W pierwszym segmencie na Raw podczas gdy Dean Ambrose, Seth Rollins, AJ Styles i John Cena kłócili się na temat tego kto powinien zawalczyć z Ambrosem o jego mistrzostwo i w jakim pojedynku. Pojawiła się Stephanie McMahon bez swojego brata ponieważ jest dzisiaj nieobecny. Stephanie oznajmiła, że chyba ma rozwiązanie ich problemu, ale najpierw zgodziła się z Sethem mówiąc, że zachowanie Romana Reignsa to żenada, ale jeszcze większą żenadą jest fakt, że w ringu mistrzem jest Dean Ambrose i to ją przeraża. Zastanowiła się jak rozwiązać ich problem i zgłosiła się o radę do swojego brata przy czym szybka mu była wypomnieć, że znowu go tu nie ma. Stephanie podoba się pomysł, aby AJ i John byli w walce o mistrzostwo na Battleground jednak na coś takiego trzeba sobie zasłużyć, a więc John zmierzy się z Sethem, a AJ zmierzy się z Deanem. Jeśli wygrają swoje pojedynki to zostaną dodani do WWE Championship Matchu. Na koniec życzyła wszystkim powodzenia z wyjątkiem Dean’owi.

Zobaczyliśmy potem jak dwie drużyny pań zmierzają w stronę areny gdyż zawalczą przeciwko sobie po tym co stało się na Raw tydzień temu. Jako pierwsza na arenie pojawia się Paige, po której przychodzi The Boss Sasha Banks. Następnie pojawiła się drużyna złożona z Charlotte i jej uczennicy Dany Brooke. Kiedy wszystkie panie są gotowe do walki mamy gong.

Rozpoczynają Sasha i Charlotte od wymiany słów. Mistrzyni jednak szybko ucieka do narożnika gdy Banks rzuca się do akcji. Zmiana z Daną, która z łatwością zostaje wbita w narożnik, gdzie następnie otrzymuje serie kopnięć w głowę. Brooke udaje się wepchnąć Sashe w narożnik po czym łapie ją za włosy i klepie po głowie. The Boss policzkuje nieprzyjaciółkę po czym dokonuje zmiany z Paige. Obie panie posyłają Danę na liny, wykonują Double Hip Toss i dorzucają Double Dropkick dla mistrzyni. Heelki wyślizgnęły się z ringu i jest przerwa. Po powrocie widać jak Dana przydusza Paige kolanem na drugiej linie. Zmiana z Charlotte, która wraz z uczennicą wykonuje Double Suplex na Brytyjce. 1..2..Kick Out! Blondynka podnosi rywalkę i powala ją Chopem. 1..2..Kick Out! Paige zostaje obkopana w narożniku przeciwniczek, które dokonują zmiany. Dana przydusza Anty Divę stojąc na rękach po czym dokonuje zmiany. Charlotte zapina Headlocka na byłej koleżance, która po chwili przerzuca Charlotte. Ta wstaje, kopię oponentkę w kostkę i wykonuje Corkscrew Neckbreaker!

Zadowolona mistrzyni pozuje z dumą w stronę publiczności po czym zrzuca Sashe z krawędzi ringu. Banks wbiega do ringu i chcę się zemścić, ale zostaje powstrzymywana przez sędziego. W tym samym momencie Dana atakuje Paige w ich narożniku. Kiedy Charlotte się odwraca, Paige rzuca się w stronę swojej partnerki, lecz nie udaje jej się dokonać zmiany. Próba Roll Upu, ale Charlotte podnosi ją i wrzuca do swojego narożnika. Paige kopię mistrzynię w twarz, nokautuje Dane z krawędzi ringu i ponownie kopię Charlotte. Próbuje ponownie dokonać zmiany, ale Charlotte przytrzymuje ją. Anty Divie udaje się wydostać i wyprowadzić kolejne kopnięcie. Mamy zmiany po obu stronach ringu. Brooke pudłuje uderzeniem, otrzymuje Clothesliny i Dropkicka. Dana ląduje w narożniku, gdzie próbuje się bronić wystawiając obie nogi. Sashe przerzuca ją na linę, uderza Daną w głowę i wbija swoje kolana w brzuch przeciwniczki! 1..Charlotte wyciąga Sashe z ringu i rusza na nią z pięścią. Sasha jednak unika ciosu co pozwala Paige znokautować mistrzynię kopnięciem. Banks wraca do ringu i otrzymuje Roll Upa z zaskoczenia od Dany. 1..2..Kick Out! Panie wstają, The Boss łapię nogę rywalki po czym uderza ją kolanem w głowę i wykonuje Bank Statement! Dana odklepuje!

