– Była zawodniczka WWE Zahra Schreiber, która została zwolniona z WWE w lecie zeszłego roku ogłosiła na Facebooku, że odchodzi ze świata wrestlingu

– Pojawiły się plotki, że WWE kazało Sashy Banks przestać wykonywać Bank Statement. Rzecz jasna okazały się nieprawdziwe po tym jak na Raw zobaczyliśmy jak go wykonuje.

– WWE zatrudniło dziennikarkę sportową Charly Arnolt w roli dziennikarki coś w rodzaju Cathy Kelly czy Andre’i DiMarco.

– Mówi się, że aż 10 do 12 zawodników z NXT zostanie niedługo przywołanych do głównego rosteru z racji na WWE Draft. Toczą się rozmowy nad przyprowadzeniem z NXT Bayley, Carmelli i Nia’i Jax.

– Spin-off Total Divas skupiający się na siostrach Bella o nazwie Total Bellas będzie miał swoją premierę w środę 5 października. Każdy odcinek będzie trwał jedną godzinę i w całej serii będzie sześć odcinków co oznacza, że finałowy odcinek będzie emitowany 9 listopada.

– Podobno Ric Flair ma powrócić za niedługo na ekrany WWE po tym jak jego córka Charlotte rzuciła go w zamian za Danę Brooke. Jak można się domyślić WWE robi teraz program Sasha Banks vs.Charlotte. Ta panie podobno mają się zmierzyć na SummerSlam, a Ric ma być w jakimś stopniu w ten pojedynek wmieszany, być może będzie towarzyszył Sashy. Nie wiadomo jednak czy Ric będzie na stałe przy Sashy.

– Jakiś czas temu pojawiły się również plotki o feudzie Charlotte z Daną Brooke. Podobno ich feud ma się zacząć po SummerSlam.

– W filmiku poniżej widać część pojedynku z ostatniego ROH kiedy to Hania The Huntress pokonała Mandy Leon, nieczysto używają włosów Mandy. Ta później skonfrontowała Hanie mówiąc, że to jest Women Of Honor i tak się tutaj nie gra, a ona miała wystarczającą ilość odwagi by po walce i tak uścisnąć dłoń Hanii zgodnie z Code of Honor. Jeśli Hania chcę walczyć nieczysto to następnym razem niech lepiej walczy czysto bo inaczej ona też pokaże na co ją stać. Na koniec ogłoszono, że 8 lipca odbędzie się rewanż na gali Women Of Honor.

– W filmiku poniżej widać wywiad Michaela Cole’a z Sashą Banks, która najpierw została zapytana gdzie była przez ten cały czas. Sasha odpowiedziała, że to nie jest ich sprawa. Ważne jest tylko to, że uderza w najbardziej odpowiednim momencie i zmierza wprost po Women’s Title. Powiedziała również, że jedną z rzeczy, które robiła była jej okładka magazynu Muscle & Fitness. Kiedy rozmawiali o temacie WWE Draft, Sasha powiedziała, że gdy dorastała jej ulubionym show było SmackDown ponieważ był tam jej idol oraz powód dlaczego Sasha jest wrestlerem, czyli Eddie Guerrero. Nie byłaby tutaj w tym miejscu gdyby nie on. Swój Frog Splash na WrestleManii opisała, że rzecz jasna było to dla niego i chciała tylko, aby był z niej dumny. Cole mówi, że znał go i wie, że byłby z niej dumny zwłaszcza z jej pojedynków z Bayley. Sasha mówi, że to również było jej marzenie odkąd miała 10 lat. Wcześniej były tylko Divami i były tylko przerwą na popcorn, a w Brooklynie stworzyły coś specjalnego z czego zrodziła się Divas Revolution, a teraz mamy Women’s Evolution. Ludzie kupują bilety by je oglądać. Nie jest tutaj by być Divą, ale by być kobiecą zawodniczką i jest najlepsza. Kiedy została zapytana czy kiedykolwiek wygra Women’s Title to odpowiedziała, że jest najlepszą w historii i urodziła się po to by być mistrzynią. Ma to jak w banku. 

– Jak wiadomo Billie Kay pojawiła się na wczorajszych nagraniach WWE Main Event i WWE SmackDown. Biorąc pod uwagę fakt, że pojedynek Billie z Daną Brooke odbył się w środku nagrań na galę SmackDown, to zostanie on najprawdopodobniej wyemitowany. Nie wiadomo czy był to jednowyrazowy występ Billie czy jej oficjalny debiut z NXT.