Na Raw przywitała nas nowa pani komisarz Raw Stephanie McMahon, której szybko przeszkodził jej brat Shane McMahon. Stephanie przypomina, że to będzie ostatnia noc jej brata na Raw i nie będzie jej brakowało współpracy z nim. Shane czuje to samo i mówi, że Stephanie budzi się każdego ranka żałując, że nie urodziła się z jądrami. Dodał, że gdyby była jego bratem to dostałoby się jej za ten cios, który mu zadała tydzień temu. Stepganie mówi, ze Shane nic nie może zrobić w sprawie tego uderzenia tak samo jak nic nie zrobi w sprawie SmackDown. Ogłosiła potem, że otwierają nawą Cruiserweight Division, która będzie wyłączna dla Raw. Zapowiedziała nowego GM Raw, którym jest Mick Foley, który po przyjściu zaczął mówić o wzniesieniu Raw na nowe szczyty. Shane gratuluje im i żartuje, że od tej chwili stracił cały szacunek dla Micka. Jest teraz zainteresowany oglądaniem Raw bo chcę zobaczyć jak Stephanie je grzebie. Zapowiedział następnie nowego GM SmackDown Daniela Bryana, który również przyszedł na arenę. Powiedział, że bardzo stęsknił się za publicznością dzięki, której twierdzi, że już raz pokonali The Authority i teraz to samo SmackDown zrobi z Raw każdego tygodnia. Shane potem powiedział, że Stephanie musiała wyjść za zawodnika by dalej być istotną w WWE, a na koniec segment kończy się z wielkim Yes! Yes!

Później gdy Daniel Bryan rozmawiał z kilkoma zawodnikami za kulisami przeszkodziła mu Stephanie McMahon, która próbuje zażartować z niego i jego żony Brie Belli. Bryan mówi, że powrócił, a ona porównuje go do małej lalki z Chucky mówiąc, że on nigdy nie odejdzie i jest jak wrzut na dupie. Daniel powiedział, że woli być nazywanym Chucky niż Kozią Twarzą.

Na Raw następnie zobaczyliśmy Maryse, która wraz ze swoim mężem siedzieli za stołem komentatorskim podczas walki Alberta Del Rio i Darren’a Younga. The Miz próbował rozproszyć Darrena, aby przegrał pojedynek, lecz to nie wyszło i Young ostatnie odniósł zwycięstwo.

Później zobaczyliśmy jeszcze Stephanie jak wraz z Mick’iem rozmawiają z Apollo Crews.

Następnie zobaczyliśmy jak WWE Women’s Champion Charlotte i jej uczennica Dana Brooke zmierzają kulisami w kierunku wyjścia na arenę na swój Tag Team Match.

Becky Lynch, Sasha Banks, Dana Brooke i WWE Women’s Champion Charlotte przybyły na arenę na swój pojedynek drużynowy. Miały rozpocząć Charlotte i Sasha, lecz mistrzyni szybko dokonała zmiany z uczennicą, która na dzień dobry spudłowała Clotheslinem. Sasha próbowała zaatakować Charlotte, ale ta zeskoczyła na podłogę. Cios z łokcia dla Dany, która następnie została wbita w narożniki. Zmiana z Becky, która wraz z Sashą posyłają Brooke na liny i wykonują Double Hip Toss. Kilka Arm Dragów od Lynch, która przytrzymuje Danę w ArmBarze i droczy się z nią. Po chwili panie wstają i Lynch dalej pracuje nad ręką nieprzyjaciółki dopóki ta nie uderza ją kolanem w brzuch i posyła do narożnika. The Lass Kicker przeskakuje nad rywalką i powala ją Dropkickiem. Kip Up od Becky, która odbija się od lin i zaczyna wykonywać Leg Dropy i Elbow Dropa. 1..2..Kick Out! Irlandka chwyta przeciwniczkę, przyprowadza do swojego narożnika, wykręca rękę Brooke i dokonuje zmiany. The Boss wykręcą rękę oponentki po czym posyła do narożnika. Dana przerzuca napastniczkę na krawędź ringu skąd otrzymuje mocne uderzenie w głowę. Mistrzyni chciała zaatakować Sashe, ale nie udało się jej i została kopnięta w głowę. Banks wróciła do ringu, a nagle przybiegła Natalya, która ściągnęła Becky z ringu, wbiła w stalowy narożnik, a potem w barykady. Przez to sędzia zakończył pojedynek. Sasha ruszyła na pomoc koleżance, ale zanim zdążyła coś zrobić to została powalona przez Charlotte. Natalya i Charlotte wymieniły się spojrzeniami po czym Nattie odeszła, a Charlotte wrzuciła Sashe do ringu, gdzie rzuciła się na nią Dana. Na rozkaz swojej mentorki Dana podniosła ich ofiarę, a ta otrzymała Big Boota i Natural Selection. Charlotte i Dana pozowały nad leżącą Sashą.

Następnie na Raw pojawiłą się The Ravishing Russian Lana, która stała w ringu i kazała Ameryce powstać, położyć swą dłoń na sercu i przywitać prawdziwego bohatera Stanów Zjednoczonych – ich mistrza USA oraz jej narzeczonego co oznacza, że jest jedynym, który może ją mieć. Przybył Rusev, który wraz z Sheamusem zmierzył się z Zackiem Ryderem i Dolphem Zigglerem. Rusev ostatecznie zdobył zwycięstwo dla swojej drużyny po tym jak umieścił Dolpha w The Accolade. Ryder przegonił Ruseva z ringu kiedy ten nie chciał wypuścić jego kolegi z dźwigni.

Na koniec na Raw po raz ostatni pojawiła się Stephanie McMahon, która w towarzystwie swojego GM’a oglądała walkę wieczoru o WWE Championship pomiędzy Sethem Rollinsem i Deanem Ambrosem. Walkę również oglądali Shane i Daniel Bryan. Pod koniec zrobiło się małe zamieszanie ponieważ nie było pewne kto wygrał. Komisarze weszli do ringu i Stephanie pogratulowała Rollinsowi, lecz Dean i Shane nie byli pewni. Stephanie wyręczyła Lilian w jej obowiązkach ogłosiła nawet Setha nowym mistrzem, lecz Shane dalej nie był przekonany co do wyniku walki. Ostatecznie ogłoszono rewanż na SmackDown.
Całe Raw możecie obejrzeć klikając w ten link.

Reklamy