Raport Raw 25.07.2016

Na otwarciu Raw komisarz Stephanie McMahon i General Manager Mick Foley mówią o stworzeniu najlepszego show jak to możliwe. Steph dodała, że Foley ma dzy ile jest mu potrzebne. Nazwała również Romana Reignsa przegranym i wypomniała mu jego przegraną na Battleground przez, którą WWE Championship nie jest na Raw. Mówi również, że zawsze był mistrz na Raw i przez to stworzono dwa Fatal 4-Way Matche, a ich zwycięzcy zmierzą się ze sobą w main evencie Raw. Ten kto wygra zawalczy z Sethem Rollinsem na SummerSlam, aby ukoronować nowego WWE Universal Champion. Zawodnicy to byli Sami Zayn, Sheamus, Chris Jericho, Cesaro, Roman Reigns, Rusev, Kevin Owens i Finn Balor. Ogłoszono również, że dzisiaj Charlotte będzie broniła swojego tytułu w walce z Sashą Banks po tym jak na Battleground odklepała do Bank Statement.

Następnie puszczono promo Nia’i Jax, która zawalczyła dzisiaj z Britt Baker.

Panie wchodzą w zapięcie i Jax szybko posyła rywalkę twarzą do maty. Britt zostaje wrzucona do narożnika, gdzie zostaje zmiażdżona. Następnie zostaje wrzucona na liny i omija Clothesline’a. Próba CrossBody Block, ale Nia łapie ją i wbija plecami w narożnik! Mocny cios w klatkę piersiową od Jax, która następnie miażdży swym ciałem ofiarę wiszącą do góry nogami. Nia ustawia przeciwniczkę na środku ringu i dokłada Leg Dropa. 1..2..Nia podnosi ofiarę i szybko powala ją Headbuttem. Odbija się od lin i kolejny Leg Drop. 1..2..3!

Następnie widzimy jak Sasha Banks przygotowuje się do walki, ale przeszkodziło jej Golden Truth, które grało w Pokemon Go. Później przyszedł Tom do wywiadu. Sasha powiedziała, że nerwy ją motywują, a Charlotte dzisiaj nigdzie nie ucieknie. Ona czuje od jakiegoś czasu, że żyje marzeniem 10-letniej dziewczynki. Kiedy w końcu pokona Charlotte i odbierze jej tytuł to to marzenie się ziści. To nowa era, w której za niedługo zostanie ukoronowany nowy mistrz, który jest The Bossem i Charlotte ani Dana Brooke nic z tym nie mogą zrobić. WWE Universe lepiej niech się przygotuje na zmianę.

Mistrzyni i Dana potem wzięły udział w wywiadzie. Charlotte powiedziała, że zeszłej nocy na Battleground Sasha miała partnera, a dzisiaj jest sama. To czysty fakt. Według niej Sasha jest bezczelna mówiąc o motywujących nerwach. Nerwy to są dopiero jak się stawia swój tytuł na szali dzień po dniu, noc po nocy. W rzeczywistości to ona stała na czele dywizji kobiet i wprowadziła ją na wyższy poziom. Sasha niech dalej sobie marzyć, ale dzisiaj padnie na kolana przez królową. I ma to jak w banku.

Przyszła pora na walkę o pas kobiet. Zawodniczki rozpoczęły od bardzo agresywnych zapięć podczas, których obie próbowały przypiąć przeciwniczkę. Po chwili Sasha została wepchnięta do narożnika, gdzie omija ataku mistrzyni i wykonuje Roll Up. 1..Kick Out! Panie po chwili ruszają do ataku. Ostatecznie Banks wykonuje Back Slide. 1..Panie wstają dalej trzymając się rękami po czym blondynce udaje się wykonać Irish Whip w stronę lin. Pretendentka łapie się ich, uderza rywalkę łokciem po czym zostaje złapana za kostkę przez Dane Brooke co rozprasza ją i pozwala Charlotte ogłuszyć przeciwniczkę od tyłu. Sędzia ostrzega Dane, a mistrzyni próbuje wykonać Exploder Suplex, lecz Sasha ląduje na nogach, odbija się od lin i wykonuje akcję Tilt-A-Whrill po czym zapina Straight Jacket, dokłada Backstabbera i przytrzymuje oponentkę w dźwigni. Po chwili panie wracają na nogi i Charlotte dalej uwięziona uderza plecami rywalki o narożnik po czym przerzuca ją na matę. Wolna blondynka biegnie, ale zostaje złapana w Roll Upie, z którego Banks od razu przechodzi do Bank Statement jednak Charlotte prędko udaje się wyślizgnąć z ringu. Mistrzyni zostaje powalona Baseball Slide’m, a po chwili jak już wstała to otrzymuje Diving Knee Drop z krawędzi ringu! Charlotte zostaje wrzucona do ringu i przypięta. 1..2..Kick Out! W narożniku blondynka próbuje się bronić wystawiając obie nogi, ale Sasha kontruje i chcę wbić kolana w jej brzuch. Charlotte jednak odsuwa się jej z drogi i z krawędzi ringu powala rywalkę Big Bootem. Znowu w ringu pretendentka otrzymuje Hangman Neckbreaker przez, którego ląduje w narożniku. Tam udaje się jej zadać przeciwniczce kopnięcie po czym przechodzi na krawędź ringu, z której zostaje zepchnięta. The Nature Girl wychodzi z ringu i wymierza nieprzyjaciółce Big Boota, przez którego Sasha uderza tyłem głowy o barykadę.

