Pierwszą kobietą, którą zobaczyliśmy na specjalnym wydaniu Impact Wrestling – TNA Turning Point, była Maria Kanellis-Bennet, która próbowała odciągnąć kamerzystów od kłótni Moose’a i Mik’e’a Bennetta, który wyeliminował w Battle Royalu swojego kolegę by wygrać pojedynek.

Następnie na arenie pojawił się Broken Matt Hardy z kontraktem o miano pretendentów do TNA World Tag Team Titles. Matt był w ringu i mówił o kontrakcie, który dla niektórych może być zwyczajnym kawałkiem papieru, ale dla niego to wyjątkowy klucz, który otwiera drzwi do przeznaczenia, czyli tytułów drużynowych. Tytułów, które obecnie gniją i mogą być ocalone tylko przez jego złamaną doskonałość. Przyszedł Brother Nero. Matt uznał jego przybycie za hojne, ale nie musiał tu teraz przychodzić i pyta się dlaczego tu przyszedł. Nero powiedział, że jest tutaj, aby pracować, walczyć i wygrywać dla niego i jego fanów. Matt uważa to za cudowne, że chcę pracować i walczyć ponieważ Nero wie tak samo jak on, że kiedy upatrzy sobie jakiś cel, którym teraz jest Decay to on ich zdezaktualizuje. Usłyszano śmiech Rosemary, która stała gdzieś na widowni i nazwała ich śmiesznymi, cennymi braćmi Hardy. Pełni zmartwień na temat tego co wszyscy o nich sądzą. To takie skomplikowane uczucie. Oni dawno się z nim pożegnali i spójrzcie jak na tym wyszli. Oni mają coś czego Hardzi chcą i nigdy nie pozwolą wam tego mieć. Przyszedł Abyss z innej części areny i mówi, że z wielka przyjemnością zniszczą ich dziedzictwo. Oni będą wiecznie gnić, a najlepsze z tego wszystkiego jest to, że będzie to piękne tak jak on. On uważa siebie za pięknego tak samo jak ich destrukcja. Crazy Steve był na innej części widowni i kazał się im obudzi bo to nie jest gra. Jego zdaniem Steve myśli, że może wiele zyskać, ale tak naprawdę może wiele stracić. On nie jest złamany, ale Decay go roztrzaska oraz jego dziedzictwo. Zabiorą od niego wszystko co zbudował. Nie ważne ile wizji ma Matt, on nigdy nie przewidzi kiedy nadchodzą. Matt mówi, ze Steve się myli i mówi, że w swojej wizji widział, który z nich próbował uprowadzić jego syna. Za ten czyn przysięga, że dzisiaj członkowi Decay, który to zrobił to go zje. Rosemary zbliżyła się do ringu i powiedziała, że Matt może jest przyzwyczajony, że Nero robi to co karze, ale oni nie bawią się z jego zasadami. Matt uważa, że oni nawet nie rozumieją jego zasad ponieważ jest z innego poziomu. Brat Nero jest tutaj by walczyć i pyta się kto chcę się z nim zmierzyć. Abyss mówi do swojej rodziny i Jeffa, że ich historia jest piękna więc dlaczego nie zawalczyliby jeszcze raz. Abyss nazwał go złamanym skurczybykiem co sprawiło, że Jeff go zaatakował. Rozpoczął się pojedynek.

Podczas walki Broken Matt krzyczał różne rzeczy. W pewnym momencie zakazał swojemu bratu zeskakiwać z narożnika ponieważ ma walczyć z honorem. Nero nie posłuchał go i zamiast zeskoczyć na Abyssa wewnątrz ringu to zeskoczył na Steve’a poza ring. Nero wrzucił Steve’a do ringu, ale Abyss go zaatakował. Decay chciało znokautować rywala łańcuchem, lecz nie udało się im. Nero przechwycił łańcuch i uderzył nim Abyssa w głowę jednak nie zgarnął wygranej. Później Rosemary weszła na krawędź ringu, aby rozproszyć sędziego by Steve mógł splunąć czerwoną substancją w twarz rywala. Jednak spudłował i trafił Abyssa. Nero wykonał Twist of Feat na Abyssie, lecz nie wygrał. Wtedy Matt ogłosił, że w wizji to Crazy Steve próbował porwać jego syna po czym rzucił się na niego i zaczął gryźć. W tym samym czasie Nero był na szczycie narożnika, ale Rosemary splunęła mu zieloną substancją w twarz. Przez to Nero spadł i otrzymał Black Hole Slam od Abyssa, który wygrał walkę. Steve nie wydawał się być zbyt przejęty byciem pogryzionym przez Matta. Wręcz mu się to podobało.

