Najpierw na Raw zobaczyliśmy zdenerwowanych Ruseva i Lana, która oświadcza, że nie opuszczą ringu dopóki nie powiedzą tego co mają powiedzieć. Rusev mówi, że tydzień temu Roman Reigns zniszczył historyczne wydarzenie więc dzisiaj nie będzie Raw i nie będzie żadnych pojedynków dopóki nie usłyszą przeprosin od Romana. Przyszedł Mick Foley, który według Ruseva nie jest GM’em bez niego ponieważ jest najświetniejszym United States Champion w historii i żąda szacunku. Foley karze Rusevowi i Lanie opuścić ring, ale Ci się nie zgadzają i Rusev mówi, że Foley jest do bani oraz, że Reigns nie zasłużył na walkę z nim o pas. Rusev mówi, że Mick nie ma tak naprawdę żadnej władzy i chcę, aby przyszła Stephanie McMahon ponieważ ona wie co robić. Przyszła Stephanie, która nie wygląda na zadowoloną. Rusev mówi, że Stephanie wie co to oznacza być w związku ze sławnym zawodnikiem więc ona z pewnością zrozumie. Stephanie mówi, że to Rusev to czegoś nie rozumie. Ten dalej żąda szacunku ponieważ jest mistrzem tego show, a jak nie to zadzwoni do Daniela i Shane’a ponieważ oni doceniali by Ruseva. Przyszedł Roman, który mówi, że jeśli jego przeprosiny to zakończą to przeprosi. Przeprasza z tego powodu, że Rusev odwiedził tę stronę internetową, na której znalazł Lane. Rusev nazwał go świnią i nie chcę czekać do SummerSlam i chcę walki już teraz. Stephanie jednak mówi, że walka o tytuł odbędzie się na SummerSlam, ale Rusev dodaje, że nie chodzi tylko o tytuł, ale o honor jego żony. Mick ogłosił, że na dzisiejszym odcinku Rusev zawalczy z Romanem o honor Lany.

Następnie pokazano prmo Nia’i Jax, która pojawiła się na arenie, a w ringu Byron Saxton przeprowadzał wywiad z jej dzisiejszą przeciwniczką – Rachel Levy, która wyznaje, że oglądała Igrzyska Olimpijskie i teraz wie, że jeśli na czymś bardzo się skupi to jest w stanie tego dokonać. Dodaje, że dzisiaj odchodzi ze złotem.

Pomimo tych słów, Nia szybko ją pokonała po wykonaniu Powerslamu.

https://dailymotion.com/video/x4owbiu

Następnie ponownie zobaczyliśmy Lane podczas gdy jej mąż bił się z Romanem Reignsem za kulisami.

Mick i Stephanie byli razem w biurze i rozmawiali o tym, że Jon Stewart będzie gościem na SummerSlam. Seth Rollins wchodzi do biura i mówi, że szuka osoby pod pseudonimem Demon King pomimo tego, że uważa, że ma ważniejsze rzeczy do roboty i chyba weźmie sobie wolne. Mick zasugerował mu, aby zanim weźmie sobie wolne poszedł do ringu i zawołał osoby, której szuka. Chyba, że się boi. Seth zaprzecza temu i powiedział, że uda się do ringu.

https://dailymotion.com/video/x4owbiv

Następnie widzimy jak Charlotte przygotowuje się do swojego dzisiejszego pojedynku, ale przeszkadza jej Dana Brooke, które chcę przeprosić za przegranie z Sasha Banks tydzień temu bo wie, że przez to ją zawiodła. Charlotte rozumie, że Dana ciężko pracowała w NXT i ona była jej inspiracją, którą oglądała na WWE Network, a potem zadebiutowała na głównym rosterze, gdzie Charlotte wzięła ją pod swoje skrzydła i pokazała jak dobrą jest osobą. Dała jej skosztować jak to jest być na pierwszym planie. Jak to jest gdy się czuje zdenerwowanie wychodząc na arenę, widzieć siebie na plakatach i autobusach i potem Dana zrozumiała, że zrobi wszystko by nie utracić tego miejsca na pierwszym planie. Charlotte pyta się jej dlaczego ją zawiodła w tak ważnym momencie. Dodaje, że to nie jest ich pierwszy plan, ale jej pierwszy plan. Ona to Maryl Streep, a Dana to Anne Hathaway. Dzisiaj sama bez niczyjej pomocy pokona Alicii Fox, a za tydzień kiedy będzie dwukrotną mistrzynią może poprosi Stephanie McMahon o zastąpienie Dany kimś kto nie jest totalną porażką.

Następnie zobaczyliśmy jak Alicia Fox jest już w ringu gotowa do walki, a WWE Women’s Champion Sasha Banks siedzi za stołem komentatorskim. Charlotte w pojedynkę pojawia się na arenie.

Charlotte szybko pokonała Alicie po wykonaniu Natural Selection. Po pojedynku kazała Sashy Banks wejść do ringu. Jednak gdy mistrzyni to zrobiła to z widowni wybiegła osoba w bluzie, którą okazała się bić Dana Brooke. Sasha w odpowiednim momencie ją zauważyła i powaliła ciosem, ale Charlotte udało się podciąć Sashę i zapiąć Figure Four, a następnie Figure Eight. Sasha z bólu zaczęła odklepywać, a Dana ściągnęła z głowy jej okulary i połamała jej okulary. Sędzia próbował odciągnąć Charlotte, a drugi chciał powstrzymać Dane od ataku. Po chwili im się udało, a widownia skandowała „Charlotte sucks!“ kiedy ta wychodziła z ringu.

Na koniec zobaczyliśmy w ringu Lane, która opowiada jak wcześniej Roman Reigns posmakował kary jaka kogoś spotyka kiedy nie szanuje się Rosyjskiej Księżniczki. Kazała potem wszystkim powstać i przywitać jej męża oraz mężczyznę, który zniszczy dzisiaj Romana podczas bronienia jej honoru, a na SummerSlam dalej będzie najświetniejszym mistrzem. Przyszedł Rusev, który zmierzył się z Romanem, który odniósł zwycięstwo.

https://dailymotion.com/video/x4owbix

Reklamy