Raw otwarła Stephanie McMahon i Mick Foley, którzy karzą przyjść Finn’owi Balor’owi, który musi oddać WWE Universal Title z powodu kontuzji. Finn zaczął mówić, że ten tytuł reprezentuje poświęcenia jakich dokonał pośród jego życia oraz to, że wiara w siebie bardzo może Ci pomóc. Zeszłej nocy dokonał niemożliwego i chciałby za to podziękować WWE oraz Seth’owi Rollins’owi za jedną z najlepszych walk jego życia. Finn podziękował zawodnikom z tyłu i wszystkich fanom. Finn mówi, że oddaje tytuł, ale zapewnia, że powróci i pierwszą rzeczą co zrobi to odzyska Universal Title. Mick bierze od niego tytuł. Kiedy Finn odchodził to przyszedł zadowolony Seth, który nie chcę żyć w przeszłości ponieważ wszyscy wiedzą kto tak naprawdę wygrał na SummerSlam. Wszyscy muszą zmienić nastawienie ponieważ teraz to powinno być świętowanie. Seth przypomina Stephanie, że byli częścią świetnych przyjęć w przeszłości, a skoro Universal Title tu jest to czemu by nie świętować. Po kolei przychodzą Sami Zayn, Chris Jericho, Kevin Owensm, Enzo Amore & Colin Cassady oraz Roman Reigns, a Stephanie nie wie co się dzieje. Mick po chwili ogłasza, że odbędzie się seria pojedynków kwalifikujących, a za tydzień ukoronują nowego Universal Champion. Po chwili Seth zaatakował Sami’ego Zayna, z którym po przerwie odbył pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x4puaqn

Następnie zobaczyliśmy ponownie Stephanie, która skomentowała to co Brock Lesnar zrobił na SummerSlam mówiąc, że zgadza się ze swoim bratem – Brock przekroczył linię i poniesie konsekwencje za swoje czyny.

W ringu była Lana, która kazała Ameryce powstać, położyć dłoń na ich sercach i przywitać prawdziwego bohatera Ameryki, najświetniejszego mistrza Stanów Zjednoczonych, następnego Universal Champion i jej męża co oznacza, że jest jedynym mężczyzną, który może ją mieć. Przybył Rusev, a po nim pojawili się Enzo Amore i Big Cass, który pokonał Ruseva poprzez wyliczenie poza ringiem. Dzięki temu Big Cass zakwalifikował się do Fatal 4-Way Matchu o Universal Championship.

Panie po chwili pojawiły się na arenie i weszły do ringu, gdzie Dana zaczęła pokazywać na swą mentorkę i krzyczeć „You deserve it!“ Charlotte przyznała jej rację po czym nazwała się najświetniejszą zawodniczką na świecie. Ludzie mogą zapomnieć o Serenie Williams, Simone Biles, a zwłaszcza o Sashy Banks. Zeszłej nocy na SummerSlam, ona uciszyła cały Nowy York kiedy pokazała ile warta tak naprawdę jest Sasha. To ona jest fortuną tej dywizji kobiet oraz dwukrotną mistrzynią kobiet. Nie potrzebowała swojego ojca, nie potrzebowała Dany i dokonała tego w pojedynkę. Na SummerSlam kontuzja pleców Sashy udowodniła, że Sasha nie ma tego co potrzeba, aby być na szczycie dywizji kobiet. Ma nadzieje, że fanom podobało się jej panowanie ponieważ Sasha już nigdy nie zdobędzie jej tytułu. Charlotte wie, że Sasha gdzieś jest i ją ogląda więc mówi jej żeby zrobiła wszystkim przysługę i nigdy nie wracała ponieważ królowa odzyskała swój tron. Charlotte i Dana zamierzały opuścić ring, ale nagle usłyszały muzykę Micka Foleya, który pogratulował Charlotte wygranej oraz podniesienia poprzeczki w dywizji kobiet i Charlotte okazała się być lepszą kobietą. Mick mówi, że rozmawiał z Sashą i kiedy ona powróci to dostanie rewanż o pas kobiet. Charlotte ma nadzieje, że Sashy jakimś cudem uda się powrócić, a kiedy to zrobi to ona ponownie złamie jej plecy. Charlotte pyta się Micka czy po jej występie zeszłej nocy nie uważa, że potrzebuje wolnego ponieważ nie ma nikogo z kim warto by było walczyć. Mick kazał jej chwilę poczekać po czym mówi, że są smutne strony jego pracy, ale są też te pozytywne. Ogłasza, że Stephanie i on podpisali kontrakt z najgorętszym zawodnikiem, którym okazała się być Bayley, która weszła do ringu ku niezadowolenia Charlotte. Bayley wzięła mikrofon i mówi, że nie może uwierzyć, że to się naprawdę dzieje. Widownia zaczęła skandować „You deserve it!“ Bayley mówi, że czekała na to jej całe życie i dziękuje Mick’owi za tę szansę, za którą chcę mu podziękować przytuleniem. Charlotte pyta się Micka czy to jest jego najnowszy zawodnik. Uważa, że za dużo czasu spędza promując swoje nowe show bo najwyraźniej nie wie jaka jest prawda. Nie bez powodu Charlotte została w tyle podczas Divas Revolution, a teraz przychodzi tutaj i chcę ją przyćmić. Bayley wspomina jak bardzo szanuje Charlotte i nigdy nie chciałaby jej przyćmić, ale rzuca jej wyzwanie na walkę o Women’s Championship. Charlotte tłumaczy Bayley, że nie może po prostu tak sobie przyjść i mówić o swoich marzeniach i o tym jak bardzo tego chciała. Nie! Idzie się do kolejki i trzeba sobie zasłużyć na walkę z najlepszą. Ona nie jest ubrana do walki, ale nauczyła swoją uczennice, aby zawsze była gotowa do boju. Bayley wygląda jakby była gotowa, tak samo Dana. Mickowi spodobał się ten pomysł i ogłosił, że za chwilę odbędzie się debiutowa walka Bayley.

https://dailymotion.com/video/x4puaqp

Bayley zmierzyła się w swoim debiucie z Daną, którą pokonała po wykonaniu Belly To Bayley.

https://dailymotion.com/video/x4puaqs

Bayley potem udzieliła wywiadu, w którym trudno było jej opisać co czuła. Wszystko o czym marzyła się ziściło i spełniło jej wszelkie oczekiwania. Na widowni była jej mała i te wszystkie plakaty na jej część i krzyczenie jej imienia. Rok temu wygrała w tym budynku tytuł kobiet, a teraz zadebiutowała na Raw. Próbowała się nie popłakać.

Reklamy