Pierwszą Knockout, która widzimy jest Rosemary. Abyss i Crazy Steve chcą się od niej dowiedzieć kim jest ta osoba, z którą rozmawiała. Rosemary pyta się ich obu czy oni kiedykolwiek im dali powód by im nie ufać. Poszli do tej pięknej oraz obłąkanej osoby dla nich obu. Rosemary karze im zaufać gdyż oni nie zrobili by nic co byłoby złe, ale skoro są tacy nie cierpliwi to niech pójdą za nią po odpowiedź.

Decay udało się następnie do ringu, gdzie Rosemary wzięła mikrofon i powiedziała, że ich trójka stoją tutaj będąc inni od siebie, lecz wciąż są tacy sami. Wszyscy są tego samego i nazywają się Death Dealers i dla większości osób death (śmierć) jest jedyne co im mogą dać, ale jest jedna dusza, której chcą oferować życie. Szukali od długiego czasu odpowiedniej osoby i nareszcie myślą, że ją odnaleźli więc niech ta osoba dołączy do nich teraz. Tą osobą jest Bram, który zdziwiony wchodzi do ringu, w którym są również zaskoczeni Steve i Abyss. Rosemary uspokaja swoich chłopców i wie, że jest to dla nich niespodzianka, ale karze im myśleć o tym jak wiele razem osiągnęli. Oni chcą by im zaufali. Rosemary zwraca się do Brama i również chcę by im zaufał. Tłumaczy mu, że odpowiedzią jest Decay. Bram mówi, że już kilka razy to słyszał od nich, ale jest zdziwiony i pyta się ich czy mają do niego jakieś pytania. Rosemary mówi, że jest wiele niewyjaśnionych pytań w życiu Brama. Dodaje, że wiele osób próbowało go naprawić. Chaos, który go otacza oraz sposób w jaki rozwiązuje swoje problemy przemocą. Ale oni nikogo nie oceniają, oni są tacy sami. Uciszeni przez społeczeństwo.

Rosemary pyta się go jak się czuł kiedy wszyscy jego partnerzy się od niego odwracali. Odpowiedzią jest Decay. Oni czują ból w jego sercu. Tłumaczy, że stracił swoje mistrzostwo ponieważ był samotny, ale oni nie chcą by Bram był dalej samotny. Ponownie powtarza, że odpowiedzią jest Decay po czym oddala się od Brama obok, którego bardzo blisko do tej pory. Bram mówi, że Rosemary jest całkiem seksowna z tym makijażem i z tymi oczami. On umie być szalony, ale nie jest żadnym wariatem. Nie potrzebuje nikogo i nie chcę obrazić Steve’a i Abyssa, ale on nie bawi się w makijaże. Zostawi to dla dwóch kukiełek, które stoją za Rosemary. Te kukiełki są powstrzymywane przez Rosemary, która szczerze tłumaczy, że nie dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewali. Abyss odciąga zdenerwowaną Rosemary podczas gdy Steve pluje mu zieloną substancją w twarz po czym oboje go obijają. Na koniec Steve i Abyss przytrzymują Brama, a Rosemary mówi, że jeszcze z nim nie skończyli, a na końcu on i tak Decay…Decay…DECAY! Rosemary oblizała jeszcze Brama.

Pokazano promo, które skupiło się na tym jak Marti zaatakowała Jade na Slammiversary.

Dzisiaj panie zawalczą przeciwko sobie. Jako pierwsza pojawia się Marti Bell, która przychodzi z tym czym znokautowała Jade na Slammiversary. Następnie pojawia się zdenerwowana Jade, która wślizguje się do ringu, z którego szybko ucieka Marti. Jade goni Bell koło ringu, do którego ta wraca podobnie jak po chwili Jade i mamy bójkę. Była mistrzyni broni się Headbuttem po czym wyprowadza serię kopnięć dla klęczącej nieprzyjaciółki. Marti próbuje uciekać, ale Jade łapię ją, lecz szybko zostaje odepchnięta. Marti ucieka poza ring gdzie pudłuje Clotheslinem na byłej koleżance i obrywa serie potężnych uderzeń po czym zostaje wbita plecami w stalowy narożnik. Jade dusi Marti przy stalowym narożniku i wyprowadza kilka ciosów, lecz jednym pudłuje i uderza w stalowy narożnik. Marti atakuje dawną mistrzynię po czym uderza jej twarzą o podłogę. Bell wymierza Irish Whip w stalowe schody, ale kontra od Jade i to Marti trafia w schodki. Low Dropkick w twarz od zdenerwowanej Jade, która następnie idzie po pałkę Marti, którą została zaatakowana na Slammiversary. Jade chcę ją wykorzystać, ale sędzia jej na to nie pozwala. Odrzuca pałkę i wrzuca rywalkę z powrotem do ringu, gdzie wykonuje Gutwrench Suplex, a następnie German Suplex. 1..2..Kick Out!

