Najpierw na NXT zobaczyliśmy promo walki o NXT Women’s Championship pomiędzy Asuką i Bayley, które zmierzą się w tę sobotę na NXT TakeOver: Brooklyn.

Następnie zobaczyliśmy jak Liv Morgan, Nikki Glencross i Carmella przygotowują się do swojego dzisiejszego Six Divas Tag Team Matchu. Później zobaczyliśmy również jak przygotowują się ich przeciwniczki – Mandy Rose, Daria Berenato i Alexa Bliss, która karze swoim partnerkom jej nie upokorzyć dzisiejszego wieczoru.

Zobaczyliśmy również Billie Kay, która przerwała przemowę NXT GM’a Williama Regala jak ten mówił, że zbliżające się Takeover będzie najlepsze. Przyszła Billie, która zastanawia się jak to może być najlepsze Takeover skoro ona nie będzie na nim uczestniczyć. Przypomina, że kilka tygodni temu walczyła na SmackDown i odniosła serie zwycięstw na NXT. Mówi, że jeśli William chcę mieć najlepsze Takeover w tę sobotę to lepiej niech umieści ją w jakiejś walce. William zgodził się z nią i umieścił ją w pojedynku przeciwko debiutującej Ember Moon.

Następnie na arenie pojawiły się Liv Morgan, Nikki Glencross i Carmella, a zaraz po nich Daria Berenato, Mandy Rose i Alexa Bliss na Six Divas Tag Team Match.

W środku walki Team Bliss zyskał przewagę kiedy Daria powaliła Liv potężnym Clotheslinem po tym jak Alexa rozproszyła Liv. Pomimo dobrej roboty nad nie dopuszczaniem Liv do dokonania zmiany, do walki wkrótce weszła Carmella, która zgarnęła zwycięstwo dla swojej drużyny zapinając Code Of Silence na Mandy.

https://dailymotion.com/video/x4p34vj

Reklamy