Najpierw na specjalnym odcinku Impact Wrestling usłyszeliśmy w wywiadzie z Dixie Carter o nowym dniu show i nowej porze emisji. Ogłosiła również turniej, który wyłoni pretendenta do walki wieczoru na Bound For Glory.

Zobaczyliśmy jak Reby Sky ze swoją rodziną, znajomymi i służbą oglądają na imprezie urodzinowej ich syna The Final Deletion. Na koniec wszyscy zebrani na sali bili brawo i krzyczeli „Delete! Delete!” z Matt’em na czele.

Następnie na arenie pojawiło się Decay bez Rosemary. Steve i Abyss chcieli ją odzyskać, lecz najpierw Abyss zawalczył z Bramem. Pod koniec walki Rosemary podeszła do ringu, do którego weszła i zbliżyła się do Brama tak jakby go chciała pocałować. Ten odsunął się, a ona opuściła ring. Abyss spytał się jej co robi, a Steve wszedł na krawędź ringu. Bram popchnął Abyss’a na Steve’a po czym wykonał Roll Up i wygrał pojedynek. Po walce Decay oglądało jak Rosemary spogląda w oczy Brama.

Pokazano promo Fatal 4-Way Matchu o TNA Knockouts Championship.

Po reklamie zobaczyliśmy jak Jade jest już na arenie, a Marti Bell czeka już w ringu. Następnie pojawiła się Gail Kim, która zaatakowała mistrzyne Sienne podczas jej wejścia. Allie tylko przerażona spoglądała na ich bójkę. Kim wzięła tytuł Sienny i chciała ją nim uderzyć, ale ta przechwyciła jej rękę i przejęła kontrolę. W tym samym czasie w ringu Marti i Jade wymieniają się uderzeniami. Bell próbuje Double Underhook Facebuster, lecz Jade kontruje i chcę wykonać Package Piledriver jednak Marti staje na jej stopie i uwalnia się. Jade unika Clothesline’a i wyprowadza Spinning Back Kick w głowę byłej koleżanki. Jade leci na liny, które Sienna naciąga przez co Jade wypada poza ring. Mistrzyni kopię Jade po czym wchodzi do ringu i atakuje Marti, która zostaje wrzucona do narożnika. Sienna  gniecie ją swym ciałem w narożniku przez co Marti upada na zadek. Sienna częstuje ją serią kopnięć oraz uderzeń kolanami. Sienna oddala się, biegnie i zostaje wbita twarzą w narożnik przez Bell, która następnie kopię ją i z rozbiegu wykonuje Hip Attack.  1..2..Kim przerywa przypięcie i zaczyna wyprowadzać ciosy dla obu rywalek. Te próbuje się sprzymierzyć i obie powalić Gail, ale ta unika ich ataku i powala je podwójnym Clotheslinem. Kim obija leżącą mistrzynie pięściami, ale Marti łapie ją za włosy, wyrzuca z ringu i sama rzuca się na Sienne.

Panie wstają i wymieniają się uderzeniami. Nie zauważyły, że Jade i Gail są na narożnikach. Nagle w tym samym momencie Jade powala Marti Missile Dropkickiem, a Gail powala Sienne ciosem z trzeciej liny. Sienna i Bell opuszczają ring, w którym zostały Gail i Jade. Odbijają się od lin i częstują rywalki Baseball Slide’ami. Panie w ringu wymieniają się ciosami, lecz Jade przejmuję kontrolę. Wyprowadza uderzenia otwartą dłonią, kopniak w żebra, cios kolanem, Spinning Back Kick w brzuch i pudłuje Pele Kickiem. Running Senton od Gail! 1..Kick Out! Panie wstają i Kim zapina Flying Dragon! Jade jednak szybko uwalnia się  i wykonuje German Suplex! 1..2..Kick Out! Jade ustawia Gail pod narożnikiem, na który wchodzi. Kim jednak atakuje ją i wchodzi na drugą linę. Panie biją się przez chwilę, ale Sienna atakuje Gail od tyłu i bierze ją na ramiona. Jade skacze z narożnika i atakuje obie rywalki ciosem z kolana! Marti wraca do ringu, kopię byłą przyjaciółkę w brzuch i wykonuje Pedigree! Mistrzyni odbija się od lin w zamiarze zaatakowania Bell, ale otrzymuje od niej Big Boota! Gail kopię Marti w brzuch i wykonuje Eat DeFeat! 1..2..Allie umieszcza nogę Marti na linie! Wkurzona Gail odbija się od lin w zamiarze wyskoczenia na Allie poza ring, ale Sienna z zaskoczenia wykonuje Silencer! 1..2..3! Sienna obroniła swój tytuł!

