Przy otwarciu SmackDown, Dana Brooke i mistrzyni kobiet Charlotte wysiadły z limuzyny. Charlotte powiedziała do Sashy, że poszczęściło się jej jak nigdy przedtem na Raw w walce z Daną Brooke. Może sobie chodzić i udawać, że jest Nicki Minaj z tymi wszystkimi gadżetami za dolara, ale ona ma tytuł kobiet, a Sasha nie dorasta jej do pięt. Dana mówi, że dzisiaj udowodni, że piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce.

Następnie widzimy jak Maryse poprawia sobie oraz swojemu mężowi makijaż. Ten mówi o swoim dzisiejszym odcinku Miz TV, w którym udowodni, że Darren Young nie będzie już nigdy świetny.

Pierwszym pojedynkiem na show byłą walka Dany Brooke z Sashą Banks.

Na początku Sasha unika ciosa od rywalki i wykonuje School Boy. 1..Kick Out! Kolejna próba Clotheslinu od Brooke, ale otrzymuje Back Slide. 1..2..Kick Out! Irish Whip na liny i Sunset Flip od Banks jednak blondynka szybko przewraca się do tyłu i zostaje uderzona kolanami w głowę. 1..2..Kick Out! Dana ucieka z ringu blisko swojej mentorki. Sasha próbuje Baseball Slide, ale pudłuje. Wdaje się w gadkę z mistrzyni co wykorzystuje jej uczennica i wykonuje Chop Block na nodze przeciwniczki. Blondynki pozują zadowolone po czym Dana uderza twarzą ofiary o ring, do którego Sasha zostaje wrzucona. Tam Dana obija pięścią przeciwniczkę, a następnie poddusza ją stopą w narożniku. Snapmare na środek ringu, gdzie faworytka widowni zostaje uwięziona w Chin Locku. Sasha po chwili wraca na nogi i zaczyna walczyć, ale zostaje popchnięta na liny i powalona Clotheslinem. Brooke próbuje przypiąć rywalkę, ale nie udaje się jej. Dana podnosi oponentkę, której udaje się uniknąć Samoan Driver i wykonać Sunset Flip. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Sashy udaje się wyprowadzić serie ciosów i kilka Clotheslinów. Brooke próbuje kopnaka, lecz zostaje uderzona kolanem w głowę i ląduje w narożniku. Sasha biegnie w jej stronę, ale zostaje przerzucona na krawędź ringu skąd wyprowadza mocne uderzenie. Sasha wchodzi na narożnik i wykonuje Diving CrossBody! 1..2..Kick Out! Banks chcę wbić kolana w nieprzyjaciółkę, ale ta odsunęła się z narożnika, do którego po raz drugi wrzuciła Sashe. O’ Connor Roll od blondynki. 1..2..Kontra od Sashy, która złapała za spodenki. 1..2..Kick Out! Sasha zobaczyła, że Charlotte weszła na krawędź ringu więc szybko powaliła ją ciosem. School Boy od Dany. 1..2..Sasha kontruje i zapina Bank Statement! Dana odklepuje!

Sasha nie zaczyna dobrze świętować, a już zostaje powalona Big Bootem od wkurzonej mistrzyni. Obolała Sasha wyślizguje się z ringu na jej nieszczęście ponieważ mistrzyni złapała ją i przerzuciła przez stół komentatorski! Charlotte weszła na stół i zaczęła krzyczeć „To ja jestem Bossem. Nigdy nie będziesz mną!” do Sashy po czym z dumą stała na stole i pozowała z tytułem.

Następnie Lana w ringu kazała widowni powstać, położyć swą dłoń na sercu i przywitać prawdziwego bohatera Ameryki. Jest najświetniejszym mistrzem Stanów Zjednoczonych i jej narzeczonym – Rusev!

