Z racji na to, że w odcinku 24 nie było nic specjalnego postanowiłem połączyć oba raporty.

Zaczynając od zeszłotygodniowego odcinka. Podczas Falls Count Anywhere Matchu pomiędzy Cage’m i The Mack’iem zobaczyliśmy Black Lotus, która była ze swoim szefem w jego biurze kiedy bójka dwóch panów się tam przeniosła na krótką chwilę.

Później Black Lotus wraz z Dariem weszli do ringu po tym jak Son of Havoc pokonał The Macka dzięki czemu mógł sobie wybrać jedną z dwóch walizek, które prezentowała Black Lotus. W jednej z nich było 250 tysięcy dolarów, a w drugiej kontrakt o walkę w walce wieczoru na Ultima Lucha 3 o Lucha Underground Championship. Son of Havoc powiedział, że ma gdzieś ile pieniędzy jest w tej walizce oraz, że na Ultima Lucha 3 zostanie mistrzem. Dario Cueto powiedział, że Son of Havoc będzie w walce wieczoru na następnym Ultima Lucha jeśli wygra jeszcze jeden pojedynek. Skoro Son of Havoc wybrał kontrakt to zaproponuje jego przeciwnikowi 250 tysięcy dolarów. Ten, który wygra dostanie swoją walizkę. Podczas gdy Dario i Black Lotus opuścili ring, na arenie pojawił się Famous B, który przedstawił wszystkim swojego nowego klienta, którym wszystkim obiecał. Powiedział, że on już jest sławny. Jego nowym klientem jest Dr. Wagner. Jr., któremu towarzyszyła The Beautiful Brenda.

The Beautiful Brenda wraz z Famous B towarzyszyła nowemu zawodnikowi kiedy ten walczył z Son of Havoc. Klient Famous B wygrał przez co The Beautiful Brenda i on świętowali jak oszalali zdobycie 250 tysięcy dolarów. Black Lotus oddała im walizkę, a Brenda i B krzyczeli, że są bogaci podczas gdy Dr. Wagner. Jr. nie wydawał się za bardzo poruszony.

Druga część Ultima Lucha rozpoczęła się od Gift of the Gods Elimination Matchu, w którym wzięły udział Mariposa i Sexy Star. Reszta uczestników to brat Mariposy – Marty the Moth Martinez, Night Claw, Sinestro De La Muerte, Killshot i Daga.
Na początku widzimy jak Killshot rzuca się na The Moth’a, a Mariposa walczy z Sexy. Zobaczyliśmy na dachu biura Dario Cueto Kobre Moon, która dalej obserwuje Dage. Night Claw wykonał wielkiego Dropkicka, a Daga uzyskał wyliczenie do dwóch dzięki przypięciu. Sinestro wykonał Reverse DDT po czym podniósł Night Claw’a. Marty wykonał Cutter na Night Claw, który później wykonał PK na Dadze oraz C4 na Sinestro, aby go wyeliminować. Night Claw wyślizgnął się poza ring, z którego wyskoczył na niego Daga. Sexy Star rzuca Mariposa i wykonuje Corkscrew Dive na podłogę. Twisting Dive od Killshota, a następnie Deadman Dive od Marty’ego. Dadze udało się zapiąć Armbar na Martinezie po czym wykonał Tornado DDT wprost do Guillotine Choke, które utrzymał dopóki nie przeszkodził mu Night Claw. Daga otrzymał od niego Super Frankensteiner, a następnie Flying Kneedrop w twarz. Po chwili Killshot i Night Claw zaczęli się wymieniać Chopami, a Sexy walczyła z Mariposą. Night Claw wykonał Moonsault ze szczytu biura Dario na resztę zawodników, a Marty otrzymał potężne kopnięcie po czym Mariposa otrzymała Death Valley Driver. Cutter na Marty. Night Claw wykonała Hurricanrane i Kneeling Superkick na Killshocie, któremu udało się wykonać One Winged Angel, aby wyeliminować Night Claw. Killshot i Sexy współpracowali razem na rodzeństwu. Mariposa prawie wyeliminowała Killshota po Sunset Flip Powerbomb. Marty wykonał Curb Stomp na rywalu po czym Mariposa wykonała na nim Vertebreaker, aby go wyeliminować. Sexy Star została sama i była dominowana przez rodzeństwo dopóki nie wykonała na nich Tower of London. Sexy udało się zapiąć Fujiwara ArmBar na Marty’m, lecz jego siostra go uratowała. Mariposa przez przypadek została znokautowana przez swojego brata, którego Sexy szybko pozbyła się z ringu i wyeliminowała Maripose. Marty otrzymał serie Chopów po czym został uwięziony w Octopus Hold. Kontra na Sidewalk Slam. Fan krzyknął do Sexy żeby kopnęła Martineza między nogi co skończyło się potężnym ciosem ze strony Marty’ego. Jednak Sexy dała radę odkopać i zapiąć Cross Armbreaker dzięki, któremu wyeliminowała Martineza i stała się pierwszą kobietą, która wygrała Gift of The God Championship.

Pojawiła się również Catrina podczas Death Matchu pomiędzy Mil’em Muertesem, a Kingiem Cuerno. W pewnym momencie Cuerno złapała Catrine za co został wbity w stół ze strony Mila, który ostatecznie wygrał pojedynek. Po walce Catrina dała Cuerno The Lick of Death.

Drugi odcinek możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Reklamy