– Na Twitterze Sasha Banks podziękowała kilku fanom, którzy pomogli jej z przebitą oponą przed poniedziałkowym Raw.

– Pojawiły się informacje, że autobiografia April Brooks znanej jako AJ Lee zatytułowana „Crazy Is My Superpower How I Triumphed by Breaking Bones, Breaking Hearts and Breaking the Rules“ będzie wydana przed wydawnictwo Penguin Random House 4 kwietnia 2017 roku. Pojawią się w niej również prace rysownika komiksów Roba Guillory.

– Na Raw Vince McMahon ogłosił, że komisarzem Raw będzie Stephanie McMahon, a komisarzem SmackDown Shane McMahon. Jednak i tak ta dwójka będzie musiała wybrać Generalnych Menagerów dla swych show.

– Według jednego z postów na Instagramie na koncie użytkownika darryllang, Nikki i Brie Bella będą miały swoją własną aplikację na telefon. Nie ma dokładnej daty, ale w poście jest napisane „za kilka dni“ Aplikacja ta została stworzona, aby zareklamować debiut Total Bellas, który wchodzi na ekrany 5 października.

– Rosa Mendes i jej koleżanka Courtney Daylong założyły stronę internetową na temat posiłków dla każdej kobiety. Rosa określiła te posiłki jako „proste posiłki, które można włożyć do lodówki i będą smakowały równie niesamowicie po odgrzaniu“ Na stronę możecie wejść klikając w ten link

– W ostatnim magazynie Variety Magazine, The Bella Twins znalazły się na liście najbardziej wpływowych gwiazd w sporcie wraz z chłopakiem Nikki, Johnem Ceną.

– Pod tym linkiem znajdziecie artykuł na WWE.com, który mówi o 10 najbardziej istotnych momentach podczas Women’s Revolution, która ostatnio obchodziła swoją rocznicę.

– W filmiku poniżej Tag Team Match zostaje ogłoszony na Live Event Ring Of Honor, 16 lipca w Philadelphi – Sumie Sakai & Mandy Leon vs.Jenny Rose & Nanae Takahashi

– WWE 2K17 będzie miało specjalne NXT Edition. Na jego opakowaniu widać Bayley, NXT Women’s Champion Asuke, Nia’e Jax i Danę Brooke. Jax również jest na karcie NXT Enhancement i została potwierdzona do NXT Enhancement Pack.

– Najbardziej prawdopodobne jest, że partnerką Sashy Banks na WWE Battleground będzie Bayley.

Reklamy