– Vince McMahon podobno nie jest pod wrażeniem pracy w ringu Dany Brooke. Mówi się, że po ostatnim Raw, na którym Dana zmierzyła się z WWE Women’s Champion Sashą Banks, Vince uważa, że Dana nie jest gotowa, aby walczyć w telewizji. Rozmawiał też na ten temat z Triple H’em, który jak wiemy jest wielkim fanem Dany.

– Dave Meltzer skomentował ostatnio kontuzję Paige mówiąc, że może być poważniejsza niż może nam się wydawać. Powiedziano mu, że jej problemy z karkiem są podobne do kontuzji wielu zawodników, którzy skarżyli się na osłabienie prawej ręki co było pierwszym objawem większych kontuzji u zawodników w przeszłości. Zapewne jej skolioza, o której Paige dowiedziała się będąc w FCW przyczyniła się do tej kontuzji.

– Zawodniczka NXT Nikki Glencross znana również jako Nikki Storm od dzisiaj będzie występować w WWE pod pseudonimem Nikki Cross.

– Nikki Bella napisała na Instagramie, że wraz z Brie pojawią się na okładce magazynu Muscle & Fitness. Nikki napisała również, że wraz z siostrą są pierwszymi kobietami od 20 lat, które pojawią się na okładce tego magazynu.

– Podobno Vince McMahon znowu jest fanem Ruseva i Lany po tym jak był na nich zły za zniszczenie storylinu z Summer Rae i Dolphem Zigglerem w zeszłym roku.”

– Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź nowego filmu z Maryse „Isle of the Dead“, gdzie była Divas Champion gra Mikaele Uslyvich, która próbuje wyczyścić świat z infekcji i zabójczych zombie. Na jednym z nich Maryse nawet wykonała swój French Kiss DDT. Film ma premierę 18 sierpnia na kanale Syfy.

– Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź Queens of Combat 13

– Alexa Bliss, Alundra Blayze, Becky Lynch, Dana Brooke, Emma, Eva Marie, Lita, Naomi, Natalya, Summer Rae, Tamina i Trish Stratus zostały potwierdzone do rosteru WWE 2K17.

– Była ring announcerka WWE Brandi Rhodes (Eden) opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik jak trenuje w ringu.

– W filmiku poniżej możecie Raquel i The Bromans przygotowują się do swojego Ladder Matchu o miano pretendentów do pasów Tag Teamowych poprzez omawianie przeciwnych drużyn.

– W filmiku poniżej Veda Scott jest poddenerwowana, że ciągle mówi się o Candice LaRae, która stworzyła szum poprzez odpowiedzenie na wyzwanie Kelly Klein. Uważa, że jest coś specjalnego w Candice bo słuchać tylko o niej po czym przegrała w walce wieczoru z Kelly pomimo tego, że wszystkie oczy były skierowane na nią jednak pomimo tego nikt nie mówi o jej przegranej. Nikt również nie mówi o tym jak Veda pokonała Jenny Rose, ale temu nikt nie poświęcał uwagi ponieważ wszyscy byli zajęci byciem podekscytowanym na Candice, która okazała się frajerem. Veda uważa siebie za hojną osobę i da Candice szansę na poprawienie swojego i zmierzy się z nią podczas weekendu Death before Dishonor. Kelly jest może niepokonana, ale ona ma drugi najlepszy rekord w Women of Honor. Vedzie nie przeszkadza, że Candice znowu pojawi się z tym samym szumem i może kiedy znowu przegra to uświadomi sobie, że Women Of Honor nie jest dla niej odpowiednim miejscem.

Reklamy