Najpierw zobaczyliśmy wywiad z Bayley, która mówi, że nie jest tą samą osobą odkąd przegrała tytuł i może nie jest to zła rzecz. Myśli, że pora się zaadaptować. Teraz to musi się przygotować mentalnie do pojedynków takich jak z Asuką, która obserwowała, zna jej każdy ruch i jest gotowa na odzyskanie swojego tytułu. Przyszła Asuka, która powiedziała, że jeśli uważa, że jest gotowa to niech przyjdzie oglądać jej walkę. Asuka odeszła, a Bayley uznała, że sama będzie musiała się o tym przekonać.

Bayley następnie pojawiła się na arenie i zasiadła za stołem komentatorskim podczas gdy NXT Women’s Champion Asuka walczyła z Aliyahą. Jednak przed walką Asuka postawiła przed ringiem krzesło i kazała Bayley oglądać stamtąd. Bayley podeszła, ale odrzuciła krzesło na bok i wolała sobie postać.

Asuka pojedynek zaczęła od kilku kopnięć w udo rywalki. Snapmare i kopniak w plecy dla Aliyah’i, która otrzymuje kolejne kopnięcia. Asuka mówi coś do niej i otrzymuje serię agresywnych ciosów, ale mistrzyni sama wymierza potężne uderzenia po czym wykonuje Irish Whip, lecz Aliyah kontruje i zostaje powalona Hip Attack’iem. Asuka uderza przeciwniczkę udem w głowę oponentki po czym częstuję kopniakami i mocnymi uderzeniami przy linach niedaleko Bayley. Asuka staje na pierwszej linie i zapina Octopus Hold spoglądając na Bayley. Mistrzyni odbija się od lin i wykonuje Hip Attack w plecy przeciwniczki. Aliyah jest w narożniku, gdzie broni się przed napastniczką uderzeniem obiema stopami po czym wchodzi na drugą linę. Po chwili skacze i obrywa w locie Roundhouse Kicka! Asuka przypina ją. 1..2..Asuka sama przerywa przypięcie i częstuję rywalkę serią uderzeń kolanem i mocnym kopniakiem w głowę ku niezadowoleniu Bayley. Aliyah następnie zostaje uwięziona w Asuka Lock i szybko odklepuje.

Po gongu Asuka jednak nie chcę puścić co zmusza Bayley do wejścia do ringu. Wtedy Asuka puściła uchwyt po czym z tytułem w górze spoglądała na jej przyszłą rywalkę.

Na koniec zobaczyliśmy kolejne promo Ember Moon, która zadebiutuje na NXT TakeOver: Back 2 Brooklyn.

Całą galę możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Reklamy