SmackDown rozpoczęło się od Miz TV, w którym przywitała nas Maryse. Poprosiła, aby każda osoba na widowni wstała i przywitała jej męża oraz ich mistrza Interkontynentalnego The Miza. Ten zaczął mówić, ale od razu przerwała mu muzyka Deana Ambrose’a, któremu przemowę przerwał Dolph Ziggler, któremu nie jest zbyt przykro z tego powodu. Miz uciszył ich mówiąc, że jest to jego show oraz, że mają tu mówić, a nie walczyć. Zastanawia się kto by pomyślał sześć miesięcy temu, że Dolph będzie walczył o WWE Championship przecież jest jak nowa część the Ghostbusters – marna. Miz twierdzi, że Ziggler musi odświeżyć swoją karierę, ale co jeśli przegra na SummerSlam? Dolph nie przejmuje się co będzie po SummerSlam, martwi się o niedziele. Według Deana, Dolph jest mniej skupiony niż przedtem przez zaciekłość. Ziggler uciszył The Miza, który próbował coś wtrącić, ale on chcę wiedzieć czego Dean od niego chcę. Zaczyna wymieniać rzeczy, które mu przychodzą do głowy po czym mówi, że on chcę, aby Dean przyznał, że jest ostatnim popchnięciem jakiego on potrzebuje by zdobyć tytuł WWE. Dean mówi, że po wygraniu tytułu życie Dolpha zrobi się jeszcze trudniejsze. Krytycy robią się ostrzejsi, a oczekiwania cięższe. Kiedy wygrywa się mistrzostwo to ciśnienie wzrasta i Dolph nie da mu rady. Dolph według niego jest szczęśliwy ze swojego małego, gównianego filmu. Dean mówi, że go pokona i zrani kiedy spróbuje mu odebrać ten tytuł. Udowodni mu, że nie zależy mu tak bardzo na tym pasie. Według Dolpha Dean nic o nim nie wie. Wie, że w niedziele będzie musiał dojść do swoich limitów, ale to nie będzie wystarczające ponieważ Dean nie ma tego czegoś co wykończyłoby Dolpha. Dolph potem wspomniał o jednym ruchu, który mógłby pokazać co potrafi i od razu powalił Deana Super Kickiem po czym dodał, że w niedziele Dean sobie uświadomi jak bardzo Dolph jest dobry.

Następnie mieliśmy zobaczyć pojedynek pomiędzy powracającą do ringu Naomi, a Evą Marie. Po tym jak Naomi przedstawiła swoje nowe, fascynujące wejście, lektor Evy powiedział, że All Red Everything utknęło w korku i nie ma jej tu dzisiaj oraz, że Eva Marie przeprasza.

https://dailymotion.com/video/x4p1dua

Na koniec zobaczyliśmy Tag Team Match z udziałem pań. Alexa Bliss z Natalyą zmierzyły się z Carmellą i Becky Lynch.

W środku walki kiedy w ringu były Natalya i Becky, przyszła Eva Marie, której wielkie wejście przerwała Naomi, która chciała dorwać Evę za nie pojawienie się na czas. Naomi zaczęła ją gonić aż do ringu, gdzie Natalya złapała Naomi i wyrzuciła ją z ringu, a Eva bezpiecznie uciekła. Becky próbowała zaatakować Nattie, ale ta wykonała Roll Up. The Lass Kicker jednak szybko zapiął Dis-Arm-Her i zgarnęła zwycięstwo dla swojej drużyny.

https://dailymotion.com/video/x4p1dub

Reklamy