Mike Bennett, Maria Kanellis-Bennett i Moose są za kulisami i Mike opowiada o tym jak wszystko było przeciwko niemu, ale dzięki jego koledze to wszystko się zmieni. Moose mówi o swoim rywalu Eddie’m Edwardsi’e, że jest dobry, ale on jest lepszy, silniejszy i nokautował najgroźniejszych graczy football’owych więc łatwo poradzi sobie z Edwardsem. Mike mówi, że Moose robi to co on mu karze ponieważ on zdobędzie TNA World Title.

Następnie Maria rozmawiała z Jade w towarzystwie Allie. Mówi, że dzisiaj jest najgorsza noc w życiu Gail Kim ponieważ walczy z najbardziej dominującą zawodniczką w dywizji – Jade, a kiedy Gail przegra to…Jade pyta się co będzie kiedy Gail wygra ponieważ ona nie bawi się w małe gierki Marii. Maria wie, że Jade i Gail szanują siebie, ale dzisiaj nie o to chodzi – chodzi o kontrolę. Jeśli Jade potrzebuje małej motywacji to jeśli dzisiaj przegra to nigdy więcej nie dostanie walki o pas Knockouts. Maria kazała Allie powiedzieć Gail, że jej walka jest za chwilę po czym musiała jej jeszcze przypomnieć, w którą stronę ma iść. Jade została zapytana przez Marię czy chcę coś powiedzieć, ale ona chciała tylko skopać jej tyłek. Maria poradziła jej, aby nie wyładowała tego na niej, ale na Gail.

Następnie Gail Kim przyszła do swojego pojedynku z Jade. Podczas wejścia pokazano jej wywiad, w którym Gail powiedziała, że ma dużo szacunku dla swojej dzisiejszej rywalki i uważa ją za przyszłość tej dywizji, lecz dzisiaj musi ją pokonać, aby dostać się to Knockouts Title, który jest dla niej ważne, ale nie tak ważny jak dostanie się do Marii i jest gotowa, aby pokonać całą dywizję by to zrobić.

Na arenie pojawiła się Jade i zmierzyła się z Gail. Pod koniec walki Jade spudłowała Big Bootem i otrzymała Eat Defeat. Kim była bliska wygranej, ale wtedy Sienna wyciągnęła ją z ringu i wykonała AK47 na podłodze. Mistrzyni Knockouts weszła następnie do ringu i wykonała Silencer na Jade. Zadowolona Sienna była w ringu kiedy pojawiła się Maria, która ogłosiła, że Gail jest przegraną co oznacza, że Kim już nigdy nie dostanie walki o Knockouts Championship.

Następnie Dixie Carter chciała rozmawiać z Billy’m Corganem na temat zawieszenia Jamesa Storma. Billy tłumaczył się, że Storm za swoje zachowanie musiał zostać zawieszony. Dixie twierdzi, że Lashley ze wszystkimi tytułami wszystkich denerwuje. Billy przyznał jej rację, że muszą coś z tym zrobić.

Następnie Eli Drake mówił o tym jak James Storm miał swoją szansę życia i ją przepuścił, a w dodatku przegrał jego King Of The Mountain Title ponieważ dzięki niemu ten pas był ważny. Podszedł do niego Lashley, który mówi, że on nie potrzebuje własnego powiedzonka i zauważył, że Drake ma swoje oczy na jego King Of The Mountain Title. Dodał, że zajmie się tym co Eli o nim powiedział kilka tygodni temu. Eli zaczyna mówić jak to Lashley stworzył historię poprzez wygranie tych wszystkich tytułów, a przede wszystkim ten, który należał do niego i obierze go, a jeśli nawet chcę odbierze dwa pozostałe. Jedyne co Lashley musi zrobić to wejść z nim do ringu. Lashley mówi, że nie ma czasu na małe wyzwanie Drak’e ponieważ ma większą rybę do usmażenia. Pewnego dnia Eli dostanie swoją szansę. Lashley odszedł i na swojej drodze napotkał Knockouts Champion Sienne. Dotknął jej tytułu, ale ona mu powiedziała żeby nawet o tym nie myślał. Lashley zaśmiał się i kazał się jej uspokoić po czym odszedł.

Dixie i Billy są za kulisami i chcą wiedzieć jakie to wielkie ogłoszenie ma Lashley na myśli, ale on uważa, że nie musi się z nimi konsultować. Pójdzie do ringu, gdzie wszyscy będą go widzieć.

Lashley jest w ringu i mówią, że tylko najlepsi trzymają mistrzostwa i wychodzi na to, że on jest tym najlepszym. Jego misją było zebranie wszystkich tytułów. Karze Dixie i Billy’emu wejść do ringu na jego wielkie ogłoszenie. Podoba mu się ten fakt, że oni nie wiedzą co się dzieje i, że on ma całą władzę. Nie jest kolejnym głupim zawodnikiem, jest człowiekiem interesu, a jego ogłoszenie zmieni tę federację. Dixie mówi, że World Champion jest najważniejszą osobą w tej federacji, a Corgan przyznaje, że to co dokonał Lashley jest imponujące, ale oni chcą wiedzieć o co chodzi. Lashley chcę zunifikować wszystkie trzy pasy, a zatem X Division Title i King Of The Mountain Title odchodzą, a on stanie się niepodważalnym mistrzem świata. Dixie mówi, że Lashley nie ma prawa, aby podejmować taką decyzję, ale Lashley uważa inaczej. Corgan mówi, że jeśli Lashley chcę stawiać na szali te tytułu osobno to im to nie przeszkadza, ale on jest nowym prezydentem TNA i to on tu decyduje. Lashley uważa King Of The Mountain Title za śmieć po czym rzuca go na matę i mówi, że to nic nie znaczy. Dodaje, że X Division stworzyło TNA, ale on wyrwał serce tej dywizji i zniszczył tamtych zawodników i teraz nie ma kogokolwiek w tej dywizji co mógłby go pokonać wiec nie widzi sensu, aby stawiał ten tytuł na szali. Rzuca tytuł na matę i mówi, że teraz on nic nie oznacza, a Dixie pyta się go jak śmie tak bezcześcić te tytułu. Lashley mówi, że skoro oni zlekceważyli go i jego ogłoszenie to zobaczy ich na Bound For Glory. Corgan mówi, że czyny Lashleya były punktem zwrotnym w federacji, a Dixie mówi, że Lashley będzie bronił tych tytułów przed Bound For Glory. Kiedy Lashley już odchodził to Corgan ogłasza Battle Royal na następnym Impact Wrestling, a zwycięzca tej walki zmierzy się z Lashley’em o TNA World Title.

Na koniec w walce wieczoru zobaczyliśmy Raquel, która towarzyszyła The Bromans w Ascension To Hell Matchu o miano pretendentów do World Tag Team Titles. W walce brali również udział The Tribunal, The Helms Dynasty i bracia Hardy. W pewnym momencie Matt Hardy zaczął gryźć rywali w jakieś części ich ciała. Złamał nawet Raquel, którą zaczął gryźć w głowę. Za to Raquel go uderzyła, ale jego to jeszcze bardziej ucieszyło. The Bromans rzuciło się na niego z furią za to co zrobił ich Guru. Ostatecznie to Matt zgarnął kontrakt dla swojej drużyny po tym jak ustawił drabinę nad swoim leżącym bratem. Teraz Brother Nero i Broken Matt Hardy mają walkę o pasy drużynowe z Decay.

Reklamy