Show rozpoczął Matt Hardy, który mówił, że ufał jego skasowanemu mułowi dopóki ten go nie zdradził, a teraz przyzywa go do ringu. Brother Nero podąża w stronę ringu, a Reby Sky idzie obok niego krzycząc „SKASOWANY“ przez całą drogę. Matt mówi, że jego brat jest tam tylko po to by zarabiać dla niego pieniądze, a dzisiaj ma mu pomóc zakwalifikować się do finałów Bound For Glory Playoffs. Nero karze mu poprosić o to pana Benjamina albo Vanguard’a-1 za co Matt ma do niego pretensje, że zawsze mu się sprzeciwia i przypomina mu, że on ma w posiadaniu to co z niego zostało. Przyszedł EC3, który ma gdzieś co Matt zaplanował bo on wysyła go z powrotem do domu horrorów rodziny Hardych. Ethan dodał, że nie ma problemu z Jeff’em, ale skopie mu zadek jeśli ten wtrąci się w ich pojedynek. Matt grozi mu, że zje koty Ethana, ale ten mu mówi żeby lepiej tego nie robił i żąda, aby sędzia przyszedł do ringu.

Po przerwie rozpoczął się pojedynek podczas, którego Reby podsunęła młotek Jeff’owi po czym wskoczyła na ring by rozproszyć sędziego. Matt w obronie by nie otrzymać finishera Ethana wbił goi w sędziego, który zepchnął Reby z ringu. Ethan i Matt powalili siebie Clothesline’ami, a Jeff rzucił młotek na środek ringu. Matt złapał za młotek, ale Ethan stanął na jego ręce. Matt pogryzł rywala w stopę po czym chciał go uderzyć młotkiem, ale sędzia odebrał mu go. EC3 uderzył przeciwnika butem czego nie widział sędzia po czym wykonał swój finisher i wygrał walkę. Obolała Reby leżała na podłodze.

Madison Rayne była w szatni Allie oznajmiła jej, że Maria się z nią teraz będzie widzieć. Maria przyszła i powiedziała do Allie, że nie musi tak dalej robić. Powiedziała do Madison, że naprawdę chwyciła jej uwagę i podziękowała za to, że tydzień temu opanowała sytuację, która bardzo szybko mogła się pogorszyć. Madison tłumaczy się, że nie zrobiła tego dla niej. Allie zaczęła na nią krzyczeć pytając się jej czy wie do czego mówi. Madison spytała się jej czy wie kim ona jest, podała rękę Allie, ale szybko ją odsunęła kiedy Allie podała jej swoją. Madison kontynuuje mówiąc, że była i jest Queen Bee dywizji Knockouts. Odkąd Maria tu rządzi to została zepchnięta na drugi plan tylko dlatego żeby jej potwór-mistrzyni i asystentka-szympans mogły grać pierwsze skrzypce. Jej zdaniem Madison zasługuje być w Hall of Fame, ale ona chcę wiedzieć co dostanie w nagrodę po tym jak ją pokona. Maria powiedziała, że będą musiały zaczekać i zobaczyć czy ją pokona. Maria odeszła, a za nią podążyła Allie.

Następnie widzimy jak w ringu są już Gail Kim i Madison Rayne gotowe do swojego pojedynku.

