– Alicia Fox najprawdopodobniej powróci wkrótce na ekrany gdyż jest reklamowana na Live Event WWE w Savannah’ie, Georgii 30 lipca. Według oficjalnej strony Savannah Civic Center Alicia zmierzy się z Paige przeciwko Natalii i WWE Women’s Champion Charlotte. Fox ostatni raz walczyła w kwietniu kiedy WWE było w Europie.

– Na WWE Battleground, które odbywa się 24 lipca najprawdopodobniej zobaczymy pojedynek Becky Lynch z Natalyą oraz Sashy Banks z Charlotte. Możliwe, że zamiast walki Charlotte i Sashy zobaczymy Sashe kontra Dana Brooke.

– Shimmer na swoim kanale na YouTube opublikowało filmik z wywiadem nowej mistrzyni Mercedes Martinez, Shayny Baszler i Nicole Savoy. Shayna mówi, że pochodzi z innego świata, w którym sprzymierzała się z najlepszymi więc dlaczego nie zrobiłaby tego samego w tym świecie. Mercedes mówi, że ludzie nie rozumieją tego, że Mercedes Martinez gdy nie odeszła. Siedziała na ławce rezerwowych przez dwa lata, ale za ten czas obserwowała Nicole i Shayna. Ludzie zapomnieli o niej dwóch rzeczy – 1.One nie ma zasad 2.Zniszczy wszystko co stanie jej na drodze. Shayna i Nicole to przyszłość Shimmer i mają teraz najlepsze wsparcie. Mercedes mówi, że to mistrzostwo omijało ją od zbyt długiego czasu. Ona nie jest już tą samą zawodniczką, którą była 15 lat temu, a nawet nie tą samą, którą była 5 lat temu. Nie jest nawet tą samą zawodniczką, która wysiadła dzisiaj z samolotu na tę galę. Dzisiaj wysłały jasną wiadomość dla każdej zawodniczki nie tylko w Shimmer, ale na całym świecie ponieważ Mercedes Martinez powróciła tam gdzie jej miejsce…na szczyt.

– Poniżej jest zapowiedź najnowszego odcinka Unfiltered z Renee Young, która gościoła dwukrotną mistrzynie Div Paige. Panie w zapowiedzi poniżej mówiło o mieście rodzinnym Anty Divy, robieniu imprez kiedy rodzice Paige walczyli oraz o jej niezależności.

– Pomimo swojego niedawnego debiutu, WWE dalej widzi Danę Brooke jako bardzo niedoświadczoną. Głównym powodem dlaczego Dana została połączona z Charlotte jest kontuzja Emmy. WWE uważało, że Dana potrzebuje wsparcia ze strony weterana, którego mogłaby otrzymać od Charlotte lub od obu Flairów. WWE rozważało również nad przyłączeniem jej do Evy Marie zamiast do Charlotte.

– Gwiazda Lucha Underground Sexy Star ogłosiła, że rozpoczyna karierę w boksie tym samym kończąc z wreslingiem po prawie 10 latach. To zaskakujące ogłoszenie nastąpiło na wczorajszej gali boksu, gdzie Sexy Star pojawiła się bez maski wraz ze swoim mężem, który jest gwiazdą boksu i przedstawiła się jako gwiazda wrestlingu. Od kiedy Lucha Underground zadebiutowało w październiku 2014 roku, Sexy Star była jedną z największych gwiazd federacji. Wiele odcinków nie zostało jeszcze wyemitowanych więc przez jakiś czas będziemy jeszcze mogli oglądać Sexy Star w ringu. Życzymy jej powodzenia w jej nowej karierze.

Reklamy