Była mistrzyni wyrzuca kamizelkę Marti z ringu po czym atakuje ją Front Dropkickiem. Próba Package Piledriver, lecz Marti wbija ją plecami do narożnika. Bicycle Kick w twarz od Bell, która następnie atakuje dawną przyjaciółkę w podłożu. Na chwilę kiedy Marti przestała to Jade splunęła jej prosto w twarz przez co zostaje spoliczkowana. Marti prawie spoliczkowała również sędziego. Po chwili uniknęła ciosu i wyprowadziła kilka kopnięć. Jade szybko również spoliczkowała nieprzyjaciółkę po czym została wyrzucona z ringu. Marti jest na krawędzi ringu i próbuje kopnąć przeciwniczkę w szczękę, ale ta łapie jej nogę, umieszcza na swoich barkach i wbija twarz Marti w krawędź ringu. Rozzłoszczona Jade przydusza Bell po czym wraca do ringu. Sędzia próbuje ją uspokoić, ale ta odpycha go na bok i chcę wykonać Suicide Dive jednak Marti w międzyczasie złapała swoją pałkę i uderzyła nią w głowę Jade czego ta się nei spodziewała. Marti szybko przypięła przeciwniczkę w ringu. 1..2..3!

Maria i The Miracle przyszli potem na arenę i Mike zaczął mówić, że jego żona była ofiarą napaści i teraz udadzą się na miejsce zbrodni i mają nadzieje, że Dixie tam będzie.

Dixie Carter podeszła potem do Bobby’ego Lashley, aby porozmawiać o tym przeciwko komu będzie bronił swojego TNA World Championship za tydzień w walce wieczoru. Dixie tłumaczy mu, że to nie on decyduje z kim się zmierzy, lecz oni i oni zadecydowali, że będzie to Triple Threat Match z EC3 i Drew’em Galloway’em. Bobby nie miał z tym większego problemu.

Na arenie pojawiło się znowu niezadowolone małżeństwo Bennettów. The Miracle mówi, że większość zebranych tutaj ludzi nigdy nie zrozumie co to znaczy być zakochanym. Ich życia są tak żałosne, że nigdy nie znajdą swojej prawdziwej drugiej połówki. Jednak on znalazł kobietę, która go uzupełnia i właśnie dlatego jego serce były złamane kiedy tydzień temu oglądał jak jego żona zostaje policzkowana. To co stało się tydzień temu to nie był incydent, to nie był przypadek, to była napaść. Maria odbiera mikrofon mężowi i mówi, że od tygodnia nie spała. Napadnięto na nią, a ona nikogo nie sprowokowało. Nie zasługiwała na to i nie wie dlaczego to się stało. Chce, aby Dixie Carter przyszła do ringu i wyjaśniła swoje czyny.

Billy Corgan i Dixie Carter przyszli do ringu. Mike chcę, aby Dixie spojrzała głęboko w oczy jego żony i po tym jak już to zrobiła to niech się wytłumaczy. Dixie twierdzi, że każdy kto widział co się wydarzyło lub każdy kto byłby na jej miejscu zrobił by to samo tylko jeszcze z uśmiechem na twarzy. Maria chcę wiedzieć co ona niby takiego zrobiła. Dixie powinna być szefem, a ona zawodnikiem tak jak Dixie powiedziała. Dixie nie jest wrestlerem, a to nie był pojedynek. Maria tylko powiedziała prawdę. Była też u trzech lekarzy, aby się dowiedzieć co się jej stało i oni nie znają odpowiedzi więc ona chcę przeprosin w tym momencie. Dixie żałuje, że pozwoliła Marii wejść jej za skórę i za to przeprasza. Maria uważa za ciekawe to, że Dixie umie się przyznać do swoich błędów, ale gdy ona to zrobiła to została ukarana. Jej przeprosiny Marii nie wystarczają. Kiedy ona popełniła błąd i została zmuszona do bycia w tym ringu, to przez to teraz jest kontuzjowana. To wina Dixie i teraz chcę, aby Dixie nie była już prezydentem TNA. Dixie się jej pyta czy ona straciła rozum, ale Mike uświadamia ją, że to ona teraz siedzi na pozwie o milion dolarów, a jego tata jest prawnikiem i ma jego usługi za darmo. Mógłby ją pozwać za tyle kasy, że wszystko co ona próbowała osiągnąć poszłoby na dno. Billy mówi do Dixie, że oni mają trochę racji. Bóg wie, że on chcę być neutralny w tej całej sytuacji, ale uważa, że Dixie powinna się uspokoić ponieważ przez nią wszyscy są w trudnej sytuacji. Dixie pyta się go czy on naprawdę stoi po ich stronie i on zaprzecza, lecz tłumaczy, że próbuje uspokoić sytuację. On osobiście uważa, że Dixie powinna na tydzień opuścić TNA. On stoi po stronie TNA i chcę, aby wszystko było dobrze dla wszystkich tutaj. Dixie chcę mu wytłumaczyć, że to zmienia wszystko po czym opuszcza ring i odchodzi co podoba się Marii, która tłumaczy, że teraz czuje się o wiele lepiej w swoim miejscu pracy.

