Najpierw na NXT usłyszeliśmy od NXT Women’s Champion Asuki, która powiedziała, że zmierzyła się już z Bayley oraz z Nią i zmierzyłaby się z nimi razem.

Następnie zobaczyliśmy jak Bayley przygotowuje się do swojej dzisiejszej walki z Nią. Później zobaczyliśmy też  Jax przed walką z byłą NXT Women’s Champion.

Panie zawalczyły ze sobą w main evencie wieczoru. Przez pierwsze chwile walki Bayley uciekała przed atakiem rywalki. Po jakimś czasie Jax udało się chwycić rywalkę, ale ta od razu się uwolniła i spróbowała zapiąć Hammerlocka, lecz Jax odepchnęła ją z łatwością. Bayley rzuciła się z atakiem, ale znowu została odepchnięta. Po chwili była mistrzyni spróbowała Headlocka, którego mocno trzymała. Po chwili jednak została wbita w narożnik. Panie zaczęły pracować nad rękami przeciwniczki. Bayley udało się uwięzić napastniczkę przy linach i przejąć kontrolę dalej pracując nad ręką oponentki. Nia posłała ją do narożnika i podbiegła nad skaczącą rywalką, która następnie zaatakowała ją barkiem i serią ciosów. Nia umieściła przeciwniczkę na szczycie narożnika skąd została kopnięta. Bayley zeszła na matę i spróbowała Irish Whip’a, ale Nia była silniejsza i posłała ją do narożnika skąd Bayley wskoczyła na ramię przeciwniczki. Jax potem rzuciła rywalkę twarzą na szczyt narożnika, a następnie wyrzuciła ją z ringu przy czym Bayley zahaczyła o liny. Ulubienica publiczności przez chwilę leżała poza ringiem, ale potem do niego wróciła i szybko została zdominowana przez Jax, która zaczęła ją przyduszać przy linach. Bayley próbowała walczyć, lecz Nia utrzymywała kontrolę. Elbow Dropy od Jax. Za trzecim razem spudłowała. Pomimo tego i tak udało jej się wbić bark w brzuch rywalki w narożniku.

Mocny Headbutt w narożniku, do którego Bayley znowu została wrzucona i zaatakowana. Bayley zaczęła walczyć i wbiła głową rywalki w szczyt narożnika. Jax chciała kontrować, ale została uderzona i znowu wbita w narożnik. Była mistrzyni chciała kontynuować atak, ale została rzucona na matę jak szmaciana lalka. Nia wykopała ją znowu z ringu, a sędzia odliczał. Po przerwie widzimy jak Nia przydusza ofiarę na drugiej linie. Po chwili Bayley zaczęła wymierzać kopniaki, ale została wbita w narożnik i uderzona barkiem w brzuch. Otrzymała następnie Scoop Slam na środku ringu i umieszczona w Cobra Clutchu. Bayley udało się po chwili uwolnić, ale została wrzucona w narożnik gdzie broniła się na wszelkie sposoby przed oponentką. Udało jej się wbić rywalkę w narożnik i wykonać Corner Clothesline jednak po tym jak odbiła się od lin i spróbowała CrossBody Block, Nia złapała ją i wykonała Backbreakera. 1..2..Kick Out! Bayley ponownie została wyrzucona z ringu, do którego wróciła w ostatniej chwili. Jax od razu ją zdominowała i znowu chciała wyrzucić z ringu, lecz Bayley skontrowała i to Nia wylądowała na podłodze. Bayley przeszła na krawędź ringu skąd wykonała Flying Clothesline! Bayley chciała wrzucić rywalkę do ringu, ale ta zablokowała to butem i przywaliła nieprzyjaciółce kolanem przez co Bayley wylądowała przy schodach. Nia wzięła rozbieg, ale Bayley odsunęła się i Jax przypieprzyła w schody! Jax w ostatniej chwili udało się wrócić na krawędź ringu, gdzie została zaatakowana przez Bayley. Ta wykonała Stunner nad drugą liną po czym wymierzyła serie ciosów i Front Dropkick z rozbiegu! Bayley czeka aż Nia w narożniku wstanie. Zaczyna ją uderzać barkiem w brzuch jednak gdy chciała uderzyć ją łokciem to Jax wystawiła kolano, na które nadziała się Bayley.

Nia wbiła rywalkę do narożnika i z rozbiegu zamierzała w bić bark w jej brzuch jednak spudłowała! Była mistrzyni jest na krawędzi ringu i kilkukrotnie wbija swe kolana w ciało przeciwniczki. Ulubienica fanów wchodzi na szczyt narożnika i wykonuje DIving CrossBody! 1..2..Kick Out! Nia powoli wraca na nogi i uwalnia się z Hug-Plexu wykonując Headbutt. Próba Powerbomb, ale Bayley broni się ciosami w głowę. Udaje jej się zmienić pozycję i wykonać Victory Roll. 1..2..Kick Out! Jax pudłuje Clothesline’ami aż dwukrotnie, ale za trzecim razem miażdży ofiarę przy linach. Jax podnosi rywalkę i wykonuje Jaxhammer! 1..2..Kick Out! Nia nie może uwierzyć w co się stało i chciała wykonać Leg Dropa, lecz w ostatnim momencie zatrzymała się i przestawiła rywalkę pod narożnik. Jax chcę wykonać Leg Drop z narożnika, ale Bayley wstaje i wykonuje Belly To Bayley z narożnika! 1..2..3!

https://dailymotion.com/video/x4l5sdh

Reklamy