NXT rozpoczyna się pojedynkiem pań, w którym wzięły udział Alexa Bliss i była NXT Women’s Champion Bayley.

Pojedynek rozpoczynają od wejścia w zapięcie, z którego Bayley zaczyna pracować nad ręką przeciwniczki, która otrzymuje Snapmare’a i kilka Elbow Dropów w plecy i w twarz. Brunetka wstaje i obrywa z kolana w brzuch po czym zostaje ustawiona na dolnej linie, z której otrzymuje katapultę w drugą linę. Przypięcie od Bliss. 1..Kick Out! Podczas gdy widownia dopinguje obie zawodniczki, Bayley zostaje wrzucona w narożnik i tam zaatakowana. Po chwili Alexa zapięła dźwignię na szczęce ofiary na środku ringu i udało jej się utrzymać dźwignię przez jakiś czas. Alexa zaczęła obrywać w brzuch, ale szybko sprowadziła oponentkę za włosy do parteru. 1..2..Kick Out! Bliss przydusza udem rywalkę na drugiej linie po czym szarpie za nią co odrzuca Bayley do tyłu. 1..Kick Out!

Bayley zaczyna w desperacji wyprowadzać uderzenia, ale Alexa uderza jej twarzą o matę po czym przy linach staje na plecach i na głowie przeciwniczki. Heelka wymierza kopnięcie, ale Bayley łapię jej nogę, bierze rywalkę na ramiona i wykonuje Powerbomb w narożnik! Była mistrzyni wraca na nogi i z rozbiegu uderza Alexe w narożniku barkiem, łokciem, a na koniec kolanem. Bliss następnie zostaje wzięta na bark i wbita w inny narożnik. Cios barkiem w brzuch, a następnie cios kolanem w twarz od brunetki. Blondynka ponownie zostaje wbita plecami w inny narożnik, ale tym razem gdy Bayley chciała uderzyć ją barkiem w brzuch, ta wykonała Sunset Flip, lecz Bayley i tak skontrowała i usiadła na rywalce tym samym ją przypinając. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Alexa nokautuje Bayley potężnym uderzeniem. Była mistrzyni upada w narożniku, a sędzia karze Alexie się odsunąć i sprawdza co z Bayley. Mamy przerwę, po której widzimy jak Alexa okłada pięściami rywalkę. Chciała ją przypiąć, ale była zbyt blisko lin. Bliss rzuciła oponentkę na liny, a potem na krawędź ringu skąd zaczęła naciągać rękę rywalki na jednej z lin. Alexa znowu chciała wykonać katapultę na środkową linę, ale jej rywalka przytrzymała się lin przez co Alexa się na nie nadziała. Wkurzona Alexa biegnie w stronę nieprzyjaciółki, ale ta przerzuca ją na krawędź ringu i wykonuje Stunner’a nad środkową liną! Blondynka zostaje przeciągnięta do ringu i przypięta. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Alexie udaje się złapać przeciwniczkę za gardło, wykonuje STO, naskakuje kolanami na brzuch oponentki po czym wykonuje jeszcze Glitz Flip!

Alexa ustawia przeciwniczkę nad narożnikiem i zmierza na szczyt narożnik by wykonać Twisted Bliss, lecz Bayley zatrzymuje ją ciosami i sama wchodzi na drugą linę. Próba Belly To Bayley z drugiej liny, lecz Alexa wymierzyła potężne uderzenie w plecy rywalki co spowodowało, że ta spadła z narożnika i pozwoliło jej wykonać Glitter Blizzard! 1..2..Kick Out! Sfrustrowana Alexa zaczyna się czepiać sędziego, a po chwili otrzymuje Jacknife Pin. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Jacknife Pin od Alexy. 1..2..Kick Out! Heelka wymierza Clothesline’a, ale otrzymuje School Boy od rywalki. 1..2..Kick Out! School Boy dla Bayley. 1..2..Kick Out! Back Slide od Alexy. 1..2..Kick Out! Panie dalej są splatane rękami i w takiej pozycji wstają po czym Bliss otrzymuje Belly To Back Suplex! 1..2..Kick Out! Irish Whip w narożniku, w którym ostatecznie ląduje była mistrzyni. Ta broni się łokciem przed rywalką i wchodzi na szczyt narożnika, ale Alexa łapie ją za nogę, podcina i Bayley upada tyłem głowy na szczyt narożnika! Alexa ustawia rywalkę i wykonuje Slingshot Splash, ale nadziewa się na kolana oponentki, która na koniec wykonuje Belly To Bayley! 1..2..3!

Po świętowaniu Bayley wzięła mikrofon i zaczęła mówić, że powrót dla niej to była długa droga. W Dallas została znokautowana przez Asukę i straciła swój tytuł, ale jak zwykle powróciła tylko po to by znowu zostać znokautowaną przez Nia’ie Jax. Musiała oglądać jak Jax zabiera jej szansę na TakeOver, ale teraz powróciła i….i przyszła Nia Jax. Była pretendentka do tytułu kobiet weszła do ringu, gdzie zaczęła coś mówić do Bayley, która rzuciła jej wyzwanie na kolejny pojedynek – jeden na jednego. Nia się zgodziła po czym opuściła z wielkim uśmiechem ring.

https://dailymotion.com/video/x4jr0ty

Reklamy