TNA Impact Wrestling:

  • Pojawiło się Decay, którzy mają dość rodziny Hardy oraz mówią, że The Great War wytępi każdego Hardy’ego na zawsze. Hardy są na widowni. Brother Nero mówi, że Abyss nie będzie piękni, Crazy Steve nie będzie szalony, a Rosemary nie będzie Rosie. Zgasły światły, a kiedy znowu się zapaliły to Reby Sky atakowała Rosemary. Abyss i Steve są przypięci kajdankami, a Reby mówi, że matka Rosemary będzie tą bez dziecka po Bound For Glory.
  • Pojawiła się Sienna, Allie i TNA Knockouts Champion Maria Kanellis-Bennett, która mówi Allie, że nikt nie chcę jej widzieć i karze jej siąść w narożniku pomimo faktu, że fani dopingują Allie. Przychodzi rywalka Mari – Luscious Latasha.

TNA Knockouts Champion Maria Kanellis-Bennett (with Sienna & Allie) def.Luscious Latasha

Walka trwała krótko.

Przyszła druga rywalka Marii przebrana w strój ninji. Okazało się, że była to Gail Kim, która odparła atak Sienny i wymieniła się spojrzeniami z Marią.

  • Jeremy Borash przedstawił specjalny odcinek Impact pod tytułem Road To Glory i przyprowadza EC3 i Lashley’a. Oboje będą dowodzili drużynami w Lethal Lockdown Matchu. W drużynie EC3 jest Ethan, Aron Rex, Moose i Gail Kim, a w przeciwnej drużynie są Lashley, Drew Galloway, Mike Bennett i Maria Kanellis-Bennet.
  • Laurel Vanness def.Madison Rayne – Allie as special ring announcer

Po walce Lauren mówiła coś do Allie

  • Reby Sky def.Rosemary – By Disqualification

Reby wygrała poprzez dyskwalifikację po tym jak Rosemary psiknęła jej w twarz czerwona substancją. Po walce bracia Hardy i Decay zaczęli się bić, a Rosemary wykonała Side Effect na Reby z krawędzi ringu na stół.

  • Team Lashley def.Team EC3 – Lethal Lockdown Match

Po tym jak pojawiła się Maria, to ta nie zamierzała wchodzić do klatki dopóki nie pojawiła się Gail, która ją tam zagoniła. Team EC3 przegrał po tym jak EC3 zemdlał gdy był duszony przez Lashleya.

TNA One Night Only:

  • Przed swoją walką Laurel Vanness próbowała przekupić Gail Kim czekiem od jej taty, który Gail może podarować jakiejkolwiek fundacji charytatywnej, ale Gail musi dać jej wygrać. Gail zgadza się i kładzie się na macie, ale kiedy Laurel chciała wygrać to została zaskoczona Roll Up’em.

Gail Kim def.Laurel Vanness

  • Jade def.Marti Bell & Sienna – Triple Threat Match
Reklamy