Najpierw w scenie za kulisami widzimy jak Maria poucza swoją asystentkę Allie mówiąc żeby nigdy więcej nie dawała jej kwaśnego mleka do kawy tylko bitą śmietanę. Przychodzi Gail Kim, która zastanawia się dlaczego Allie pozwala sobie na takie traktowanie. Maria uważa, że Gail powinna się skupić na bronieniu swojego dziedzictwa oraz zapewnia ją, że dzisiaj przegra swój pojedynek. Gail zastanawia się przeciwko ilu zawodniczkom będzie dzisiaj musiała walczyć. Maria zrozumiała swój błąd, że tydzień temu nie zachowała się fair kiedy kazała jej walczyć z jej marną asystentką i Sienną, ale dzisiaj Gail zawalczy w walce jeden na jednego. Allie upewniła się, że ona nie będzie walczyć, ale Maria ją uciszyła. Maria ogłosiła, że Gail zawalczy w No Disqualification Matchu co ucieszyło Gail, ale zmartwiło Allie. Nagle Gail została zaatakowana przez Marti Bell, która użyła swojej batuty. Maria dodała, że Marti będzie rywalką Gail.

No Disqualification Match rozpoczął się zanim Gail weszła jeszcze do ringu. Szybko pojawiły się Maria i Allie, która rozproszyła Gail co pozwoliło Marti zadać mocne kopnięcie w plecy. Chwilę później Allie ponownie rozproszyła Gail kiedy ta przejęła na krótką chwilę kontrolę. Marti ponownie wykorzystała sytuację zadając Marti Super Kicka w twarz przez, którego Gail spadła na barierkę. Pod koniec walki Maria nie była zadowolona, że Gail dalej walczy i zepchnęła ją z narożnika kiedy Gail chciała wykonać Reverse CrossBody. Maria kazała Allie wziąć batutę Marti i zaatakować Gail, ale Allie przez chwilę się wahała i widocznie nie chciała tego zrobić. Kiedy zamachnęła się by uderzyć Gail, ta złapała ją po czym wepchnęła na Marti, na której szybko wykonała Inside Cradle i wygrała pojedynek.

Po walce Marti zaatakowała Gail swoją batutą, a przy okazji krzyczała na Allie, że to jej wina. Przybyła Jade, która zadała Marti dwa Spinning Back Kicki w głowę i pozbyła się jej Front Dropkickiem. Allie lekko ją popchnęła za co została uderzona. Maria wzięła mikrofon i powiedziała, jeśli Jade chcę się wmieszać w jej sprawy to za tydzień zawalczy ze swoją BFF Gail Kim.

Następnie zobaczyliśmy Decay. Rosemary mówi o nauczce, którą nauczyli Brama. Teraz wie, że ona nie jest jak inne dziewczyny oraz nigdy nie kontroluje się Decay. Każdemu to się przydarza. Jego przeszłość, przyszłość i teraźniejszą należą do nich. Abyss mówi, że Rosemary jest uwodzicielska, hipnotyzująca, a Decay uczynił go pięknym. Crazy Steve mówi, że jego piękno była podarunkiem tak samo jak głos, który on dostał oraz przyszłość pełną Decay i złota. Rosemary powiedziała, że zniszczenie Brama było nauczką dla innych głupków, którzy mają zamiar rzucać im wyzwania. Myślą, że będą się wspinać po drabinie sukcesu, ale w rzeczywistości zostaną posłani schodami do piekła…Decay…Decay…DECAY!

Reklamy