Show rozpoczęło się od podpisania kontraktu na pojedynek o NXT Women’s Championship pomiędzy Bayley i Asuką. Kiedy obie panie były już w ringu, Bayley zaczęła mówić jak walczyła o ten pas od ponad trzech lat i walczyła przeciwko najbardziej sukcesywnym zawodniczkom, które kiedykolwiek pojawiły się w tej arenie i była postrzegana jako słabeusz dopóki nie stała się mistrzynią na NXT TakeOver: Brooklyn w zeszłym roku. Tam jej marzenia się ziściły i to mistrzostwo, które Asuka ma na ramieniu stało się jej częścią. Podczas gdy Brooklyn był jej marzeniem to Dallas był jej koszmarem kiedy zobaczyła tytuł w dłoniach Asuki, na którą jak sama przyznała nie była gotowa, ale teraz już jest. Przyznaje, że Asuka była jej najcięższą zawodniczką, ale teraz powróci do Brooklynu i dokona czegoś czego jeszcze nie dokonano – pokona Asuke i stanie się pierwszą w historii dwukrotną NXT Women’s Champion. Bayley podpisała kontrakt po czym usłyszała od Asuki, że nie ma tego co potrzeba by być mistrzynią jednak pomimo tego ją szanuje. Asuka wyciągnęła dłoń w stronę Bayley, która powiedziała, że ona również ją szanuje, ale ostatnim razem kiedy Asuka podpisywała swój kontrakt to skończyło się to dla niej leżeniem na macie i jeśli nie chcę, aby historia się powtórzyła to niech lepiej zabierze tę rękę, podpisze kontrakt i przygotuje się na największy pojedynek w jej karierze. Asuka podpisała kontrakt, a na koniec zrobił to William Regal i oficjalnie ogłosił ich pojedynek. Asuka ponownie wyciągnęła dłoń, ale Bayley ją popchnęła po czym wychodząc prawie przewróciła mistrzynię. Asuka zaczęła się śmiać, ale Bayley powróciła do ringu i stanęła twarzą w twarz z mistrzynią, która po chwili opuściła ring.

Następnie na NXT zobaczyliśmy walkę pomiędzy Liv Morgan i Billie Kay. Kay wygrała pojedynek po tym jak uniknęła Roundhouse Back Kicka i powaliła przeciwniczkę wielkim kopnięciem w twarz.

Na koniec pokazano kolejne promo Ember Moon, która zadebiutuje 20 sierpnia na NXT TakeOver:Brooklyn.

https://dailymotion.com/video/x4o6v0r

Refleksje: Pomimo faktu, że podobał mi się segment pomiędzy Asuką i Bayley to staje się to dla mnie trochę monotonne, że przed każdą walką na TakeOver mamy to podpisywanie kontraktu. Szkoda, że WWE nie znajdzie bardziej kreatywnego sposobu na podbudowywanie wielkiego pojedynku. Mam nadzieje, że po NXT TakeOver Asuka w pełni przejdzie Heel Turn ponieważ uważam, że w tym feudzie z Bayley pokazała potencjał do odgrywania takiej roli.

Mam nadzieje, że w feudzie z Ember Moon, Asuka będzie w pełni Heel’em. Mam również nadzieje, że po TakeOver, Bayley oficjalnie odejdzie z NXT ponieważ potrzebuje świeżych przeciwniczek, świeżych storylinów, gdzie w NXT już ich brakuje chyba, że rozpocznie coś z Billie Kay. Skoro o niej mowa to przydałoby się coś o niej wiedzieć bo jak na razie jest zwyczajną Heelką z fajnym muzyką.

Reklamy