W tym tygodniu na WWE SuperStars byłe gwiazdy Total Divas i nowe gwiazdy Raw, Summer Rae i Alicia Fox zmierzyły się ze sobą w walce jeden na jednego.

Panie zaczynają od wejścia w zapięcie. Summer przechodzi za plecy przeciwniczki, odpycha ją i śmieje się z niej. Po chwili znowu wchodzą w zapięcie, z którego Fox zaczyna pracować nad ręką oponentki. Rae po chwili kontruje, przejmuję kontrolę, łapię Fox za włosy i sprowadza do parteru po czym pełna dumy leci na liny. Fox próbuje ciałem podciąć przeciwniczkę, lecz nie udaje się jej. Summer odbija się od lin, przebiega pod rywalką, ponownie odbija się od lin i otrzymuje Handstand Headscissors! Blondynka chowie się przy linach, gdzie Alicia próbuje się do niej dostać. Sędzia odciąga Alicie, która zostaje złapana za włosy i sprowadzona do parteru. Była Divas Champion jest w narożniku, gdzie broni się łokciem przed napastniczką. Alicia siada na szczycie narożnika, gdzie otrzymuje Spinning Heel Kick i spada na matę! Zadowolona Summer z agresją zadaje kopniaki ofierze po czym przypina ją. 1..2..Kick Out! Foxy zostaje przyduszona na linach po czym dwukrotnie złapana za włosy i przerzucona na matę. 1..2..Kick Out! Alicia zostaje uwięziona w Cobra Clutchu, z którego po chwili się uwalnia i przywala rywalce z łokcia. Cios kolanem w brzuch dla blondynki, która następnie otrzymuje Clothesline’a i dwa Dropkicki. Rozpalona Alicia wykonuje Bridging Northern Lights Suplex! 1..2..Kick Out! Summer próbuje złapać oddech w narożniku, ale Fox do niej podbiega. Rae wbija ją w narożnik po czym wykonuje Roll Up i jeszcze pomaga sobie kładąc nogę na linie. 1..2..3!

Dumna z siebie Summer zaczyna świętować, ale wkurzona Alicia wyszła z ringu i chciała dopaść zwyciężczynie jednak sędzia ją powstrzymał.

Reklamy