NXT rozpoczyna się od pojedynku pań. Pojawiają się Alexa Bliss, a po niej Carmella, które po ostatniej interakcji za kulisami tydzień temu są zmotywowane do odniesienia dzisiaj wygranej.

Panie zaczynają od zapięcia i szybko odpychają siebie. Po krótkiej gadce mamy kolejne zapięcie, z którego Alexa zaczyna pracować nad ręką rywalki, lecz ta kontruje. Kontra od Alexy i Headlock. The Princess of Staten Island popycha przeciwniczkę na liny i zostaje powalona Shoulder Blockiem. Alexa leci na liny i staje na leżącej oponentce. Bliss chcę odbić się od lin, ale Carmella łapie ją za kostkę i wykonuje Oklahoma Roll Up. 1..Kick Out! Panie wstają i School Boy Roll Up od Alexy. 1..Kick Out! Snapmare dla Carmelli, ale ta ląduje na nogach ku niezadowoleniu Alexy, która wymierza Clothesline’a, lecz pudłuje i otrzymuje Headscissors Takedown, a następnie Wheelbarrow Snapmare i Dropkick! Alexa ucieka z ringu skąd próbuje podciąć nogi przeciwniczki, ale ta podskakuje do góry. Alexa wraca do ringu, zostaje uderzona kolanem w brzuch i otrzymuje Headlock Takedown. Blondynka ciągnie oponentkę za włosy i udaje jej się zapiąć Headscissors. Carmella po chwili uwalnia się i znowu wykonuje Headlock Takedown. Panie po chwili wstają i Bliss uwalnia się z dźwigni zapinając Headlocka ze swojej strony. Zostaje po chwili popchnięta na liny i blokuje Hip Tossa. Ulubienica fanów zaskakuje ją kolejnym Headlock Takedown.

Panie po jakimś czasie wracają na nogi i Carmella zostaje pociągnięta za włosy zanim Alexa posyła ją do narożnika. Carmella próbuje wykonać Hurricanrane z narożnika, ale Bliss przerzuca ją na drugą stronę lin, sprowadza ją do krawędzi ringu za włosy po czym naciąga jej rękę na linie. 1..2..Kick Out! Mamy przerwę. Kiedy powracamy widzimy jak Alexa przytrzymuje nieprzyjaciółkę w ArmBarze, ale ta próbuje walczyć. Bliss szybko odzyskuje kontrolę, powala rywalką ciągnąc za rękę rywalki i znowu zapina ArmBara. Heelka po chwili obrywa w brzuch z pięści, ale szybko odpowiada sprowadzając przeciwniczkę do parteru i naskakując na jej rękę kolanami dwukrotnie. Alexa naskakuje obiema kolanami na brzuch oponentki po czym wykonuje przewrót w przód i dokłada Glitz Flip! 1..2..Kick Out! Sfrustrowana Alexa rzuca się  pretensjami do sędziego co pozwala Carmelli zyskać trochę sił i wyprowadzić potężne uderzenie. Alexa chcę atakować, ale obrywa z łokcia, a następnie dwa Clothesliny. Low Blow dla Bliss, która następnie zostaje wbita w czubek stopy rywalki przy narożniku. The Princess of Staten Island wykonuje Hurricanrane, a po niej Super Kicka w twarz.

Alexa upada przy narożniku i otrzymuje Bronco Buster. Panie wstają, Carmella biegnie zamierzając uderzyć barkiem w brzuch nieprzyjaciółki, ale ta kontruje wykonując Sunset Flip. 1..2..Kick Out! Co raz bardziej sfrustrowana Carmella ustawia rywalkę pod narożnikiem i idzie wykonać Sparkle Splash, lecz Carmella wstaje, atakuje rywalkę pięściami po czym staje rękami na pierwszej linie i wykonuje Frankensteiner! 1..2..Kick Out! Kolejne przypięcie. 1..2..Kick Out! Sfrustrowana Carmella łapię rywalkę i wykręca jej rękę, ale ta łapie ją za gardło i wykonuje STO. Alexa idzie na szczyt narożnika i wykonuje Sparkle Splash! 1..2..3!

Później Bayley udzieliła wywiadu, która skomentowała swój powrót do ringu. Nie znosi siedzieć na ławce rezerwowych, ale w pewnym stopniu dobrze jej to zrobiło. Czuje się dobrze po zeszłym tygodniu i jest gotowa na odzyskanie NXT Women’s Title. Przyszła Alexa, która uznała to za zabawne ponieważ jej zdaniem Bayley na niego nie zasługuje. Miała swoją szansę i jej nie wykorzystała. Ona zasługuje bardziej na walkę o NXT Women’s Title. Nie była przypięta w Triple Threat Matchu i właśnie zniszczyła najlepszą przyjaciółkę Bayley. Jeśli Bayley chcę walkę z Asuką to będzie pierwsze musiała pokonać ją. Z wielką przyjemnością pokonała Carmelle, ale jeszcze z większą przyjemnością pokona Bayley. Alexa odeszła.

Potem na show ogłoszono, że Alexa Bliss i Bayley zmierzą się ze sobą za tydzień.

https://dailymotion.com/video/x4iyxze