Pierwszą panią, która widzimy na SmackDown jest Becky Lynch jak zmierza do wejścia na arenę na swój pojedynek.

Następnie zobaczyliśmy Lanę i Ruseva, który nie był zadowolony wyzwaniem rzuconym mu przez Zacka Rydera z dala od niego. Jeśli rzuci mu wyzwanie stojąc do niego twarzą w twarz to zaprzeczy jego teorii, że wszyscy Amerykanie to tchórze, ale on udowodni swoją teorię, że wszyscy Amerykanie są przegrani.

Następnie na swój pojedynek przybyła Becky Lynch, która od tyłu została zaatakowana przez wściekłą Natalye. The Queen of Black Harts ściągnęła płaszcz byłej koleżanki, powaliła ją Clotheslinem i powbijała w barykady po czym znowu powaliła Clotheslinem i rzuciła się na nią z pięściami. Na koniec Becky została uwięziona w Sharpshooterze. Natalya przez chwile nie chciała wypuścić swojej ofiary, ale po jakimś czasie to zrobiła i odeszła.

Następnie na SmackDown pojawiła się The Hollywood Power Couple Maryse i The Miz. Pokazano scenę za kulisami, w której kilku zawodników oglądało bójkę na jedzenie i jak Maryse i The Miz zostają jako pierwsi obrzuceni jedzeniem. Dobrą zabawę przerwał krzyczący The Miz, a u jego boku była Maryse. Dolph przypomniał, że kobiety nie mogą być w męskiej szatni, ale The Miz zarzekł się, że jego żona może chodzić gdzie się jej podoba. The Miz chciał się dowiedzieć kto rzucił sałatką ziemniaczaną w jego żonę. Wszyscy panowie się zgłosili śmiejąc się, ale Mizowi nie było do śmiechu gdyż jego żona jest uczulona na majonez. Twierdzi, że mógłby z tego być międzynarodowy incydent. Kalisto powiedział, że jeśli chcę mieć międzynarodowy incydent to niech się dzisiaj z nim zmierzy chyba, że jest uczulony na walkę. Maryse powiedziała, że teraz ma przechlapane i zgodziła się na pojedynek. Miz zacytował jak sam powiedział Arnolda Schwarzeneggera po czym odeszli.

The Miz zmierzył się następnie z Kalisto. W środku pojedynku Maryse zrobiła za żywą tarczę kiedy stanęła przed swoim mężem na, którego Kalisto nie mógł skoczyć. Kalisto wyszedł wtedy z ringu i został wepchnięty w schody przez przeciwnika. Ostatecznie The Miz wygrał pojedynek.

https://dailymotion.com/video/x4jr91s

Potem w wywiadzie Sasha Banks wyznała, że bez chwili zawahania znowu wykonałaby Bank Statement na Charlotte, która twierdzi, że ona umie robić tylko szum. Sasha zastanawia się czy Charlotte dalej tak myśli. Pojawiła się mistrzyni w okularach i z biżuterią Sashy, a z nią rzecz jasna była Dana Brooke. Charlotte powiedziała, że The Boss przybył oraz, że dostała te gadżety w sklepie podróbek Nicki Minaj, gdzie wszystko jest za dolara oraz skąd bierze je Sasha. Ta zaprzeczyła i powiedziała, że tam Charlotte kupuje swoje doczepki. Dana wstawiła się za mistrzynią i kazała Sashy uważać, ale ta zagroziła jej, że znowu ją upokorzy. Dana powiedziała, że Sashy się kilka razy poszczęściło, ale niech na Raw zmierzy się z nią to zobaczą jak bardzo ma farta. Sasha zapytała się po co czekać aż do poniedziałku. Charlotte stanęła pomiędzy nie i powiedziała, że Taco Bell Cziłała nie ustala tutaj zasad, a ona nie nosi jej kostiumowych biżuterii tylko diamenty i zegarki marki Rolex po czym porównuje siebei do LeBron James i to ona, czyli królowa ustala tutaj zasady. Sasha powiedziała, że z radością zetrze jej uśmieszek z twarzy i odbierze tytuł kobiet. Do Dany powiedziała, że widzą się w poniedziałek. Sasha odeszła.

Reklamy