TNA Impact Wrestling:

Gail Kim vs.Jade – No Contest

Walka zakończyła się bez zwyciężczyni po tym jak Sienna i Maria przerwały pojedynek. Maria ogłosiła, że Gail nie dostanie swojej walki o pas.

Allie def.Sienna, Jade, Madison Rayne, TNA Knockouts Champion Sienna & Marti Bell –  TNA Knockouts Championship No Disqualification Match

Allie stała się nową TNA Knockouts Champion

TNA World Tag Team Champion Abyss def.Jeff Hardy

Abyss wygrał po tym jak Rosemary psiknęła Hardy’emu w twarz jakąś substancją

Allie świętowała w ringu swoje zwycięstwo z balonami i szampanem. Widownia skandowała jej imię i Allie odgrywała rolę ulubienicy publiczności, ale pojawiła się Maria, która kazała się jej położyć i dać pokonać bo jeśli nie to straci swoją posadę i zostanie zaatakowana przez Sienne. Maria przypięła Allie i wygrała TNA Knockouts Championship.

Gail Kim & Jade def.Sienna & Allie

Sienna cały czas miała pretensje do Allie i kazała jej stać przy narożniku ponieważ jej zdaniem nie jest prawdziwą zawodniczką. Fani krzyczeli „We want Allie“ W pewnym momencie Allie sama dokonała zmiany, weszła na szczyt narożnika i krzyknęła „Uda mi się!“ po czym wykonała Missile Dropkick. Przypadkowo oberwała Sienna, która następnie otrzymała Package Piledriver od Jade i przegrała walkę.

TNA Knockouts Champion Maria Kanellis-Benett przychodzi i mówi, że dzisiaj wprowadzi Gail Kim do TNA Hall of Fame. Pokazuje filmik na temat Gail oraz ma dla niej prezent – zdjęcie Marii z tytułem Knockouts. Allie mówi, że Gail jest najlepsza i próbuje wręczyć jej prezent, ale Maria bierze ten prezent i roztrzaskuje go. Przychodzi Dixie Carter i mówi, że dopóki Maria jest mistrzynią to nie może być liderką dywizji, a Gail zostanie porządnie wprowadzona podczas weekendu Bound For Glory. Gail również weźmie udział w Gauntlet Matchu, który wyłoni rywalkę Marii na galę Bound For Glory w walce o Knockouts Championship.

Zanim Knockouts Gauntlet się rozpoczął Maria zastąpiła Allie Laurel Vanness (Chelsea Green), która rozpoczęła walkę z Jade.

Gail Kim def.Laurel Vanness, Jade, Sienna, Raquel, Marti Bell, Madison Rayne – No.1 Contender’s Gauntlet Match

TNA One Night Only:

Tyrus def.Crazy Steve (with Rosemary)

Tyrus wygrał po tym jak Steve przypadkowo zepchnął Rosemary z ringu.

Marti Bell def.Madison Rayne

Jade & Grado def.Sienna & Eli Drake

Reklamy