Dzisiejsze SmackDown rozpoczęło się od zebrania całego rosteru SmackDown podczas, którego ogłoszono, że 11 września odbędzie się PPV SmackDown – Backlash oraz, że odbędzie się Six Pack Challange o miano pretendenta do WWE Championship na SummerSlam. Baron Corbin, AJ Styles, John Cena, Bray Wyatt i Dolph Ziggler zostali wybrani, a szóstym zawodnikiem będzie zwycięzca Battle Royalu. Okazał się nim być Apollo Crews.

Następnie na SmackDown zobaczyliśmy jak Becky Lynch i Natalya zmierzają kulisami w drodze do wejścia na arenę.

Byłe koleżanki zmierzyły się ze sobą w rewanżu z Battleground. Zawodniczki rozpoczęły od zapięcia, z którego Natalya przeszła do Headlock Takedown i została uwięziona w Headscissors, z którego szybko się uwolniła Kip Up’em. Panie wstają i tym razem to Becky wykonuje Headlock Takedown po czym zostaje uwięziona w Headscissors i też się uwalnia. Zawodniczki wstają i Natalya zostaje uwięziona w Waist Locku, ale po chwili kontruje i zapina Headlock. Zostaje odepchnięta od lin i powala rywalkę Shoulder Blockiem. Kanadyjka pozuje po czym odbija się od lin, przeskakuje nad leżącą przeciwniczką i obrywa Dropkicka przez, którego wylatuje z ringu. Lynch w ringu przedrzeźnia byłą koleżankę wykonując jej pozę, a po chwili zostaje kopnięta w brzuch i sprowadzona do parteru za włosy. Natalya przydusza ofiarę na linie po czym wykonuje Scoop Slam i znowu pozuje. Becky zostaje uwięziona w Surfboard Stretchu, a kiedy próbowała się uwolnić to została popchnięta na matę. Natalya przeszła po brzuchu oponentki po czym zapięła Sleeper Hold. Becky po chwili wstaje i uwalnia się z dźwigni. Nattie biegnie i otrzymuje Roll Up. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Natalya zapina Waist Locka po czym biegnie na liny, których Irlandka się łapie. Natalya wykonuje Kip Up i zostaje powalona Clotheslinem. Kolejny Clothesline i Calf Kick od Becky, która rozpalona wymierza uderzenie w narożniku. Blondynka jednak odsuwa się i Becky dowala w narożnik, gdzie broni się ciosami z łokcia przed rywalką. Irlandka wchodzi na drugą linę, ale Natalya łapie ja za kostkę i pociąga na matę! Mamy przerwę, po której widzimy jak Becky wymierza kopniaka w brzuch rywalce, ale ta łapie jej nogę. Nattie otrzymuje Enzugiri i leży pod narożnikiem. Lynch wchodzi na jego szczyt i wykonuje Diving Leg Drop! 1..2..Kick Out! Lass Kicker czeka aż była koleżanka wstanie po czym łapie ją i próbuje zapiąć Dis-Arm-Her, lecz Natalya powala ją i próbuje zapiąć Sharpshootera. Zostaje odepchnięta na liny, ale szybko łapię Becky i wykonuje Release German Suplex! 1..2..Kick Out! Nattie wstaje i czeka aż rywalka wstanie. Wymierza Nattie By Nature jednak Lynch blokuje atak, wykonuje Roll Up i szybko próbuje zapiąć Dis-Arm-Her, lecz Nattie powala ją i próbuje zapiąć Sharpshootera. Zostaje odepchnięta nogą, a gdy Becky wstaje to zostaje powalona Nattie By Nature! 1..2..Kick Out! Kanadyjka znowu próbuje Sharpshootera, ale Becky kontruje, sprowadza przeciwniczkę do parteru, zapina Dis-Arm-Her i Nattie odklepuje!

