Na pierwszym czwartkowym Impact od chyba 2014 roku, pierwszą panią, którą zobaczyliśmy była TNA President Dixie Carter, która opieprzyła bijących się panów i kazała im przestać. Kazała Eddiemu i Lashley’owi, aby zostawili siły na swoją dzisiejszą walkę w klatce bo po tym co stało się tydzień temu, dzisiaj na pewno będzie zwycięzca. A jak Bennett albo Moose interweniują to zostaną zwolnieni. Powiedziała również Mike’owi, że cieszy się, że tu jest bo rozpoczynają się Bound For Glory Playoffs, a Moose nie może stać przy ringu. Puszczono muzykę Jeffa Hardy’ego jednak przyszli Matt i Reby Sky. Matt kazał zaprzestać temu chłamowi ponieważ zdezaktualizowany muł jak jego brat nie zasługuje na muzykę wejściową oraz, aby uczestniczyć o World Championship. On jest jego własnością, ale ponieważ on jest taki dobry pozwoli bratu Nero wystąpić przed tymi mrówkami. Pomógł mu również przygotować się do pojedynku w Cameron. Puszczono filmik, w którym widać jak Matt mówi do Jeffa, aby spłonął znowu i znowu i znowu zupełnie tak samo jak wtedy kiedy złamała swoją nogę. Jeff powiedział, że odniesie sukces i wsiadł na swój rower i zjechał z rampy i spadł i spłonął. Matt złowieszczo się śmieje i mówi, że wiedział, że tak będzie i teraz jego rower jest BROKEN i wkrótce Jeff również tak będzie. Kazał potem jego mułowi podążać za nim ponieważ on ma mistrzostwo do wygrania. Na arenie Matt powiedział, że ten wypadek prawie zrobił z Jeffa kalekę, ale jest tu dzisiaj by uczestniczyć w walce, a on i Vanguard 1 przygotowali mu piosenkę na wejście. Widocznie obolały Jeff zmierzał do ringu, a obok niego szła Reby krzycząc „Zdezaktualizowany!“

Reby i Matt potem przyglądali się jak Mike Bennett z łatwością pokonuje Jeffa przez urazy, które Jeff poniósł w Cameron. Matt potem kazał jemu żałosnemu i pustemu mułowi wyjść z ringu i przyprowadzić jego przeciwnika, którego będzie mógł skasować. Jego rywalem był James Storm. Reby pomogła mężowi pokonać rywala jak pieprznęła młotkiem w kostkę Storma, który następnie otrzymał Twist of Fate i Hardy zakwalifikował się do dalszej rundy w Bound For Glory Playoff.

Następnie w szatni zobaczyliśmy liderkę dywizji Knockouts Marię Kanellis-Bennett z jej asystentką Allie. Maria próbowała się przeglądnąć w lustrze, ale Allie jej zasłaniała i mówiła, że wszystkie zawodniczki zostały poinformowane, i że występ Marii będzie perfekcyjny. Maria miała dość i usadziła Allie po czym zaczęła narzekać jak to Dixie Carter zmusza ją do tej rozmowy z Knockouts. Nie chcę tego robić. Nie chcę odpowiadać na ich pytania, a potem Dixie jeszcze grozi zwolnieniem jej mężowi. Ona przecież w końcu jest (najwspanialszą według Allie) liderką. Maria kazała Allie się skupić i przestać całować ją po tyłku. Allie zaproponowała, aby pomedytowała bo jej to pomaga. Zaprezentowała nawet jak to robi, ale zmęczona rozmową z nią, Maria odeszła.

Następnie w ringu zobaczyliśmy trzymającą mikrofon Allie, Marti Bell, Madison Rayne, Jade, Gail Kim i TNA Knockouts Champion Sienne. Allie kazała wszystkim poświęcić uwagę i wyjaśniła zawodniczką, że zostały przywołane ponieważ The First Lady of Professional Wrestling chcę omówić stan dywizji Knockouts. Allie poprosiła, aby wszyscy przywitali ich liderkę i przedstawiła Marie, która wkroczyła do ringu i od razu wyszarpała Allie mikrofon. Maria mówi, że słyszała jak niektórzy twierdzą, że ona posunęła się za daleko z jej władzą nad Knockouts. Jeśli sprawiła, że ktoś czuje się malutki to przeprasza. Spytała się czy ktoś ma jakieś pytania. Madison, Gail i Jade podniosły rękę, ale Allie widząc co się święci wbiła się przed mnie podskakując i mówiąc, że również ma pytanie. Maria nie była tym zdziwiona i dała jej mikrofon. Allie oświadczyła, że nie ma pytania, ale bardziej oświadczenie. Któraś z pań ją szturchnęła przez co Allie podskoczyła po czym kontynuowała mówiąc, że Maria jest inspiracją i wszystkie powinny chcieć być jak ona. Widownia zaczęła prosić, aby ktoś uciszył Allie, która znowu została dźgnięta. Allie pyta się Marii co one  mogą zrobić by być bardziej podobne do niej. Maria powiedziała, że jest to świetne pytanie oraz, aby być taka jak ona to muszą spojrzeć w głąb swojego serca, ścigać swoje marzenia i uwierzyć w jej wizje. Jade wzięła od Madison mikrofon, podeszła do Marii i oznajmiła, że ma pytanie. Chciała się dowiedzieć dlaczego nie miała rewanżu o swój tytuł jeden na jednego z Sienną po tym jak ta suka (Marti) pozbawiła jej pasa.

