Na otwarciu Raw komisarz Stephanie McMahon i General Manager Mick Foley mówią o stworzeniu najlepszego show jak to możliwe. Steph dodała, że Foley ma dzy ile jest mu potrzebne. Nazwała również Romana Reignsa przegranym i wypomniała mu jego przegraną na Battleground przez, którą WWE Championship nie jest na Raw. Mówi również, że zawsze był mistrz na Raw i przez to stworzono dwa Fatal 4-Way Matche, a ich zwycięzcy zmierzą się ze sobą w main evencie Raw. Ten kto wygra zawalczy z Sethem Rollinsem na SummerSlam, aby ukoronować nowego WWE Universal Champion. Zawodnicy to byli Sami Zayn, Sheamus, Chris Jericho, Cesaro, Roman Reigns, Rusev, Kevin Owens i Finn Balor. Ogłoszono również, że dzisiaj Charlotte będzie broniła swojego tytułu w walce z Sashą Banks po tym jak na Battleground odklepała do Bank Statement.

Następnie puszczono promo Nia’i Jax, która zawalczyła dzisiaj z Britt Baker.

Panie wchodzą w zapięcie i Jax szybko posyła rywalkę twarzą do maty. Britt zostaje wrzucona do narożnika, gdzie zostaje zmiażdżona. Następnie zostaje wrzucona na liny i omija Clothesline’a. Próba CrossBody Block, ale Nia łapie ją i wbija plecami w narożnik! Mocny cios w klatkę piersiową od Jax, która następnie miażdży swym ciałem ofiarę wiszącą do góry nogami. Nia ustawia przeciwniczkę na środku ringu i dokłada Leg Dropa. 1..2..Nia podnosi ofiarę i szybko powala ją Headbuttem. Odbija się od lin i kolejny Leg Drop. 1..2..3!

Następnie widzimy jak Sasha Banks przygotowuje się do walki, ale przeszkodziło jej Golden Truth, które grało w Pokemon Go. Później przyszedł Tom do wywiadu. Sasha powiedziała, że nerwy ją motywują, a Charlotte dzisiaj nigdzie nie ucieknie. Ona czuje od jakiegoś czasu, że żyje marzeniem 10-letniej dziewczynki. Kiedy w końcu pokona Charlotte i odbierze jej tytuł to to marzenie się ziści. To nowa era, w której za niedługo zostanie ukoronowany nowy mistrz, który jest The Bossem i Charlotte ani Dana Brooke nic z tym nie mogą zrobić. WWE Universe lepiej niech się przygotuje na zmianę.

Mistrzyni i Dana potem wzięły udział w wywiadzie. Charlotte powiedziała, że zeszłej nocy na Battleground Sasha miała partnera, a dzisiaj jest sama. To czysty fakt. Według niej Sasha jest bezczelna mówiąc o motywujących nerwach. Nerwy to są dopiero jak się stawia swój tytuł na szali dzień po dniu, noc po nocy. W rzeczywistości to ona stała na czele dywizji kobiet i wprowadziła ją na wyższy poziom. Sasha niech dalej sobie marzyć, ale dzisiaj padnie na kolana przez królową. I ma to jak w banku.

Przyszła pora na walkę o pas kobiet. Zawodniczki rozpoczęły od bardzo agresywnych zapięć podczas, których obie próbowały przypiąć przeciwniczkę. Po chwili Sasha została wepchnięta do narożnika, gdzie omija ataku mistrzyni i wykonuje Roll Up. 1..Kick Out! Panie po chwili ruszają do ataku. Ostatecznie Banks wykonuje Back Slide. 1..Panie wstają dalej trzymając się rękami po czym blondynce udaje się wykonać Irish Whip w stronę lin. Pretendentka łapie się ich, uderza rywalkę łokciem po czym zostaje złapana za kostkę przez Dane Brooke co rozprasza ją i pozwala Charlotte ogłuszyć przeciwniczkę od tyłu. Sędzia ostrzega Dane, a mistrzyni próbuje wykonać Exploder Suplex, lecz Sasha ląduje na nogach, odbija się od lin i wykonuje akcję Tilt-A-Whrill po czym zapina Straight Jacket, dokłada Backstabbera i przytrzymuje oponentkę w dźwigni. Po chwili panie wracają na nogi i Charlotte dalej uwięziona uderza plecami rywalki o narożnik po czym przerzuca ją na matę. Wolna blondynka biegnie, ale zostaje złapana w Roll Upie, z którego Banks od razu przechodzi do Bank Statement jednak Charlotte prędko udaje się wyślizgnąć z ringu. Mistrzyni zostaje powalona Baseball Slide’m, a po chwili jak już wstała to otrzymuje Diving Knee Drop z krawędzi ringu! Charlotte zostaje wrzucona do ringu i przypięta. 1..2..Kick Out! W narożniku blondynka próbuje się bronić wystawiając obie nogi, ale Sasha kontruje i chcę wbić kolana w jej brzuch. Charlotte jednak odsuwa się jej z drogi i z krawędzi ringu powala rywalkę Big Bootem. Znowu w ringu pretendentka otrzymuje Hangman Neckbreaker przez, którego ląduje w narożniku. Tam udaje się jej zadać przeciwniczce kopnięcie po czym przechodzi na krawędź ringu, z której zostaje zepchnięta. The Nature Girl wychodzi z ringu i wymierza nieprzyjaciółce Big Boota, przez którego Sasha uderza tyłem głowy o barykadę.