Rayne wyciąga dłoń do rywalki, ale po chwili ją cofa. Panie zaczynają się kłócić i Madison zaczyna szturchać Gail. Panie zaczynają wymieniać się uderzeniami dopóki Rayne nie kopnęła Kim w brzuch. Madison odbija się od lin i otrzymuje Sidewalk Slam. 1..Kick Out! Kim częstuje rywalkę kopniakami po czym wykonuje Corner Clothesline. Gail wykonuje Irish Whip, ale Madison wykręca jej rękę, podślizguję się pod nią i wykonuje Roll Up. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Rayne otrzymuje O’Connor Roll. 1..2..Kick Out! Gail częstuję oponentkę ciosami i kopniakami. Odbija się od lin, zostaje uderzona kolanem w brzuch oraz kopnięta  w głowę. 1..2..Kick Out! Madison zapina Front Facelocka, z którego przechodzi do Suplexa. 1..Kick Out! Gail broni się ciosami przed byłą koleżanką, którą posyła do narożnika, ale Madison kontruje. Gail uderza ją łokciem po czym wykonuje Reverse CrossBody z drugiej liny, ale pudłuje. Madison powala przeciwniczkę Step Up Enzuigiri! 1..2..Kick Out! Rayne wrzuca ofiarę do narożnika, gdzię dokłada Chopa. Madison macha do publiczności po czym z rozbiegu chcę wbić swoje ciało w rywalkę, ale Gail odsuwa się i Rayne trafia w narożnik. Kim wykonuje Side CrossBody, ale pudłuje i przelatuje na krawędź ringu skąd Madison wyciąga ją za włosy i uderza twarzą oponentki o matę. 1..2..Kick Out! Gail zostaje uwięziona w European Locku przy, którym otrzymuje uderzenia kolanem. Madison powala przeciwniczkę mocnym uderzeniem po czym wykonuje Sliding Baseball Clothesline przy dolnej linie. Queen Bee jest poza ringiem, gdzie pudłuje Big Bootem w głowę rywalki i sama zostaje kopnięta w ramię.

Madison po chwili wraca do ringu i otrzymuje Roll Upa. 1..2..Kick Out! Rayne szybko powala rywalkę Clotheslinem po czym atakuje ją w narożniku. Madison umieszcza ofiarę na szczycie narożnika, ale Gail nokautuje ją mocnym ciosem. Queen Bee leży pod narożnikiem i wystawia nogę dla skaczącej Gail. Kim otrzymuje Rayne Check! 1..2..Gail złapałą się lin! Madison ma pretensje do sędziego, a po chwili wykręcą rękę rywalki, która zaskakuje Rayne Eat DeFeat! 1..2..3!

Następnie zobaczyliśmy filmik jak Bram przychodzi do Rosemary w okolicy, w której się wychowywała. Rosemary tłumaczy, że to jest miejsce sekretów. Miejsce, gdzie oni (puknęła się wtedy w głowę) się zaczęli. Poza tym chciała patrzeć w jego oczy gdy mu coś oznajmi jeśli znajdzie odwagę do zrobienia tego. Tłumaczy, ze dorastała na tej farmie i jak każde inne dziecko, które nie zna lepszego życia była szczęśliwa. Niewinne zło. Zewnętrzny świat był bardzo, bardzo daleko. Ale pewnego dnia coś zniszczyło tę niewinność. Kiedy była mała, jej kot FiFi (w filmiku to był pluszak) zachorował tak bardzo, że zabrała go do swojej mamy (którą też grała Rosemary) Mama wiedziała, że jej córka się boi, ale ona zaopiekuje się jej kotem i wszystko będzie dobrze, obiecuje. Dopilnuje, że kotek w pełni wróci do zdrowia. Rosemary więc udała się na ganek by się uczyć, ale był taki ładny dzień, że nie umiała się skupić na nauce ponieważ bardzo kochała FiFi’ego. Myślała tylko o niej i jej małym serduszku. Pomyślała, że uda się na spacer jak często robiła. W filmiku było pokazane jak Rosemary chcę wyrzucić gumę do żucia do kosza, ale kiedy widzi co jest w środku to przerażona ucieka. Zobaczyła tam nieżywego kotka. Rosemary mówi, że wysoko (siedziała wtedy na drzewie) płakała chwilę po tym jak świat wydawał się jej perfekcyjny. Nie płakała za FiFi’ego, ale też za siebie. Nie mogła zrozumieć dlaczego matka ją tak oszukała. Być może próbowała ją ochronić, ale one czuła to inaczej. Czułą się jakby mama obdarła ją ze skóry, część po części. W tym momencie po wielkiej stracie, spadła z drzewa. Kiedy po jakimś czasie wstała to jakiś głos jej mówił żeby się odwróciła bo ono jest za nią od samego początku. Było to drzewo, z którego spadła. Nie chcę żeby odeszła, chcę podzielić się z nią sekretem. Rosemary myślała, że umarła albo śni. Gada z drzewem, które powiedziało jej coś czego się nie spodziewała – że ma brata, którego nigdy nie poznała. Nazywał się Montgomery, a ona zawsze chciała mieć brata gdyż nie ma zbyt wielu przyjaciół. Widać jak opowiada drzewu, że miała kota, ale już jej z nimi nie ma. Drzewo powiedziało jej, że FiFi będzie miała się dobrze z nim. Rosemary spytała się czy chcę się iść z nią pobawić. To Montgomery po raz pierwszy wytłumaczył jej magię w wiele różnych sposobów podczas gdy głosy dochodziły do niej z wielu miejsc lasu. Bram jest zmieszany i nie wie co się dzieje. Mówi o braciach, którzy nie istnieją, zmarłych katach i nie wie o co chodzi. Rosemary tłumaczy mu, że nie przyprowadziła go tutaj by mówić o nich. Chciała mu powiedzieć co stało się tam (wskazała wtedy na starą stodołę)

