– W filmiku poniżej General Manager WCPW Adam Pacitti ogłasza rozpoczęcie w świeżej federacji WCPW dywizji kobiet. W pierwszym pojedynku na galach w lipcu weźmie udział Nixon Newell z Bea Priestley. Cotygodniowe show WCPW Loaded można zobaczyć na ich kanale na YouTube – WhatCulture Wrestling

– Podobno w szatni TNA było kilku niezadowolonych zawodników z powodu następnych nagrań TNA. Jedną z niezadowolonych gwiazd była Jade, która tak jak inni musieli podobno odwołać występy na scenach niezależnych ponieważ nie byli poinformowani o nagraniach TNA.

– Poniżej znajduje się filmik z sesji z udziałem The Ravishing Russian Lany, która również komentuje stroje bikini i pracę na planie.

– TNA ogłosiło, że teraz Impact Wrestling będzie emitowane w czwartki zaczynając od 21 lipca. Głównym powodem jest zapewne zmiana WWE, aby emitować SmackDown na żywo we wtorki kiedy Impact Wrestling było do tej pory emitowane.

– WWE konsultowało się z fanami co myślą nad niektórymi z ich nowych pomysłów na programy na WWE Network. Z udziałem pań były takie pomysly jak „Miz & Mrs.“ gdzie śledzone jest życie The Miza i Maryse, „Totally NXT“ gdzie sześć kobiety z NXT rywalizuje o miejsce na głównym rosterze i miejscu w obsadzie Total Divas oraz „WWE Superstars Search“ prowadzony przez Lite i Trish Stratus, w którym te dwie panie prowadzą konkurencje o kontrakt z udziałem 10 kobiet z poza WWE. Podobają się wam te pomysły?

– Na WWE.com pojawiła się lista 10 najlepszych pojedynków z tego roku. Jedyną walką kobiet, która znalazła się na liście był Triple Threat Match o Women’s Championship pomiędzy Becky Lynch, Charlotte i Sashą Banks na WrestleManii. Pojedynek znalazł się na 5 miejscu na liście, którą całą możecie zobaczyć pod tym linkiem.

– Ring Talkk podaje, że WWE jest niezadowolone z Paige gdyż ta na nagraniach SmackDown wysyłała wiadomości na Twitterze do swojego chłopaka Alberto Del Rio.

– Była zawodniczka WWE i TNA Brooke Tessmacher wspomniała w poście na Instagramie, że inna była zawodniczka TNA i WWE Taryn Terrell jest po raz drugi w ciąży. Gratulujemy.