Mistrzyni następnie wzięła swój tytuł kobiet i zaczęła krzyczeć do Sashy, że na niego nie zasługuje i, że on należy do niej. Banks z furią zaatakowała ją i wbiła w ring. Mistrzyni udało się odepchnąć rywalkę i wrócić do ringu. Nagle Sasha bierze tytuł i rzuca go Danie po czym udaje, że została zaatakowana. Sędzia tego nie widzi i wyrzuca Danę, która nic nie zrobiła. Sasha pomachała jej na pożegnanie, a Charlotte została sama. Mamy przerwę. Po niej widzimy jak Charlotte dominuje w walce i trzyma ofiarę w Surfboard Stretchu, z którego po chwili Banks uwalnia się uderzeniami z kolana. Wykonuje następnie Headscissors Takedown po czym wpycha rywalkę na linę. Charlotte wstaje i chcę zaatakować w narożniku, ale pudłuje. Udaje się jej jednak wymierzyć cios z łokcia po, którym posyła nieprzyjaciółkę na liny, a ta wyprowadza Flying Knee Drop! Zawodniczki po chwile wstają i wymieniają się uderzeniami. Banks dostaje z kolana brzuch, ale po chwili unika Big Boota i powala mistrzynie Clothesline’ami i Dropkickiem. Charlotte wymierzyła kopniaka w brzuch, ale jak zwykle skończyło się to uderzeniem z kolana w głowę. Następnie w narożniku pretendentka przechwyciła nogi rywalki i wbiła swoje kolana w jej brzuch. 1..2..Kick Out! Zawiedziona Banks zostaje wbita w narożnik po czym otrzymuje Suplexa, ale ląduje na stopach, Charlotte nią obraca i wykonuje Neckbreakera. Zadowolona z siebie Nature Girl przechodzi po plecach przeciwniczki po czym idzie na szczyt narożnika. Wykonuje Diving Moonsault, ale Sasha odsuwa się jej z drogi. Próba Flipping Senton od mistrzyni, która nadziewa się na kolana byłej koleżanki!

Charlotte przeszła poza ring, gdzie otrzymała Suicide Dive! Sasha wrzuca przeciwniczkę do ringu i przypina. 1..2..Kick Out! The Boss wchodzi na szczyt narożnika, gdzie otrzymuje mocne uderzenie. Charlotte wchodzi na narożnik i okłada rywalkę uderzeniami. Gourdbuster na górną linę od mistrzyni! Sasha obolała upadła na podłogę, gdzie otrzymała Diving Moonsault ze szczytu narożnika! Po chwili Charlotte wrzuca ofiarę do ringu i przypina. 1..2..Kick Out! Charlotte wykonuje Figure Eight, ale Roll Up. 1..2..Kick Out! Sasha broni się kopnięciem w narożniku przed napastniczką, od której następnie otrzymuje Big Boota i Natural Selection. 1..2..Sasha łapie się liny! Blondynka już nie wie co zrobić. Odciąga przeciwniczkę od lin i zapina Figure Four. Panie wymieniają się przy okazji uderzeniami. Charlotte próbuje zapiąć Figure Eight, ale Sasha przewraca się na brzuch co zmusza mistrzynię do wyjścia poza linę i utrzymaniu dźwigni na krawędzi ringu. Charlotte po chwili puszcza, wraca do ringu, gdzie znowu próbuje Figure Eight, ale zostaje odepchnięta na liny. Charlotte wykonuje Jacknife Pin, ale Banks kontruje i zapina Bank Statement! Charlotte zbliża się do lin, na której udało się jej umieścić stopę co przerywa dźwignie. Sfrustrowana Sasha słyszy od mistrzyni, ze nigdy jej nie pokona. Charlotte rusza z ciosem, ale pudłuje i otrzymuje Bank Statement! Charlotte odklepuje!

Po wielkiej wygranej, Sasha udzieliła wywiadu w ringu. Powiedziała, że to było jej marzenie odkąd miała 10 lat. Powiedziała wszystkim, że jest najlepsza i teraz ma tego dowód. Jest nowa era w WWE, to era The Bossa, era zmian, era wrestlingu kobiet. Obiecuje, że każdego tygodnia jak wejdzie w ten ring to pokaże dlaczego jest mistrzynią oraz, że jest tylko jeden Boss w WWE.

Całe Raw możecie obejrzeć pod tym linkiem.

W filmiku poniżej widać jak nowa mistrzyni dzwoni do swojej przyjaciółki Bayley i rozmawiają o niezwykłym zwycięstwie Sashy.

Udzieliła również wywiadu, w którym powiedziała, że to zwycięstwo wszystko dla niej oznacza. To było jej marzenie odkąd miała 10 lat. Przebyły daleką drogę, aby udowodnić, że kobiety są tak samo dobre jak faceci i dzisiaj tego dokonały. To jest era wrestlingu kobiet, które zmieniają tę grę. Nie mogłaby być bardziej dumna. Wyrwała również kilka włosów Charlotte. To jest era The Bossa.

Reklamy