W tym odcinku na Lucha Underground rozpoczynamy pojedynkiem – King Cuerno vs.Mil Muertes z Catriną po tym jak między innymi Mil zemścił się na Cuerno w Six To Survive Matchu. W środku walki sędzia został znokautowany przez Cuerno, który następnie wrzucił do ringu krzesło, którego śmiało użył. Jednak wydawało się, że Mil nawet tego nie poczuł. Mil znokautował rywala jednym, potężnym ciosem po czym sam wykorzystał stalowe krzesło. Jednak w ostatniej chwili Cuerno wykorzystał krzesło przeciwko przeciwnikowi czego sędzia nie widział tak samo jak ręki na linie kiedy Cuerno przypinał rywala. Na koniec Catrina i Mil wskazali na Cuerno gdy ten odchodził.

Później w biurze Dario Cueto siedziało Taya i Ivelisse, którym Dario zaproponował coś do picia po czym pochwalił Taye mówiąc, że udowodniła do czego jest zdolna w bitwach przeciwko różnego rodzaju rywalom. Pochwalił również Ivelisse nazywając ją jednym z najbardziej popularniejszych Trios Tag Team Champions. Taya skomentowała to mówiąc, że jest to dosyć łatwe gdy dwaj faceci odwalali za nią całą robotę. Jeden został kontuzjowany i spójrzcie no co się stało. Ivelisse kazała jej to powtórzyć, ale Dario przerwał im mówiąc, że może być tylko jedna najpodlejsza suka w tym budynku (tytuł, który Ivelisse lubi sobie przypisywać) Dario dodał, że na Ultima Lucha panie zmierzą się i udowodnią fanom, która bardziej zasługuje na to miano. Życzył im powodzenia zanim Taya wyszła. Ivelisse dokończyła swojego drinka, a gdy wychodziła stanęła twarzą w twarz z Catriną, z którą miała już swoje problemy. Catrina życzyła małej dziewczynce powodzenia, a Ivelisse jej odpowiedziała, że o niej nie zapomniała. Catrina podeszła do Dario i powiedziała, że Mil chcę rewanż z Cuerno na Ultima Lucha na co Dario odpowiedział śmiechem. Cueto przypomniał jej jak Catrina przejęła jego świątynie, jak Mil zaatakował jego niewinnego brata, a potem zniszczył jego biuro i teraz ona czegoś od niego chcę. Mówi, że to co Cuerno i Catrina mają wspólnego z trumną Mil’a to sprawa do domu pogrzebowego, a nie tutaj. Catrina powiedziała, że żądają rewanżu na Ultima Lucha i chcą by był to Death Matchu skoro Cuerno tak bardzo chce śmierci to Mil spełni jego prośbę. Dario powiedział, że nie znosi Catriny, ale ona dobrze wie jak kogoś przekonać po czym zgodził się na walkę, a Catrina z uśmiechem zniknęła kiedy światło zgasło.

Zobaczyliśmy jeszcze potem Taye, która towarzyszyła swojemu partnerowi biznesowemu Johnny’emu Mundo w walce przeciwko Fenixowi, którego Mundo wykluczył by wygrać Trios Champions. W środku walki rzecz jasna Taya pomagała swojemu partnerowi brutalnie okładając Fenixa pięścią, dusząc i przytrzymując go. Później Mundo wylądował poza ringiem, gdzie Fenix wykonał Sommersault Splash nad liną na obu Mundo i Taye. Pod koniec pojedynku Taya przytrzymała Fenixa kiedy ten wchodził na narożnik co pozwoliło Johnny’emu wykonać kopnięcie i przejąć kontrolę. Nie odniósł jednak wygranej co zmusiło Taye by wziąć tytuł Johnny’ego i położyć go na krawędzi ringu. Taya również rozpraszała sędziego kiedy zobaczyła, że jej partner jest bliski przegranej. Kiedy sędzia był dalej pod opieką Tayi to Mundo wziął swój tytuł i znokautował nim Fenixa dzięki czemu wygrał. Taya jeszcze kopnęła obolałego Fenixa. Wygraną Mundo przyszli świętować Jack Evans i PJ Black, czyli dwaj kolejni Trio Champions. Grupa zaczęła atakować po chwili Fenixa, ale na pomoc przybiegli Drago i Aero Star oraz Ivelisse, która rzuciła się na Taye. Mundo szybko odciągnął Ivelisse z Tayi i posłała ją do narożnika po czym przy pomocy Johnny’ego, Jack Evans wykonał na niej Handspring Back Splash. Grupa Tayi jednak szybko została wyrzucona z ringu i prędko tylko ona w nim została z czwórką nieprzyjaciół. Ivelisse złapał ją za włosy i wyrzuciła z ringu pod nogi Johnny’ego. Tak się skończył odcinek Lucha Underground.

https://dailymotion.com/video/x4iz2ux

Reklamy