Sasha nawet nie zaczyna świętować zwycięstwa tylko od razu wyrzuca Danę z ringu.

Następna na Raw pojawiła się Lana, która kazała widowni wstać, położyć swą dłoń na sercu i przywitać najprawdziwszego bohatera Ameryki, najświetniejszego mistrza Stanów Zjednoczonych oraz jej narzeczonego – Ruseva! Lana potem spoglądała jak jej przyszły mąż walczy z Titusem O’Neilem i jak przegrywa poprzez Count Out.

Zobaczyliśmy następnie jak Stephanie McMahon przechadza się korytarzem rozmawiając przez telefon. Kiedy napotyka się na Kane’a próbuje go zignorować, ale on nie daje się spławić. W końcu posłuchała z niechęcią jak Kane chcę mieć szansę na rządzenie nowym SmackDown. Stephanie wytłumaczyła mu, że to ona będzie rządzić nowym SmackDown dopóki nie przeszkodzili im The Miz i Maryse, którzy są niezadowoleni z marnego przywitania jakie dostali. Chcieli czerwonych dywanów i prasy, a dostali tylko limuzynę, której kierowca nie otworzył im drzwi. The Miz zaczyna się sławić, że jego trener mówił, że nie widział lepszego aktorstwa niż w tym filmie co właśnie kręcili oraz podobno są szansę, że będzie występował w nowym wielkim filmie. Kane wspomina o swojej karierze aktorskiej na co Maryse i Miz zaczynają się śmiać. The Miz pyta się go czy porównuje jego żałosne filmiki do jego wysoko budżetowych filmów po czym naśmiewa się z jego wyglądu. Kane potem zwraca się do Stephanie mówiąc, że gdyby on rządził SmackDown to miałby problem z brakiem jego mistrza Interkontynentalnego przez miesiąc z racji na zasady 30 dniu. Stephanie przyznaje mu rację, a Kane mówi, że zabookowałby walkę o pas już dzisiaj. Stephanie się z nim zgadza i oświadcza, że The Miz dzisiaj postawi swój tytuł na szali przeciwko niespodziewanemu przeciwnikowi. Stephanie i Kane potem odchodzą.

https://dailymotion.com/video/x4in9i9

Następnie widzimy gotową do pojedynku w ringu Summer Rae, a za stołem komentatorskim siedzi Natalya. Pojawiła się Becky Lynch, która miała zawalczyć z Summer, ale tylko w nią rzuciła swoim płaszczem po czym wybiegła z ringu i rzuciła się z pięściami na Natalye, która z trudnością uciekła.

https://dailymotion.com/video/x4in9ia

Następnie pojawili się Maryse i The Miz, który jak się okazało broni swojego tytułu w walce z Kanem. Maryse chciała pomóc swojemu mężowi i rozproszyć Kane’a wskakując na krawędź ringu jednak przez jej wysoki obcas nie zdołała utrzymać równowagi i upadła. Najwyraźniej coś stało się z jej prawą nogą. The Miz próbował uspokoić swoją żonę i zaniósł ją za kulisy przez co przegrał pojedynek poprzez Count Out.

Potem za kulisami The Miz pomagał Maryse chodzić. Szybko wyjawiła, że tylko grała. The Miz nazwał to najlepszym występem jaki kiedykolwiek widział wartym Oscara. Maryse poprawiła go, że byli w telewizji więc The Miz się poprawił na występ warty Emmy. Zadowolona para się pocałowała.

Na koniec Stephanie McMahon przerwała wywiad Dean’owi, który chciał jej dać autograf. Stephanie nie mogła zrozumieć jak ktokolwiek mógłby chcieć od niego autograf. Niewiarygodne jest, że on jest twarzą jej federacji. Jeśli AJ Styles dzisiaj wygra i dołączy do walki o WWE Championship na Battleground to będzie jeden krok bliżej od odebrania mu mistrzostwa. Stephanie odeszła, a Dean powiedział, że ona w głębi tak naprawdę go lubi.

https://dailymotion.com/video/x4in9ib

Na Raw Fallout Becky Lynch udzieliła szybkiego wywiadu mówiąc, że Nattie zadarła ze złą osobą.

Reklamy