Po walce Becky udzieliła wywiadu, w którym powiedziała Renee, że może jej mówić Becky Balboa. Nagle przyszła Alexa Bliss, która miała ze sobą mikrofon. Przedstawiła się i powiedziała, że SmackDown dostanie udaru od ich nowej, najgorętszej gwiazdy. Dodaje, że Becky może i była pierwszą kobietą, która została wybrana do SmackDown, ale spogląda właśnie na personifikację tego jak wygląda nowa era i nie obchodzi ją to co ona mówi. Przyszła Naomi, która również miała mikrofon i spytała się Alexy jakim cudem już tu jest i się wywyższa skoro jeszcze nawet nie postawiła swej nogi w tym ringu. Nie jest gotowa na nią, a na SmackDown to ona będzie błyszczeć. Dodała, że Alexa może się odsunąć na bok i wrócić na koniec kolejki. Przyszła Carmella, która się przedstawiła i powiedziała, że jest księżniczką Staten Island, a wtorkowe wieczory będą teraz o wiele bardziej bajeczne. Chciała powiedzieć żeby przygotowali sobie pop corn, ale przerwała jej muzyka Evy Marie przy, której jakiś głos mówił, że pojawia się najbardziej wystylizowana, najbardziej elegancka, porywająca, charyzmatyczna i fantastyczne pasjonująca kobieta, która kiedykolwiek pojawiła się w tej lub jakiejkolwiek innej arenie. Pojawiła się Eva, a głos dalej mówił, aby widownia pozwoliła siebie uwieść i oczarować przez panią All Red Everything – Evę Marie! Eva pozowała przed widownią i posłała całusy innym paniom.

Następnie zobaczyliśmy jak Maryse i Intercontinental Champion The Miz zmierzają korytarzem do wejścia na arenę.

W ringu Maryse przedstawiła wszystkim swojego najseksowniejszego na świecie męża, który ogłosił, że ich dzisiejszym gościem jest były WWE Champion…The Miz. Następnie usiadł i właściwie przeprowadził sam ze sobą wywiad dopóki nie przerwał mu Randy Orton. Orton pogratulował Miz’owi zdolności i powiedział, że z pewnością jest ekspertem w zabawianiu się z samym sobą. Miz się wkurzył i zaczął się zastanawiać dlaczego tu jest skoro ma walkę z Brock’iem Lesnar’em. Orton powiedział, że wybiera się do Suplex City i będzie to ciężka podróż, ale wystarczy jedno RKO by posłać tyłek Lesnara do Viperville. Miz mówi, że jego pierwsza walka po powrocie może być również ostatnią. Orton uznał, że to nie musi być jego ostatnia ani pierwszą walka oraz miał nadzieje, że jego pierwszą walkę po 9 miesiącach stoczy w Buffalo, dzisiaj. Mizowi została złożona propozycja, ale ten się nie zgodził i powiedział, że nie dostanie walki o pas Interkontynentalny. Orton rozumie i nie chcę, aby tytuł był na szali, chcę tylko przyjacielskiej rywalizacji. Miz nie nabierał się na sztuczki Ortona, który uważał, że Miz boi się przegrać gdy jego żona patrzy. Zastanawia się kto nosi spodnie w tym małżeństwie co wkurzyło Maryse i zgodziła się na walkę swojego męża z Randy’m.

Maryse potem patrzała jak jej mąż walczy z Ortonem, który ostatecznie wygrał swój pierwszy pojedynek po powrocie.

Całe show możecie obejrzeć pod tym linkiem.

Później Carmella udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że czuje jakby marzyła oraz, że podróż tutaj nie była łatwa. Jest gotowa by pokazać co umie oraz, aby pokazać wszystkim, że jest jedyną bajeczną zawodniczką na SmackDown.

Wywiadu również udzieliła Alexa Bliss, która powiedziała, że to ona jest tą nową erą, która dokładnie tak powinna wyglądać. Inne kobiety powinny się martwić, a nawet powinny się bać. Muszą też wiedzieć, że lepiej nigdy jej nie wkurzać.

Reklamy