– Była Divas Champion Paige nie jest już zapowiadana na przyszłotygodniowe Live Eventy w Australii i Nowej Zelandii, na których miała się sprzymierzyć z Sashą Banks w walkach drużynowych. Jak na razie nie wiadomo dlaczego.

– Po SummerSlam Charlotte ma podobno rozpocząć feud ze swoim tatą Ric’iem Flair’em, którego nie widzieliśmy odkąd Charlotte się go pozbyła kilka miesięcy temu. Słyszeliśmy jak na Raw Charlotte i Chris Jericho wspominali o Ricu mówiąc, że jego córka przebiła go w osiągnięciach. Najprawdopodobniej Ric Flair połączy siły z Bayley lub Daną Brooke, aby nauczyć jego niewdzięczną córkę nauczki. Podobno WWE ma duże plany dla Dany i uważają, że jej udział z Flairami może zrobić z nią porządnego Face’a. Być może Ric po prostu przebaczy Charlotte tak jak w WWE już się zdarzało.

– The Bella Twins zdobyły nagrodę Choice Female Athletes na gali Teen Choice Awards 2016 pokonując takie panie jak Ronda Rousey, Serena Williams, Simone Biles, Alex Morgan i Danica Patrick. Rok temu The Bella Twins były nominowane w tej kategorii, lecz nie wygrały. W tym roku ich show Total Divas było nominowane w kategorii Choice Reality Show, lecz nie wygrało nagrody.

– Pojawiły się plotki, że nowe tytułu pojawią się w WWE po Draft’cie. Daniel Bryan potwierdził ostatnio w wywiadzie, że na SmackDown pojawi się nowe Women’s Championship, ale nie śpieszą się z tym ponieważ chcą się upewnić, że zrobią to poprawnie.

– IGN.com rozpoczęło swoje cotygodniowe ogłaszanie nowych gwiazd do gry WWE 2K17. Do Sashy Banks i Nia’i Jax, która jest dostępna w specjalnej wersji NXT dołączają Brie i Nikki Bella. Screeny z gry możecie zobaczyć tutaj – Brie, Nikki, Nikki #2

– Ogłoszono na Twitterze, że Mickie James dołączy do rosteru SHIMMER na galach w listopadzie w Chicago. SHIMMER Volume 86-90 odbywają się od 11 do 13 listopada.

– W filmiku poniżej widać wywiad z TNA Knockout Raquel. Rozpoczęli od jej związku z The BroMans. Raquel mówi, że poznali się na siłowni i uważa, że dobrze im idzie w drodze do zdobycia tytułów. Ona sama jest pierwszą Brazylijką, która trenuje wrestlingu. Trenuje również w MMA, ale jak na razie wykorzystuje to tylko do wrestlingu i nie planuje wchodzić do oktagonu. Jak na razie nie pokazuje Robbi’emu i Jesse’mu żadnych ruchów z jujutsu, na razie bardziej chodzi o ich umysły. Walka z Decay jest trudna, ale uważa, że wkrótce zdobędą tytułu drużynowe. Myśli, że to kwestia czasu. Raquel mówi, że uprawia wrestling dla siebie i nie interesuje jej to co ludzie uważają. Dopóki robi to co kocha to jest szczęśliwa, a gdyby nie wzięła udziału w reality show (Tough Enough)  to być może nigdy nie rozpoczęła treningów, a zawsze chciała być zawodniczką. Jej najważniejszym celem jest zdobycie tytułów drużynowych, ewentualnie sama chciałaby wygrać Knockouts Championship, ale potrzebuje więcej treningów bo dopiero zaczęła ćwiczyć. Dotrze tam małymi kroczkami. Pomiędzy nią, a Chelsea Green nie ma żadnych spięć odkąd się znają z czasów reality show, a nawet rozmawiają każdego dnia odkąd się poznały co jej zdaniem jest super.

– W filmiku poniżej Nikki Bella komentuje swój powrót do ringu. Mówi, że czuje się dobrze i jest bardzo podekscytowana powrotem do akcji. Chodzenie z kołnierzem przez sześć miesięcy i małe możliwości robienia czegokolwiek fizycznie sprawiają, że nie możesz się doczekać aż zobaczysz co możesz zrobić. Czuje się lepiej niż kiedykolwiek od dwóch lat. Są momenty kiedy jest zdenerwowana, ale wie, że musi się tych uczuć pozbyć ponieważ wie, że wtedy nawali w ringu. Uważa, że WWE Draft daje wielu zawodnikom nowych możliwości, a scena na SmackDown kiedy każda dziewczyna wysłała swoją własną wiadomość dała jej gęsią skórkę. Fakt, że Sasha Banks osiągnęła swoje marzenie na Raw i zdobyła tytuł kobiet jest dla niej magiczną chwilą. Dobrze się bawiła w Performance Center przez kilka dni kiedy trenowała z Bayley, na którą nie może się doczekać w głównym rosterze. Najbardziej ją bolały plecy od odbijania się od lin. Musiała się na nowo do tego przyzwyczaić, ale jest zmotywowana do dalszego treningu ponieważ chcę pokazać, że jest na takim samym poziomie jak inne zawodniczki w dywizji kobiet. Bycie w PC przypomniało jej jak bardzo kocha trenować oraz jak bardzo brakowało jej bycia w tym ringu.

– W filmiku poniżej widać ostatnią podróż Carmelli i Bayley znanej jako BayMelli z racji na przybycie Carmelli do SmackDown.

Reklamy