W kolejnym filmiku z imprezy urodzinowej dziecka Reby i Matta. Rodzice siedzą spożywają kolację podczas, której Reby wzniosła toast i powiedziała coś w obcym języku. Jak Matt powiedział jej toast zainspirował go i powiedział, że jutro na Impact kompletnie usunie swojego brata na zawsze.

Reby Sky pojawiła się z dzieckiem na plecach i kazała fanom, których nazwała imbecylami się uciszyć i przywitać prawdziwą twarz nazwiska Hardy. Osobę, która stworzyła najbardziej genialne usunięcie w historii. Przedstawiła swojego męża, który przyszedł i dał swojej rodzinie całusa.  Matt wszedł do ringu i dał fanom znać, że ich buczenie mu nie przeszkadza tylko robi go co raz silniejszym. Mówi, że tydzień temu wygrał najświetniejszy pojedynek w historii wrestlingu. Fani chcieli Jeff’a, ale Matt mówi, że to imię nie istnieje i on ma pod swoim władaniem wszystko co jest Hardy. Usunął duszę jego brata oraz wszystko co robiło go takim specjalny iz tego, że jest bardzo miły to postanowił go tutaj sprowadzić, aby wszystkie mrówki (fani) ujrzeli złamanego brata Nero. Matt poprosił, aby bez muzyki sprowadzono Jeffa. Reby przedstawiła brata Nero, który chyba płakał jak Reby cały czas z uśmiechem do niego coś krzyczała. Matt powiedział do brata, że wie, że przyjdzie. Zadecydował o karze dla Jeffa za te wszystkie niedobre rzeczy, których mu dokonał. Uznał, że jego kontrakt z TNA wygasł i kazał mu się wynosić. Jednak gdy ten odchodził to Matt kazał mu się zatrzymać, odwrócić się po czym oznajmił mu, że musi się upewnić, że Jeff nie będzie się cieszył swoim nowym rozdziałem w życiu. Uznał, że Jeff pewnie poszedłby pracować dla McMahona lub gdzieś w Japonii. Powiedział, że zostawi go w TNA i zmieni go w swojego posłańca ponieważ ma go w posiadaniu i wszystko co jest Hardy.  Zmiażdży każdą kość w jego ciele i wyciągnie z niego każdego dolara. Może i jest złamany, ale nigdy nie będzie spłukany. Wkrótce Jeff się dowie, że usunięcie to gorsze od śmierci. Kazał bratu się usunąć czyli odejść.

Ujrzeliśmy następnie w scenie za kulisami Marie i Mike’a, którzy chciał skonfrontować Eddi’ego Edwardsa, lecz został powstrzymany przez DJZ, który chcę walkę z nim po tym jak go zaatakował wcześniej na show. Mike przypomina, że obiecał, że zniszczy Destination X i jak musi pokonać DJZ’ego to to zrobi.

Na scenie Maria przywitała wszystkich w jej miejscu wielbienia. Przedstawiła się jako The First Lady of Professional Wrestling. Ona wierzy w The Miracle i pyta się czy fani też wierzą. Przyszedł Mike Bennett, który zmierzył się z DJZ. Od razu na początku walki Maria wskoczyła na krawędź ringu co rozproszyła rywala jej męża i pozwoliło mu przejąć na początku przewagę. Ostatecznie Mike chciał odejść z pojedynku, lecz przyszli inni zawodnicy X Division, którzy chcieli trochę zemsty za te wszystkie nie miłe słowa, które o nich powiedział Mike. Ten przestraszony wbiegł do ringu, gdzie szybko otrzymał Roll Up od DJZ i przegrał walkę.

Sfrustrowany Mike po walce wziął mikrofon i mówi, że nie tak to miało być. Obiecał, że zniszczy Destination X i tak zrobi. Spali tę federację i nie zrobi tego sam.

Później w scenie za kulisami Mike u boku Marii mówił przez telefon do kogoś komu kazał przyjść, aby razem mogli  zniszczyć TNA.

Po tym jak Mike i Moose przerwali walkę wieczoru gali, Dixie Carter skomentowała to mówiąc, że ich fani zasługują na zakończenie tego pojedynku więc za tydzień odbędzie się rewanż w stalowej klatce. Oba tytuły będą na szali.

Reklamy