Mike przejmuję mikrofon i chcę porozmawiać o najważniejszej rzeczy na świecie, czyli o nim. Tłumaczy, że oglądanie jego żony jak przechodzi przez to wszystko było trudne, a przegrana z EC3 była jeszcze gorsza. On jest gwiazdą i wygrał 99.99% swoich pojedynków i zasługuje na pojedynek o tytuł. Wymienia nazwiska kilku gwiazd, którym jak sam twierdzi Billy by nie odmówił. Billy nie jest pewien czego on chcę ponieważ mają walkę wieczoru na następny tydzień. Mike przypomina mu, że Destination X nadchodzi, a on chcę X Division Championship z racji na Opcję C. On chciałby wygrać tytuł X Division po czym oddać go w zamianie za walkę o pas TNA. Mike wie, że wszyscy idiotów w domach będą pisać na swoich klawiaturach i narzekać, że The Miracle nie jest zawodnikiem X Division ponieważ nie robi wystarczająco wystrzałowych rzeczy, ale on jest najlepszym zawodnikiem na świecie i może zawalczyć z kimkolwiek, gdziekolwiek, w jakimkolwiek stylu – on chcę ten tytuł. Billy uważa, że każdy tutaj powinien zasłużyć na swoje miejsce, a o ile on pamięta ostatnim razem przegrywał w tym ringu. Jeśli Mike chcę być na prawdziwych nagłówkach to ma dla niego propozycję – The Miracle Mike Bennett vs. X Division Champion Eddie Edwards o jego pas i ta walka zacznie się teraz. Kiedy Billy wychodził to uścisnął dłoń Edwardsa.

Maria została u boku męża gdy ten walczył o pas X Division. W pewnym momencie kiedy jej mąż sobie nie radził, Maria wskoczyła na krawędź ringu co pozwoliło The Miracle dźgnąć rywala w oko i wykonać Running Cutter. Pomimo tego w tym momencie nie zdobył zwycięstwa, lecz jakąś chwilę później przypiął przeciwnika przy pomocy swojej żony, która przytrzymywała jego ręce. Dzięki temu Mike Bennett wygrał X Division Championship.

Robbie E czekał w szatni na Jesse i w jego plecaku znalazł jego tablet, na którym zobaczył przy pomocy jednej z ich specjalnych kamerek jak Jesse i Raquel mówią na zapleczu o czymś czego Robbie nie wie. Raquel uważa, że lepiej, aby Robbie nie wiedział przez co Jesse czuje się źle. Raquel spytała się go czy nie lubi być niegrzeczny i po chwili odeszła. Kiedy Jesse wszedł do szatni, gdzie był Robbie ten wyszedł spoglądając na niego ze złością w oczach.

Pokazano promo obecnej TNA Knockouts Champion Sienny, która mówi, że walczy od ponad 7 lat. Walczyła na całym świecie między innymi w Anglii, Japonii, Chinach. Walczyła przed 10 osobami gdzieś w Kanadzie oraz przed 10 tysiącami osób. Była w ringu z najlepszymi i wszystkie pozostawiła leżące i obolałe na jej drodze do zdobycia Knockouts Title. Jest nowym pokoleniem Knockouts ponieważ gdy opuszcza Impact to nie ma wolnych dni tylko dalej trenuje w MMA, gdzie również wygrywała. Każdy cel jaki sobie postawiła to go osiągnęła, a jej nowym celem jest zniszczenie Gail Kim ponieważ jest większa, szybsza i silniejsza.

Ogłoszono od razu po tym, że za tydzień Sienna zawalczy z Gail Kim, a na szali znajdzie się jej TNA Knockouts Title.

Na koniec pojawiła się Reby Sky ze swoim synem na plecach przed pojedynkiem braci Hardy. Kiedy Jeff był już w ringu to przybyła Reby i kazała poświęcić uwagę ludziom, których nazwała ignorantami. Przedstawia im człowieka, który jest silniejszy niż Jeff i nie jest szalony. Proste umysły fanów nie potrafią pojąć jego geniuszu. Ona przedstawia nam złamanego Matta Hardy’ego. Przybył Matt i dał całusa swojej żonie, a potem ucałował również swojego syna po czym wkroczył do klatki, aby zawalczyć z bratem. Jeff ostatecznie wygrał pojedynek.

Reklamy