Później puszczono drugą część filmiku. Bram nie wie jak ważne to wszystko jest dla Rosemary, ale będzie jej słuchał. Rosemary mówi mu, że nigdy temu nikomu nie mówiła i się boi. Bram powiedział, żeby się nie bała. Rosemary chciała coś powiedzieć, ale uznała, że to nie ma znaczenia. Pokazano jak Rosemary siedzi pod drzewem i głos jej mówi, że jej miłość wkrótce przyjdzie. Rosemary pyta się go skąd ma wiedzieć jak on wygląda i skąd Montgomery wie jak on wygląda. Ona nigdy go nie poznała tak samo jak on. Nie jest tego pewna. Nigdy nie myślała od pokochaniem kogoś odkąd nie poznała Johnny’ego, ale kiedy Montgomery powiedział jej, aby się przygotowała to wiedziała, że on przyjdzie, ale to była kolejna pusta obietnica ponieważ nie przyszedł. Postanowiła napisać mu list miłosny czego nigdy nie robiła. Napisała wszystko co mówiło jej serce oraz podpisał się swoją krwią robiąc literę „R” Jednak Johnny i tak nie przyszedł. Tracąc wiarę zaczęła rzucać każde zaklęcie jakie znała, wykorzystywała każdą sztuczkę jakiej jej nauczono. Montgomery znowu powiedział, że Johnny przyjdzie i tak też się stało. Powiedziała mu, że go kocha i było to najpiękniejsze uczucie jakiego kiedykolwiek doświadczyła, ale wtedy okazało się, że Johnny nie jest takim chłopakiem, którym ona myślała, że jest. Kiedy straciła na chwilę uwagę on…(w filmiku było pokazane, że Johnny wyciąga do niej rękę – chyba ją macał) Rosemary nie mogła dokończyć zdania, a Bram spytał się co było dalej. Dla niego nie ma znaczenia czy mu powie te wszystkie rzeczy, teraz jest tam dla niej. Rosemary powiedziała mu, że mu powie, ale musi go zabrać w dokładne miejsce, aby duchy pomogły jej powiedzieć całą historię. Rosemary i Bram udali się do stodoły, a na koniec zobaczyliśmy, że będzie więcej.

Następnie zobaczyliśmy Raquel, która towarzyszyła The BroMans kiedy Ci brali udział w Monster’s Ball Tag Team Matchu o Tag Team Championship Decay przy, której nie było Rosemary. Podczas pojedynku Abyss chciał uderzyć Robbie’go Janice, ale Raquel wślizgnęła się do ringu i uderzyła go tam gdzie boli po czym opuściła ring. Ostatecznie Decay obronili swoje tytuły.

Na koniec przywitała nas Maria do jej miejsca wielbienia. Nazywa się Maria Kanellis-Bennet i jest pierwszą damą wrestlingu. Ona wierzy. Czy my wierzymy w The Miracle? Pojawił się jej mąż Mike Bennett, który zmierzył się w półfinałach Bound For Glory Playoff. Jego rywalem był Drew Galloway, który został zaatakowany przez Moos’ea. Ostatecznie mąż Marii zakwalifikował się do finałów dzięki EC3, który przypadkowo uderzył Galloway’a pałką.

Całe show znajdziecie pod tym linkiem