Kiedy Decay odchodziło to Matt powiedział, że dzień ich zniszczenia wkrótce nadejdzie dzięki niemu. Dodał, że jego brat musi wciąż nauczyć się wiele rzeczy. Miał walczyć z honorem, ale tego nie zrobił i za to zapłacił. Nie pozwoli na to by przez to straci swoje tytuły drużynowe. Nero musi zaakceptować, że jest złamany. Ma przestać z nim walczyć, ma się z tym pogodzić.

Od razu po tym widzimy jak niezadowolona Sienna i Maria idą z Allie korytarzem. Maria krzyczy do Allie ponieważ nie zauważyła maila od TNA, który mówił o tym, że Sienna broni dzisiaj swojego tytułu. Allie próbowała się wytłumaczyć, że Maria dostaje dużo e-mailów i go nie zauważyła dlatego nie powiedziała o tym Marii, ale ta nie chciała słuchać jej wyjaśnień. Zastanawia się kto zrobiłby coś takiego. Przychodzi Billy Corgan, który tłumaczy, że on ustalił ten Knockouts Title Match. Cała uśmiechnięta Maria nie rozumie dlaczego to zrobił, mógł przecież z nią porozmawiać skoro są na tym samym poziomie. Corgan zaprzecza mówiąc, że jest prezydentem TNA i mówi, że Sienna broni dzisiaj tytułu za wtykanie nosa w nie swoje interesy tydzień temu. Sienna pyta się go czy ma się bać. Jej zdaniem nie ma kobiety, która jest większa, szybsza czy silniejsza od niej. Billy powiedział tylko, że jej walka jest za chwilę i być może będzie miała więcej niż jedną przeciwniczkę. Billy odszedł, a Sienna i Maria sparaliżowały Allie wzrokiem.

Chwilę później Sienna była już w ringu i czekała na swoje przeciwniczki. Najpierw przyszła Marti Bell ze swoją batutą. Następna pojawiła się Madison Rayne, a po niej przyszła…Allie, która chwilę po wejściu do ringu schowała się za mistrzynią. Jako ostatnia przyszła Jade.

W środku walki pojawiła się Maria, która obserwowała jak Allie co chwilę próbuje pomóc w jakiś sposób Siennie jednak nie wiele jej wychodziło. W pewnym momencie Maria postanowiła się wmieszać i złapała Madison za kostkę i pociągnęła ją przez co Madison spadła na podłogę. Pod koniec walki Marti złapała Allie w Waist Locku. Allie zszokowana nie wiedziała co zrobić, ale nagle udało jej się wykonać Jawbreaker z czego bardzo się cieszyła. Świętowanie przerwała jej Madison, która wykonała Rayne Check za co dostała Package Piledriver od Jade. Marti mocnym kopnięciem pozbyła się Jade z ringu po czym poszła po swoją batutę. Allie złapała za nią i próbowała jej ją wyszarpać. Po chwili się jej udało, ale przez przypadek znokautowała Sienne, która wypadła z ringu. Marti następnie uderzyła Allie batutą, a ta upadła na leżącą Madison. Jade wbiegła do ringu i powaliła Marti Front Dropkickiem przy czym chyba zraniła swoje plecy. W międzyczasie Allie leżała na Madison i sędzia odliczał. Nagle ku zszokowaniu Marii i Sienny, Allie była nową Knockouts Champion. Po chwili Allie doszła do siebie i zszokowana zrozumiała co się stało. Widownia skandowała jej imię podczas gdy wzruszona Allie nie mogła uwierzyć, że wygrała.

Allie potem w wywiadzie dalej nie mogła uwierzyć, że wygrała. Nigdy nie wyobrażała, że wygra tytuł Knockouts ponieważ przyszła tutaj, aby pracować dla Marii. Nie wie jak to się stało i wspomina jak widownia skandowała jej imię. Dziennikarz spytał się jej co według Allie teraz pomyśli sobie Maria. Nagle uśmiech Allie zniknął z jej twarzy kiedy uświadomiła sobie, że Maria nie będzie zadowolona.