Pojawił się Rusev, który zmierzył się z Dolphem Zigglerem czemu Lana się przyglądała. Lana chciała zatrzymać Zacka Rydera od zbliżenia się do ringu, ale ten i tak to zrobił. Rusev wkrótce przerzucił Dolpga nie daleko Zacka, a potem wrzucił Dolpha w Rydera. Oboje zostali wrzuceni do ringu, ale Zack szybko uciekł co pozwoliło Zigglerowi przypiąć mistrza i wygrać pojedynek. Niezadowolony Rusev zaczął rzucać rzeczami znajdującymi się niedaleko ringu.

https://dailymotion.com/video/x4k9h8y

Zobaczyliśmy potem jak Becky Lynch mówi o czymś z Shane’m McMahonem – nowym komisarzem SmackDown.

W ringu Maryse potem kazała wszystkim powstać, aby przywitali wraz z nią gwiazdę, jej męża i ich mistrza Interkontynentalnego – The Miza, który przywitał ich w Miz TV. Zaczął mówić o historii, którą stworzą za tydzień ze SmackDown Live. Powiedział, że jeden z jego gości jest częścią historią, a drugi próbuje się w niej znaleźć. Przybyli Bob Backulnd i Darren Young, którzy weszli do ringu i wszyscy zasiedli na krzesłach. Miz zaczął wymieniać osiągnięcia Boba i pokazał nawet filmk o nim dla tych, którzy nie wiedzieli kim on jest.  Po filmiku Miz mówi, że Bob wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie by nauczyć Darrena. Miz następnie puścił filmik z osiągnięciami o Darren’ie, ale na ekranie pojawiły się tylko kolorowe paski. Miz powiedział, że nic nie udało mu się znaleźć. Wpisał jego imię w pasek wyszukiwania na WWE Network i wyskoczyło mu tylko powiadomienie o braku wyników. Darren uznał to za zabawne, ale wie, że dzięki jego trenerowi może zostać mistrzem i na WWE Battleground musi tylko odebrać Miz’owi tytuł. Miz przypomniał mu, że tak naprawdę nie wygrał Battle Royalu tylko cała reszta przegrała. Spytał się Boba czy to prawda, ale ten zwrócił się do Darren’a i powiedział, że on może być świetnym mistrzem w odróżnieniu do The Miza, który nie jest dobrą inspiracją, a tego właśnie potrzebują. Maryse powiedziała do Boba, że rok 1982 dzwonił i powiedział, że Bob jest stary. Miz stwierdził, że Bob wygląda jak Howdy Doody z wiedzą o wrestlingu na poziomie Forresta Gumpa ponieważ cały czas mówi jakieś nonsensy np. to, że stworzy Darrena znowu świetnego. Darren wstawił się za swoim trenerem mówiąc, że jego nie może obrażać. Miz mówi, że Darrena trzeba nauczyć nauczkę przez mistrza z tego wieku i myśli, że może to zrobić. Darren mu przerwał i powiedział, że na Battleground nauczy jego szacunku kiedy odbierze mu tytuł Interkontynentalny. Miz powiedział, że jeśli Darren po raz kolejny dotknie jego mikrofonu to…Darren wtedy dotknął jego mikrofonu i spytał się co mu zrobi. Miz i Maryse spoglądając na Darrena i Boba odeszli z ringu i opuścili arenę.

Doktor sprawdzał co z Sashą Banks, ale ta tylko chciała się rzucić na Charlotte i Dane, które weszły do pokoju. Mistrzyni tłumaczy, że nie chcę wywoływać bójek. Chcą tylko jej dać walkę na Battleground, ale nie będzie to walka o pas kobiet tylko pojedynek drużynowy. Może znajdzie jakiegoś partnera w co Dana wątpi ponieważ The Boss nie ma przyjaciół. Charlotte pożyczyła Sashy powodzenia w poszukiwaniach po czym wraz z Daną odeszły.

https://dailymotion.com/video/x4k9hcq

Reklamy