– Była WWE Divas Champion Nikki Bella napisała na Instagramie, że otrzymała od lekarze dobre wiadomości oraz zmierza do następnego przystanku przy czym opublikowała zdjęcie z Performance Center. Wygląda na to, że powrót Nikki jest co raz bardziej prawdopodobny.

– Prawdziwa para z WWE Paige i Alberto Del Rio zostali rozdzieleni podczas WWE Draft. Paige znalazła się na Raw podczas gdy Alberto jest na SmackDown. Na WWE Network kiedy rozmawiano o wynikach WWE Draft, Booker T wspomniał o tym, że Paige jest zła, a jako powód podał, że nie została wybrana wcześniej. Wiele osób twierdzi, że Booker odwoływał się do rozdzielenia pary. Del Rio podczas swojego wywiadu po WWE Draft nie wydawał się za bardzo zachwycony wynikiem WWE Draft. Krążyły również plotki, że para się rozstała na dobre ponieważ Paige usunęła wszystko co miało związek z Del Rio z jej profilów społecznościowych. Po jakimś czasie Paige jednak wyjawiła, że niektóre posty jakimś cudem zostały usunięte i teraz wstawi je jeszcze raz.

– Alexa Bliss i Lana pojawią się na okładce magazynu Muscle & Fitness

– WWE podobno jest zainteresowany sprowadzeniem z powrotem byłej mistrzyni kobiet i Div Meliny, która została zwolniona w sierpniu 2011 roku. 2 października Melina weźmie udział w turnieju, aby ukoronować pierwszą Queen of the Southside Wrestling więc jeśli miałaby powrócić to na pewno nie przed październikiem. Na razie żadna oferta nie została jej złożona. Jest to dość zaskakujące biorąc pod uwagę jak złą reputację miała Melina za kulisami.

– Wiele osób spodziewało się, że Bayley zostanie wprowadzona do głównego rosteru poprzez WWE Draft, lecz jak wiemy tak się nie stało. Być może Bayley będzie tajemniczą partnerką Sashy Banks na WWE Battleground, lecz podobno WWE chcę zaczekać z jej debiutem dopiero po SummerSlam ponieważ chcą, aby cała uwaga była na feudzie Charlotte i Sashy.

– Eva Marie będzie sędzią 30 lipca na zawodach Miss Teen USA.

– Była WWE Women’s Champion Lita od jakiegoś czasu pracowało jako producent w WWE, lecz teraz jej rola ma się zmienić. Będzie brała udział w Raw, SmackDown i PPV Pre Shows na WWE Network wraz z Renee Young, Booker’em T i Jerry’m Lawlerem.

– Solo Darling zastąpi Madison Eagles w Team Shimmer podczas nadchodzącego Chikara King of Trios Tournament. Solo sprzymierzy się z Crazy Mary Dobson i Candice LaRae.

– Są podobno plany, aby na WWE Network pojawiła się seria „Where Are They Now?“, w którym w jakiś sposób ma wziąć udział trzykrotna WWE Divas Champion Eve Torres.

– Naomi gościła Candlelight Vigil w Pulse Nightclub w Orlando, aby uhonorować ofiary strzelaniny z czerwca tego roku. Jej udział ma być pokazany w Total Divas.

Reklamy