Tym razem na jakiejś nieangielskiej wersji Xplosion zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy dawną członkinią The Dollhouse – Marti Bell, a nową zawodniczką w TNA – Raquel.

Walkę Marti rozpoczyna od spoglądania na rywalkę i nie wydaje się być pod wrażeniem. Raquel zaczyna się z niej naśmiewać, a wszystko kończy się lekką przepychanką, która kończy się tym, że Bell chowie się pomiędzy linami. Po chwili jednak z nich wybiega i z wielką agresją kopię przeciwniczkę w brzuch po czym wbija ją w kilka narożników. Irish Whip na liny dla Raquel, która zostaje powalona potężnym uderzeniem. Marti skupiła się bardziej na gadce niż na działaniu przez co została zaskoczona Roll Up’em. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Raquel wyprowadza dwa Arm Dragi, ale kiedy Marti chciała jednego wykonać to Raquel odsunęła rękę z jej drogi i Marti tylko uderzyła o matę. Zadowolona z siebie Raquel ominęła ataku w narożniku poprzez wskoczenie na liny i wykonaniu School Boy Roll Up. 1..2..Kick Out! Następnie Oklahoma Roll Up dla Bell. 1..2..Kick Out! Próba Suplexu, ale Marti wykręca rękę przeciwniczki, łapie ją za włosy i sprowadza do parteru. Podczas gdy Marti gada do sędziego, mamy przerwę.

Po niej widzimy jak Bell rzuca Raquel o matę po czym znowu zaczyna się kłócić z sędzią. To daje Raquel trochę czasu, aby odzyskać siły i próbować odzyskać przewagę, ale Marti szybko ją uderza po czym wykonuje Snapmare’a i kopnięcie w plecy. Marti staje na włosach ofiary po czym wyciąga jej ręce do góry. Widownia dopinguje Raquel, która zostaje brutalnie atakowana w narożniku przez napastniczkę. Marti znowu zaczęła się kłócić z sędzią i nazwała go nawet staruchem. Podniosła potem swą ofiarę i wykonała Irish Whip na liny. Raquel ominęła Clothesline’a, odbiła się od lin i wykonała CrossBody Block! 1..2..Kick Out! Panie wstają i Raquel wykonuje Inside Cradle. 1..2..Kick Out! Marti szybciej wraca na nogi i powala rywalkę kopniakiem w brzuch po czym z furią okłada ją pięściami. Po kolejnych pretensjach do sędziego Marti łapię rywalkę za szczękę po czym zapina Surfboard Stretch. Raquel jednak po chwili wstaje i przerzuca przeciwniczkę na matę. Bell próbuje atakować, ale trafia w pusty narożnik, z którego Raquel uciekła. Dwa Flying Shoulder Blocki od Raquel, która następnie wykręcą rękę rywalki i biegnie na szczyt narożnika, gdzie łapie jeszcze drugą rękę rywalki i wykonuje ładny Arm Drag. Bell wraca na nogi i szybko otrzymuje Sidewalk Slam. 1..2..Kick Out! Raquel czeka aż jej oponentka wstanie po czym kopię ją w brzuch i dokłada Snap Suplex. 1..2..Kick Out! Po tym jak Marti wstała otrzymała kolejne kopnięcie w brzuch. Wyglądało jakby Raquel chciała wykonać Inverted DDT, ale Marti stanęła jej na stopę dzięki czemu się uwolniła. Kopniak w brzuch dla Raquel i Double Underhook Facebuster od Marti! 1..2..3!

Reklamy