Mistrzyni następnie wzięła swój tytuł kobiet i zaczęła krzyczeć do Sashy, że na niego nie zasługuje i, że on należy do niej. Banks z furią zaatakowała ją i wbiła w ring. Mistrzyni udało się odepchnąć rywalkę i wrócić do ringu. Nagle Sasha bierze tytuł i rzuca go Danie po czym udaje, że została zaatakowana. Sędzia tego nie widzi i wyrzuca Danę, która nic nie zrobiła. Sasha pomachała jej na pożegnanie, a Charlotte została sama. Mamy przerwę. Po niej widzimy jak Charlotte dominuje w walce i trzyma ofiarę w Surfboard Stretchu, z którego po chwili Banks uwalnia się uderzeniami z kolana. Wykonuje następnie Headscissors Takedown po czym wpycha rywalkę na linę. Charlotte wstaje i chcę zaatakować w narożniku, ale pudłuje. Udaje się jej jednak wymierzyć cios z łokcia po, którym posyła nieprzyjaciółkę na liny, a ta wyprowadza Flying Knee Drop! Zawodniczki po chwile wstają i wymieniają się uderzeniami. Banks dostaje z kolana brzuch, ale po chwili unika Big Boota i powala mistrzynie Clothesline’ami i Dropkickiem. Charlotte wymierzyła kopniaka w brzuch, ale jak zwykle skończyło się to uderzeniem z kolana w głowę. Następnie w narożniku pretendentka przechwyciła nogi rywalki i wbiła swoje kolana w jej brzuch. 1..2..Kick Out! Zawiedziona Banks zostaje wbita w narożnik po czym otrzymuje Suplexa, ale ląduje na stopach, Charlotte nią obraca i wykonuje Neckbreakera. Zadowolona z siebie Nature Girl przechodzi po plecach przeciwniczki po czym idzie na szczyt narożnika. Wykonuje Diving Moonsault, ale Sasha odsuwa się jej z drogi. Próba Flipping Senton od mistrzyni, która nadziewa się na kolana byłej koleżanki!

Charlotte przeszła poza ring, gdzie otrzymała Suicide Dive! Sasha wrzuca przeciwniczkę do ringu i przypina. 1..2..Kick Out! The Boss wchodzi na szczyt narożnika, gdzie otrzymuje mocne uderzenie. Charlotte wchodzi na narożnik i okłada rywalkę uderzeniami. Gourdbuster na górną linę od mistrzyni! Sasha obolała upadła na podłogę, gdzie otrzymała Diving Moonsault ze szczytu narożnika! Po chwili Charlotte wrzuca ofiarę do ringu i przypina. 1..2..Kick Out! Charlotte wykonuje Figure Eight, ale Roll Up. 1..2..Kick Out! Sasha broni się kopnięciem w narożniku przed napastniczką, od której następnie otrzymuje Big Boota i Natural Selection. 1..2..Sasha łapie się liny! Blondynka już nie wie co zrobić. Odciąga przeciwniczkę od lin i zapina Figure Four. Panie wymieniają się przy okazji uderzeniami. Charlotte próbuje zapiąć Figure Eight, ale Sasha przewraca się na brzuch co zmusza mistrzynię do wyjścia poza linę i utrzymaniu dźwigni na krawędzi ringu. Charlotte po chwili puszcza, wraca do ringu, gdzie znowu próbuje Figure Eight, ale zostaje odepchnięta na liny. Charlotte wykonuje Jacknife Pin, ale Banks kontruje i zapina Bank Statement! Charlotte zbliża się do lin, na której udało się jej umieścić stopę co przerywa dźwignie. Sfrustrowana Sasha słyszy od mistrzyni, ze nigdy jej nie pokona. Charlotte rusza z ciosem, ale pudłuje i otrzymuje Bank Statement! Charlotte odklepuje!

Po wielkiej wygranej, Sasha udzieliła wywiadu w ringu. Powiedziała, że to było jej marzenie odkąd miała 10 lat. Powiedziała wszystkim, że jest najlepsza i teraz ma tego dowód. Jest nowa era w WWE, to era The Bossa, era zmian, era wrestlingu kobiet. Obiecuje, że każdego tygodnia jak wejdzie w ten ring to pokaże dlaczego jest mistrzynią oraz, że jest tylko jeden Boss w WWE.

Całe Raw możecie obejrzeć pod tym linkiem.

W filmiku poniżej widać jak nowa mistrzyni dzwoni do swojej przyjaciółki Bayley i rozmawiają o niezwykłym zwycięstwie Sashy.

Udzieliła również wywiadu, w którym powiedziała, że to zwycięstwo wszystko dla niej oznacza. To było jej marzenie odkąd miała 10 lat. Przebyły daleką drogę, aby udowodnić, że kobiety są tak samo dobre jak faceci i dzisiaj tego dokonały. To jest era wrestlingu kobiet, które zmieniają tę grę. Nie mogłaby być bardziej dumna. Wyrwała również kilka włosów Charlotte. To jest era The Bossa.

Reklamy

5 thoughts on “Raport Raw 25.07.2016

  1. Fajnie że, Sasha Banks zdobyła pas i zakończyła panowanie Charlotte. Ale jestem pełny obaw, czy panowanie Sashy zostanie zniszczone przez WWE? Moim zdaniem Sasha nie powinna panować za długo. Jakieś cztery-pięć miesięcy i nowa mistrzyni. Bo jeśli ona będzie panować długo jak Nikki czy Charlotte, to wszyscy będą narzekać. Ja na pewno. Od długiego czasu, według mnie od pierwszego panowania Aj Lee (mogę się mylić) bo drugie to jakoś przebolałem, ale trzecie panowanie szkoda słów, nie było dobrych mistrzyń. Paige, Nikki Bella czy Charlotte były mistrzyniami, które każdy z nas liczył na to że, wprowadzą coś świeżego i wyszło g*wno. Więc ja życzę Sashy Banks aby panowała krótko ale jak najlepszym wydaniu jako mistrzyni kobiet 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s