 

Marti zaczęła krzyczeć nazywając ją głupią i dodała, że Jade sama siebie pozbawiła pasa. Gail wzięła mikrofon od Jade i powiedziała, że dopóki Maria ma władzę to nie dostanie swojego rewanżu tak samo jak ona nie dostanie swojego. Allie krzyknęła, że na niego nie zasługuje i wszystkie trzy (Jade, Gail i Madison) kazały się jej przymknąć. Gail komentuje to, że ręka Marii dalej jest złamana, a potem to będzie jej kostka, a potem jej nadgarstek, ale prawda jest taka, że Maria się boi. Maria zaprzecza temu i twierdzi, że naprawdę jest rana i być może już nigdy nie będzie mogła korzystać z tej pięknej ręki. Gail mówi, że tydzień temu nie wyglądało jakby było z nią coś nie tak. Sienna przejęła głos i kazała Gail przestać podważać uczciwość Marii. Nazwała ją damą i powiedziała, że ma więcej klasy w jej małym palcu niż Gail ma w swoim całym ciele. Gail odepchnęła rękę mistrzyni gdyż nie życzy sobie, aby była przez nią dotykana. Maria uspokoiła Sienne i powiedziała, że sama się tym zajmie. Mówi, że cała uwaga jest na Gail ponieważ idzie do Hall of Fame, ale przegrała dwukrotnie na rzecz Sienny i pora, aby pozwoliła innym zawodniczkom mieć ich szansę i przestała być taka samolubna. Gail wyśmiewa się z tego, ze została nazwana samolubną i tłumaczy, że szanuje każdą zawodniczkę z ich szatni oprócz Marii i Allie. Chcę swoją walkę o tytuł i jeśli ma się zmierzyć z każdą zawodniczką to to zrobi. Marii spodobał się ten pomysł i powiedziała, że Gail zawalczy z każdą z tych zawodniczek, ale jeśli przegra chociaż raz to już nigdy nie dostanie walki o mistrzostwo. Dodała, że ta która wyeliminuje Gail zostanie szczodrze wynagrodzona. Siennie się to spodobała i już chciała się brać do akcji, ale Maria ją powstrzymała mówiąc, że nie teraz. Jade powiedziała, że nie trzymała się zasad od pierwszego dnia w TNA i teraz na pewno nie zacznie więc odchodzi. Jade wymieniła się na koniec spojrzeniami z Marią i Sienną, a na koniec z Marti, która oskarżyła ją o to, że zawsze ucieka. Jade uderzyła ją i byłe koleżanki zaczęły się bić. Ich bójka szybko przeniosła się poza ring, a Maria z ringu próbowała je uspokoić. Gail powiedziała, że właśnie tak się dzieje gdy Maria ma władzę, a ona zrobi to co będzie trzeba. Maria powiedziała, że ona ma zamiar dokonać tego samego. Nagle Madison uderzyła Gail kolanem w plecy, a następnie wykonała Rolling Cutter! Madison wzięła mikrofon, stanęła nad obolałą Gail i powiedziała, że to nic osobistego, ale pora, aby one wszystkie zaczęły się troszczyć o własne interesy. Madison upuściła mikrofon na obolałą Gail po czym odeszła wraz z innymi zostawiając Kim samą w ringu.

Następnie podczas gdy Bram przygotowywał się do swojego pojedynku, podeszła do niego Rosemary, która powiedziała, że to wszystko jest ekscytujące i przerażające. Oni się zmieniają. Ona sie zmienia i chcę, aby Bram równiez poczuł tę zmianę. Chcę, aby on dzisiaj wygrał dla samego siebie. Bram mówi, że jest szalony jego całe życie, ale jedyne czego potrzebuje i chcę to World Heavyweight Championship. Rosemary chcę, aby on dostał na co zasługuje. Spytała się czy chce jej pomocy dzisiaj, ale on nie wie. Następnie się pocałowali i tyle.

Cały odcinek Impact Wrestling możecie obejrzeć klikając w ten link.

Reklamy