Shane McMahon, Daniel Bryan i Mick Foley są za kulisami i próbują przekonać siebie nawzajem, że to ich show będzie miało lepsze pojedynki. Przychodzi Jon Stewart, który uwielbia tę rywalizacje pomiędzy Raw i SmackDown oraz, który próbuje się dowiedzieć jakim cudem Mickowi udaje się pracować ze Stephanie, która jego zdaniem jest wredna. Wspomniał jeszcze coś o nepotyzmie i nadużywaniu władzy po czym dowiedział się, że Stephanie za nim stoi i nie podobały się komentarza Jona. Pojawia się The New Day. Xavier mówi, że nie potrzebują negatywnej energii tutaj ponieważ mają The Power of Positivity, a Kofi chcę porozmawiać z Jonem.

Następnie pokazano promo reklamujące Women’s Championship Match pomiędzy Sashą Banks, a Charlotte.

Obie zawodniczki przyszły do ringu – Charlotte oczywiście bez Dany Brooke z racji na stypulację i rozpoczęły rewanż Charlotte o pas kobiet. Kilka minut po rozpoczęciu pojedynku mistrzyni przyjęła niebezpieczną akcję na szczyt narożnika przez co niebezpiecznie upadła plecami i głową na matę. Po kilkukrotnym uwolnieniu się z Bank Statement, na koniec Charlotte postanowiła przypiąć rywalkę podczas gdy ta dalej utrzymywała dźwignię. Dzięki temu sprytnemu posunięciu Charlotte pokonała Banks i po raz drugi stała się mistrzynią kobiet.

https://dailymotion.com/video/x4po3ys

Następnie na SummerSlam zobaczyliśmy Maryse, która towarzyszyła swojemu mężowi. The Miz bronił swojego tytułu Interkontynentalnego w walce z Apollo Crewsem. Już na początku Maryse rozproszyła Crewsa krzycząc do niego co pozwoliło na jakiś czas Mizowi przejąć kontrolę. Rzecz jasna Maryse jeszcze potem rozproszyła przeciwnika co pozwoliło Mizowi zadać potężne kopnięcie w głowę. Chwilę później wygrał pojedynek i obronił swój tytuł.

https://dailymotion.com/video/x4po3yt

Następnie zobaczyliśmy Six Divas Tag Team Match. Po tym jak pojawiły się już Naomi, Carmella, Becky Lynch, Natalya i Alexa Bliss, rozbrzmiała muzyka Evy Marie. Lektor powiedział, że Eva wypoczywa na Wyspach Brytyjskich z powodu stresu i wyczerpania jakie narzucili na nie okrutni fani WWE. Partnerką Alexy i Natalii okazała się być Nikki Bella. Pod koniec walki w ringu były Nikki i Carmella, która wykonała Broncu Buster na Belli. Jej przypięcie było przerwane przez resztę przeciwniczek co spowodowało, że Naomi i Becky wleciały do ringu. Natalya powaliła Lynch Nattie By Nature po czym wraz z Alexą wbiły Naomi w stalowy narożnik. Carmella podwójnym Dropkickiem pozbyła się obu napastniczek z ringu przez co nie zauważyła jak Nikki przygotowuje się na wykonanie Wicked Forearm. Po tym jak Bella znokautowała The Princes of Staten Island to wzięła ją na barki i wykonała TKO. Chwile później Nikki, Alexa i Natalya świętowały swoje wielkie zwycięstwo na najgorętszej gali lata.

Następnie pokazano powtórkę z Raw jak Roman Reigns przerwał świętowanie Lany i Ruseva. Zdenerwowana para następnie udzieliła wywiadu podczas, którego Rusev obwiniał Romana za wszystko. Chcę wgnieść jego twarz w ziemie za to co zrobił Lanie oraz za to, że wszyscy się z niej śmiali. Lana mówi, że Rusev nie odpuści tak jak inny facet, któremu zależy na jego kobiecie. Prawdziwy mąż zniszczy każdego kto próbował upokorzyć jego żonę. Rusev powiedział, że dzisiaj zmiecie Romana w pył i to on będzie tu największą kpiną.

https://dailymotion.com/video/x4po56n

Przed walką Ruseva, Lana kazała Amerykanom wstać i położyć swoją dłoń na sercu, aby mogli przywitać jedynego bohatera StanówZjednoczonych, najświetniejszego mistrza USA oraz obrońca jej honoru. Przyszedł Rusev, który miał postawić swoje mistrzostwo w pojedynku z Romanem Reignsem jednak przed walką Rusev zaatakował swojego rywala. Przez ich bójkę, pojedynek się nie rozpoczął ponieważ Roman za bardzo poobijał Ruseva, który na koniec otrzymał jeszcze Spear.

https://dailymotion.com/video/x4po56o

Charlotte udzieliła potem wywiadu, w którym powiedziała, że pokonała zawodniczkę, która była uważana za najlepszą, ale dzisiaj to ona była lepsza i uczyniła to bez swojego ojca. Nikt nie sądził, że może tego dokonać bez niego, a zwłaszcza okrutni ludzie w Brooklynie, którzy zawsze mówili jej, że jest tu z racji na jej nazwisko. Ale teraz stoi tutaj jako dwukrotna mistrzyni.

Nikki Bella również udzieliła wywiadu komentując swój powrót i ogłaszając, że jest po niebieskiej stronie razem ze swoim szwagrem Danielem. Chcę zbudować dywizję kobiet na SmackDown, ma wiele pomysłów na nią i nie była przygotowana na taki szybki powrót na drugiej największej scenie po 10 miesiącach. Była podekscytowana i zdenerwowana, ale teraz jest gotowa na przejęcie SmackDown.

Reklamy