W tym tygodniu na Women Of Honor Wednesday The Poison Princess Taeler Hendrix zmierzy się z nową zawodniczką Jessicą James, która jakiś czas temu była bliska pokonania Kelly Klein.

Na początku Hendrix zamiast uścisnąć dłoń rywalki zgodnie z Code of Honor, polizała ją. Po ringu, Taeler wymierzyła wielkie kopnięcie, ale James odsunęła się i powaliła ją Dropkickiem co Hendrix się nie spodobało. Jessica znowu uniknęła ataku i Hendrix poleciała na liny skąd wyprowadziła Spinning Back Kicka. Następnie zawiesiła się na drugiej linie i powaliła przeciwniczkę kopnięciem dwiema stopami. Poison Princess odbija się od lin, wykonuje gwiazdę i chcę uderzyć przeciwniczkę otwartą dłonią, lecz ta blokuje. Wyprowadza serię kopnięć, a na koniec Inverted Stomp Armbreaker! 1..2..Kick Out! Panie wstają i Hendrix zaskakuje rywalkę Headbuttem, a następnie ciosem otwartą dłonią. Taeler dokłada uderzenie kolanem w brzuch i Axe Kick w plecy. Hendrix zbyt dużo czasu spędziła na dogadywanie do widowni przez co otrzymała podwójne kopnięcie w szczękę. James wstała i oberwała Roundhouse Kicka. Szybko wyprowadziła sama Roundhouse Kicka, ale Hendrix uniknęła go wykonując mostek. Nagle jednak panie obie powalają siebie kopnięciami w głowę! Po chwili wracają na nogi i Hendrix wyprowadza Handstand Back Kick, ale James blokuje i odrzuca przeciwniczkę. Wyprowadza kopniaka w brzuch, ale Taeler łapie jej nogę po czym ją odrzuca na matę. James wykonuje Handstand Back Kick w głowę po czym unika Double Axe Handle, odbija się od lin i wykonuje The Octopus! Hendrix jednak zdążyła dotrzeć do lin zanim Jessica w pełni zapięła dźwignię. Low Dropkick w nogę dla Hendrix i następnie zbotchowana Mini-Hurricanrana. 1..2..Kick Out! Sfrustrowana Jessica karze rywalce wstawać, uderza ją kolanem, wykręca rękę i wykonuje Russian Leg Sweep. Wygląda na to, że Hendrix mocno oberwała. Jessica odbija się od lin, wykonuje Tilt-A-Whrill, ale The Poison Princess kontruje i wykonuje Kiss Goodnight! 1..2..3!

Pomimo zwycięstwa Hendrix zaczyna dusić Jessice częścią jej własnej garderoby po czym rzuca w nią torbą z lodem. Taeler ponownie karze sędziemu wznieść jej rękę po czym jeszcze staje na jej sznurkach z ring gearu. Zadowolona Hendrix odchodzi podczas gdy Jessica James udaje się za kulisy z pomocą lekarzy.

Reklamy