Najpierw na SmackDown zobaczyliśmy The Miza i Maryse podczas wywiadu podczas, którego zamiast rozmawiania o swoim rywalu na SummerSlam, The Miz wolał mówić o swojej żonie, którą opisał jako perfekcje piękna. Pokazano promo Apollo Crewsa po czym zobaczyliśmy jak małżeństwo leży na stole Renee Young. Maryse mówi, że nikt nie może pokonać jej męża, a The Miz uważa, że jego żona jest współczesną Afrodytą oraz jest nieskazitelnym połączeniem piękna i seksowności. Maryse powiedziała, że Miz jest najgorętszym facetem na planecie i się pocałowali.

Później miał odbyć się pojedynek Becky Lynch vs.Eva Marie, ale przed walką Evie prawie spadła góra z jej ring gearu i prawie cały świat zobaczył jej biust. Sędzia okrył ją ręcznikiem i Eva uciekła za kulisy po czym ogłoszono, że nie będzie dzisiaj pojedynku.

Sfrustrowana Becky w wywiadzie w ringu powiedziała, że ona jest wojownikiem co oznacza, że kontuzja, przepracowanie, zła pogoda, wyczerpanie – za każdym razem kiedy wchodzi do tego ringu jest gotowa na walkę. Jeśli Eva woli robić głupie wymówki to to jej sprawa, ale ona nie opuści tego ringu bez walki. Mówi, że jeśli ktoś jest gotowy do walki to ona jest gotowa. Przyszła Alexa Bliss, która ostrzegła Becky, aby uważała czego sobie życzy bo jeszcze tego dostanie. Ona nie jest kolejną ładną twarzyczką, ale jest najgorętszą gwiazdą SmackDown. Nie może sobie wyobrazić lepszego debiutu w ringu niż pokonanie pierwszego wyboru w Draftcie jeśli chodzi o dywizję kobiet.

Alexa w swoje urodziny i w swoim debiucie w ringu odniosła zwycięstwo po tym jak Becky została rozproszona przez wejście Evy Marie, która ponownie pojawiła się na arenie. Eva potem udzieliła wywiadu mówiąc, że czuje się strasznie z powodu tego co stało się z Becky. Jej noga już jest zdrowa, a ona nawet szybko pobiegła za kulisy by poprawić jej strój, ale niestety Alexa ją wyprzedziła. Powiedziała, że za tydzień zadebiutuje w ringu.

https://dailymotion.com/video/x4o0vuj

Na koniec zobaczyliśmy Carmelle mówiącą, że tydzień temu Natalya popełniła wielki błąd więc dzisiaj tak ją znokautuje, że aż oślepnie. Dodała, że jest jedyna w swoim rodzaju i sprawia, że wszyscy będą śpiewać ponieważ jest najgorętszą laską w ringu. Nagle przybiegła Natalya, która znowu chciała zaatakować Carmelle, ale ta tym razem obroniła się w porę i powaliła napastniczkę na podłogę po czym wrzuciła ją do ringu, gdzie znowu się na nią rzuciła. Odbył się pojedynek pomiędzy nimi, który wygrała Carmella zapinając Code of Silence.

https://dailymotion.com/video/x4o0vuk

Potem w wywiadzie za kulisami Eva Marie skomentowała odkładanie swojego debiutu mówiąc, że tydzień temu zdrowie jak zwykle było dla niej najważniejsze, a dzisiaj wydarzył się koszmar każdej kobiety. Zapewniła, że za tydzień będzie gotowa do walki.

Reklamy