Finałowy odcinek drugiego sezonu Lucha Underground rozpoczynamy od debiutu Black Lotus, która zmierzy się z Dragon Azteca Jr.

Dragon od razu po gongu wykonał Running Dropkicka, lecz spudłował i trafił w pusty narożnik ponieważ Lotus wykonała szpagat. Seria kopnięć i ciosów w narożniku, a następnie Irish Whip w narożnik od debiutantki. Azteca ze szczytu narożnika wykonuje przewrót w tył i ląduje na stopach. Podskakuje nad wykonującą przewrót w przód rywalką po czym otrzymuje Handstand Tilt-A-Whrill Headscissors Takedown! Black Lotus biegnie w stronę przeciwniczka i zostaje przerzucona na drugą stronę lin, gdzie unika uderzenia i sprowadza oponenta do maty szarpiąc go za głowę. Lotus wchodzi na narożnik i wykonuje Arm Draga, po którym Azteca wyślizguje się z ringu. Lotus biegnie po niego, ale wtedy Azteca wraca do ringu i chcę, aby ona do niego weszła. Debiutantka wchodzi na krawędź ringu, unika ciosu, ale sama też pudłuje przez co otrzymuje Side Kick w tył głowy! Zawodniczka spadła na podłogę, gdzie uniknęła pięknego skoku z ringu. Azteca próbuje Clothesline’a, ale pudłuje i otrzymuje Enzuigiri! Lotus atakuje przeciwnika, karze kamerzyście się odsunąć i wykonuje Irish Whip w ściankę. Jednak kontra i to Azteca posyła rywalkę w barykadę! Dragon kazał fanom odsunąć się z krzeseł i zamachnął się, aby wrzucić w nie oponentkę, ale w ostatniej chwili zrezygnował i wrzucił ją do ringu. Azteca wykonuje Springboard CrossBody, lecz pudłuje i otrzymuje Low Dropkick w głowę. 1..2..Kick Out! Azteca jest na kolanach i otrzymuje kopnięcia w klatkę piersiową oraz uderzenia w głowę. Zawodniczka odbija się od lin i obrywa Roaring Elbow! Zawodnik pokazuje, że teraz skończy z rywalką, podnosi ją na barkach i zrzuca pod narożnik. Wchodzi na jego szczyt, ale wtedy przybiega Pentagon Jr. i podcina go przez co Azteca spada na szczyt narożnika, a walka kończy się bez zwycięzcy. Pentagon następnie atakuje Black Lotus i wykonuje The Sacrifice łamiąc rękę Lotus tak jak wszystkich swoich ofiar! Następnie wykonał Package Piledriver na Aztece po czym na nim też zrobił The Sacrifice! Następnie była przerwa, po której Pentagon sam stał w ringu i powiedział pare słów.

https://dailymotion.com/video/x4l3if5

Zobaczyliśmy również pojedynek Ivelisse z Tayą o miano The Baddest Bitch in the Building! Po tym jak panie przyszły już do ringu i był gong, Ivelisse odepchnęła sędziego na bok i z furią atakowała nieprzyjaciółkę w narożniku. Po chwili sędzia ją odciągnął co pozwoliło blondynce wymierzyć kopnięcie, jednak kontra od Ivelisse i Dragon Screw. Brunetka następnie wbija głowę przeciwniczki w narożnik i kopię ją jeszcze w tył głowy. Taya zostaje przerzucona za włosy na matę po czym wyślizguje się z ringu. Na jego krawędź wchodzi Ivelisse i wymierza kopnięcie w głowę. Taya jednak łapie jej nogę, ciągnie i jej oponentka upada twarzą na matę! Taya atakuje ofiarę po czym rzuca ją na podłogę i zadaje kopniaka w głowę przez, którego Ivelisse uderzyła głowę o barykadę. Taya częstuje ofiarę kopnięciami po czym karze fanom odsunąć się z krzeseł. Wygląda na to, że próbuje Suplexa na krzesła, ale Ivelisse broni się. Blondynka szybko odzyskuje kontrolę serią ciosów w plecy i wykonuje DDT na krześle! Taya zamiast atakować to naśmiewa się z rywalki, która wbija ją twarzą w krzesło! Blondynka siedzi na krześle i otrzymuje kopnięcia w klatkę piersiową i Side Kick w twarz przez, którego przewraca się z krzesłem! Brunetka wyprowadza mocne uderzenie w plecy po czym wymierza Irish Whip w barykadę. Taya jednak kontruje, ale Ivelisse szybko myśli i wskakuje na balkonik, z którego kopię rywalkę w twarz. Ivelisse przechodzi na drugą stronę barierki, gdzie również wdrapuje się Taya, lecz szybko zostaje zepchnięta. Ivelisse (przy małej pomocy fana) wykonuje CrossBody z barierki!

Panie wstają i Ivelisse chcę uderzyć głową przeciwniczki o stół komentatorski, lecz ta kontruje i uderza kilkukrotnie twarzą brunetki o stół. Następnie zadaje jej Double Axe Handle w plecy. Ivelisse zostaje rzucona na ławy publiczności, gdzie otrzymuje serie potężnych uderzeń w głowę. Taya ciągnie ofiarę na schody, gdzie Ivelisse przejmuję kontrolę po wyprowadzeniu serii ciosów w brzuch po czym przydusza przeciwniczkę przy barierce. Taya przepycha nieprzyjaciółkę na drugą barierkę i obie panie ciągną się za włosy. Nagle razem wykonują przewrót w bok dalej trzymając się za włosy i obie ląduje na podłodze! Zawodniczki wracają do ringu z innych stron i Taya od razu rusza z atakiem, lecz pudłuje i trafia w narożnik. Pudłuje z Clotheslinem i otrzymuje trzy Thrust Kicki. Obolała blondynka przechodzi do narożnika skąd próbuje wymierzyć uderzenie, ale pudłuje i otrzymuje Release German Suplex! Taya powoli wraca na nogi, a Ivelisse sygnalizuje fanom swoją akcję i po chwili wykonuje Leg-Trap Sunset Flip Powerbomb! 1..2..Nagle gasną światła…Po chwili znowu się pojawiają. Ivelisse przypina dalej rywalkę, ale zamiast odliczającego sędziego za plecami Ivelisse jest Catrina! Ivelisse powoli wstaje nie wiedząc co się stało, ale w pewnym momencie odwraca się i zostaje uderzona przez Catrine! Była właścicielka świątyni chwyta swoją nieprzyjaciółkę i wykonuje L-Bomb! Catrina spogląda na swoją ofiarę i światła znowu gasną. Kiedy się pojawiają w ringu nie ma Ctariny, lecz sędzia, który wygląda jakby był gotowy odliczyć do trzech jednak widzi, że Ivelisse nie przypina już rywalki. Taya szybko korzysta z okazji, wykonuje Bridging Northern Lights Suplex, wykonuje przewrót w tył dzięki, któremu szybko wstaje i dokłada Double Foot Stomp! 1..2..3!

Po tym jak Taya wygrała widzimy jak Catrina stoi z dala od ringu. Taya przez chwilę świętuje, ale światła znowu gasną i gdy się pojawiają w ringu jest Catrina nad Ivelisse. Ma ze sobą mikrofon i mówi „Śmierć przychodzi po wszystkich..Nawet po ciebie..Suko..” Na koniec Catrina wykonała The Lick of Death po czym opuściła ring.

Reklamy