Najpierw na NXT TakeOver: Brooklyn zobaczyliśmy pojedynek Billie Kay (która pojawiła się przy nowej muzyce) z debiutującą Ember Moon. Debiutantka odniosła zwycięstwo w swojej pierwszej walce dzięki wykonaniu The O-Face ze szczytu narożnika.

Przed walką o NXT Women’s Championship pokazano, że na widowni znajdują się Becky Lynch, Sasha Banks i Charlotte.

Podczas próby o odzyskaniu swojego tytułu, Bayley udało się wydostać z Asuka Locku jednak z powodu potężnych kopniaków mistrzyni w głowę, Bayley przegrała pojedynek ku rozczarowaniu Becky i Sashy.

Po walce Asuka podała dłoń Bayley i panie nawet się przytuliły ku wielkiej owacji. Kiedy Asuka już odeszła, Bayley przytuliła jeszcze swoją mamę, Charlotte, Becky i Sashe.

W filmiku poniżej zawiedziona z wyniku walki Bayley udziela wywiadu, w którym wyjawia, że czuła jakby miała przewagę z racji na miejsce, w którym walczyły. Wie, że tym razem była przygotowana. Ostatnim razem ona się nie poddała, ale jej ciało więc dzisiaj jest rozczarowana, że nie stało się tak jak planowało. Przyszła Ember Moon, która mówi, że pomimo przegranej, Bayley zmusiła Asuke do przekroczenia swoich granic i z tego powinna być dumna. Ember mówi, że Bayley była niesamowita od pierwszego dnia w NXT i dlatego ona tu jest – by być jak ona. Bayley mówi, że wiele to dla niej oznacza oraz przyznaje, że była pod wrażeniem debiutu Ember oraz, że ma przed sobą jasną przyszłość, w której może jednego dnia razem ze sobą zawalczą. Ember na koniec przeprosiła za przerwanie wywiadu i odeszła. Bayley mówiła jeszcze o tym, że Sasha, Becky i Charlotte były na widowni. Musiała ich przytulić, aby wiedziały jak bardzo docenia fakt, że tam są. Mówi, że ich tam potrzebowała niezależnie od wyniku.

Reklamy