Najpierw na Raw zobaczyliśmy Sashe Banks, która przerwała Mick’owi Foley’owi rozmowę przez telefon ze Stephanie McMahon. Sasha zaczęła opowiadać o swojej walce na SummerSlam, która jej zdaniem nie odbędzie się bez interwencji Dany Brooke więc zaproponowała, aby był to Handicap Match. Mick twierdzi, że cały świat chcę zobaczyć ich rewanż, a jeśli Sasha pokona dzisiaj Dane Brooke to ta nie będzie mogła przebywać przy ringu podczas walki Charlotte. Jednak jeśli Sasha przegra to na SummerSlam weźmie udział w Handicap Matchu. Na koniec pożyczył Sashy powodzenia, ale ona powiedziała, że The Boss nie potrzebuje powodzenia.

Następnie zobaczyliśmy segment ze świeżo upieczonymi małżonkami – Rusevem i Laną, którzy razem weszli do ringu. Lana mówi, że jest księżniczką Ruseva, a kiedy poślubia się księżniczkę to należy jej zrobić ślub z jej marzeń i Rusev dokładnie tak zrobił jednak żaden fan nie mógł się pojawić na ślubie ponieważ mogli pojawić się tylko VIPy. Rusev uciszył widownię, a Lana kontynuowała mówiąc, że dzisiaj przeżyją ponownie ich bardzo wyjątkowy dzień. Rusev powiedział jak bardzo piękna jest Lana i należy tylko do niej po czym pokazał wszystkim jej pierścionek, a Lana pocałowała Ruseva w jego biceps. Lana mówi, że podarują fanom najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostali. Doświadczą jeszcze raz ich dzień ślubu. Jest to dla nich szansa, aby zobaczyć co to znaczy mieć prawdziwą miłość. Na ekranie pokazano kilka slajdów z dnia ich ślubu. Widownia krzyczała „Boring“ pomimo faktu, że Rusev wiedział, że chcą więcej, ale na tę chwilę nic więcej nie mają. Lana opowiadała, że wynajęli plaże na wyspie w odróżnieniu od fanów, których nie stać nawet na wynajęcie mieszkania z jednym pokojem, ale jej mąż jest najświetniejszym mężczyzną. Rusev mówi, że właśnie dlatego tak ciężko walczy, aby mógł być najlepszym mistrzem oraz, aby mógł pozwolić Lanie na wszystko czego sobie zażyczy. Lana zaczyna mówić o swojej sukni ślubnej po czym temat zszedł na torty, które stały na stole. Według Ruseva każdy z nich kosztował więcej niż wypłata któregokolwiek z fanów. Lana wspomniała o mediach, które mówiło o ich ślubie oraz o tym jak napisali swoje własne przysięgi, które dzisiaj ponownie odczytają. Rusev znowu uciszył publiczność, której Lanie kazała wstać i robić im zdjęcia jak ponownie wymawiają swoje małżeńskie przysięgi. Widownia ich nie słuchała, a Rusev uznał ich za zazdrosne, Amerykańskie świnie. Przyszedł Roman Reigns, który wszedł do ringu ku niezadowoleniu Lany i Ruseva. Rusev powiedział, że nie chcę zniszczyć ich momentu, ale zauważył na filmiku, że Rusev nie miał świadka i zaproponował, aby on podjął się tej roli, lecz Rusev się nie zgodził na żadne toasty. Roman zaproponował mu potem walkę na SummerSlam z tytułem Ruseva na szali, ale Rusev również nie zgodził się na to. Roman powiedział, że jeśli nie chcę walki to musi być toast i zaczął polewać szampana. W swoim toaście Roman obraził małżeństwo po czym przyznał, że jest  rozczarowany zachowaniem Ruseva, który był zdenerwowany. Roman dodał, że jest rozczarowany niczym Lana w noc poślubną. Rzecz jasna rozpoczęła się bójka. W pewnym momencie Roman odepchnął Ruseva, który wpadł na Lanę przez co ta uderzyła twarzą w jeden z tortów. Lana zaczęła krzyczeć z przerażenia, a Roman spokojnie opuścił ring.

Lana potem kontynuowała swoje wrzaski za kulisami podczas gdy Rusev narzekał do Micka Foleya i powiedział, że Roman musi za to zapłacić. Mick zaproponował mu, aby Roman za to zapłacił na SummerSlam w walce o mistrzostwo Stanów Zjednoczonych.

Następnie zobaczyliśmy pojedynek Dany Brooke i Sashy Bans, która od początku walki została rozproszona przez Charlotte co pomogło Danie ją zaatakować. Sasha jednak szybko się obroniła policzkując rywalkę, a następie wykonując Hip Toss i Flying Knee Drop. 1..Kick Out! Dana została wbita do narożnika, gdzie uniknęła Money Flipa i zrzuciła przeciwniczkę na szczyt narożnika po czym rzuciła się na nią z pięścią. The Boss został uwięziony w Straight Jacket Choke’u, z którego po chwili się wydostał wrzucając Brooke na liny. Mistrzyni wykonała kilka Clotheslinów i Dropkicka, a następnie uderzyła Danę kolanem w głowę. Brooke wylądowała w narożniku, gdzie obiema stopami odepchnęła napastniczkę, którą następnie ominęła Clotheslinem. Dana kilkukrotnie przypięła Sashe, którą potem zaczęła uderzać ochraniaczem na kolano. Dana umieściła Sashe na linie tak, aby Charlotte mogła ją uderzyć jednak chybiła i uderzyła swoją uczennicę. Banks szybko powaliła Charlotte kopniakiem po czym uniknęła ataku rywalki w narożniku i wykonała Diving Double Knee w brzuch przeciwniczki. 1..2..3!

Po walce Charlotte chciała wejść do ringu, ale wycofała się kiedy Sasha ją zauważyła.

Pokazano również promo Nia’i Jax.

Całą galę możecie znaleźć pod tym linkiem.

Reklamy