– Saraya Knight potwierdziła na Twitterze, że jej córka Paige jest kontuzjowana i bierze udział w fizjoterapii. Zapewne dlatego Paige została wycofana z Live Eventów. Paige zmaga się z kontuzją pleców i barku. Podobno ma zostać poza ringiem przed jakieś dwa tygodnie, a może nawet dłużej.

 – Rosa Mendes potwierdziła na Instagramie, że powróciła do treningów w kwadratowym pierścieniu pierwszy raz od przyjścia jej córeczki Jordan na świat.

– Poniżej jest zapowiedź pierwszego sezonu Total Bellas, który ma premierę 5 października.

– Mówi się, że WWE ma zamiar pushować Evę Marie jako topową gwiazdę. WWE podobno uważa, że Eva wygląda tak jak zawodniczka WWE powinna wyglądać. Podobno są plany, aby była bardzo pushowana na SmackDown.

 

– Kontrakt Rica Flaira wygasł ostatnio i WWE Hall of Famer nie pracuje już z WWE. Nie wiadomo czy Ric podpisze nowy kontrakt i powróci na swój feud przeciwko Charlotte, o którym ostatnio pisaliśmy.

 

– Pomimo pracy w Performance Center, Nikki Bella podobno jeszcze nie została oficjalnie dopuszczona do uczestniczenia w pojedynkach. Trenerzy monitorują jej progres w treningu, aby zobaczyć co z jej karkiem. Chodzą również pogłoski, że po powrocie Nikki będzie mogła pracować z przerwami, a nie pełen grafik.

 

– Nixon Newell zajmie miejsce Jade w Triple Threat Matchu o Pro Wrestling: Eve Championship na gali Summer Supershow. Nixon zawalczy z Kay Lee Ray i obecną mistrzynią Rhia’ią O’ Reilly. Jade zapewne musiała odwołać występ z powodu nagrań TNA Impact Wrestling.

 

– Paige pojawiła się w ostatnim odcinku Superstar Ink prowadzonego przez Corey’a Graves’a. Paige opowiadała znaczeniu o swoich tatuażach, które postanowiła zrobić po przybyciu do Stanów Zjednoczonych.

 – Emma napisała ostatnio na Twitterze, że znowu zaczęła ćwiczyć po tym jak w maju przeszła operację kręgosłupa.

– Nowa szkoła treningowa dla kobiet, które chciałyby zostać zawodniczkami zadebiutuje podczas weekendu SHIMMER od 11 do 13 listopada i będzie nosiła nazwę RISE 1: IGNITE. Jedną z trenerek jest Saraya Knight. RISE będzie miało również swój Live Event z kilkoma uczennicami, które będą miały okazję pokazać się przed widownią SHIIMMER, promotorami, producentami i innymi zawodnikami.

– Ogłoszono, że Alicia Fox i Charlotte zostały dodane do WWE 2K17.

 – Poniżej możecie obejrzeć pierwszą walkę kobiet w federacji WCPW – Nixon Newell vs.Bea Priestley