Chciałbym was bardzo przeprosić z braku małej aktywności w ostatnich dniach, ale miałem sporo rzeczy na głowie z zakończeniem jednej szkoły, szukaniem drugiej i z przygotowywaniem urodzin brata. Ale teraz już jestem z powrotem z raportem ze SmackDown.

Najpierw widzimy Charlotte i Danę Brooke, które przechadzają się korytarzem i dopada ich Renee Young. Mistrzyni jest przekonana, że wie o co Renee chcę zapytać. Mówi, że Dana w końcu wskoczyła na wyższy poziom. Nie lata już klasą turystyczną, lecz oficjalnie należy do pierwszej klasy. Oświadcza potem, że skoro one obie dominowały nad Becky i Natalyą na Money In The Bank to teraz pokonają każdego kto stanie im na drodze. Panie zamierzają odejść, ale Renee ich zatrzymuje i pyta się o Sashy Banks. Charlotte mówi, że Sasha będzie przed nią padać na kolana i ona może być Bossem, ale to ona jest królową. Dana tłumaczy, że oznacza to, że zabawa się skończyła. Karze Renee się oddalić bo ona dokończy to co zaczęła z tą marchewkową Becky Lynch. Panie odchodzą.

Na arenie pojawiła się The Lass Kicker po czym pokazano powtórki z Money In The Bank oraz Raw gdy Natalya zaatakowała swoją wieloletnią koleżankę. Później pojawiła się Dana Brooke w towarzystwie swojej mentorki.

Kiedy obie zawodniczki są już gotowe do akcji to zaczynają od zapięcia. Brooke uderza rywalkę kolanem w brzuch po czym powtarza akcję kilka razy. Dana klepie rywalkę po głowie, a następnie wrzuca ją do narożnika, gdzie uderza barkiem w brzuch Irlandki. Lynch zostaje przyduszona kolanem na drugiej linie, ale zaczyna się powoli bronić. Wyprowadza kopnięcie z narożnika po czym pudłuje Clotheslinem. Seria ciosów dla Dany, a następnie kopniak w brzuch i Europan Uppercut. Lynch biegnie w stronę oponentki, ale ta odsuwa się przez co Becky wpada na liny. Irish Whip od blondynki, lecz kontra i Inverted DDT od Lynch! Mistrzyni wskakuje na krawędź ringu, lecz Becky szybko powala ją ciosami. Lynch odwraca się, zostaje kopnięta w brzuch i otrzymuje Roll Up. 1..2..3!

Dana i Charlotte świętują przez chwilę wygraną, a następnie z polecenia Charlotte, Dana atakuje Becky. Próbuje wykonać Samoan Driver, ale Becky uwalnia się i wyrzuca nieprzyjaciółkę z ringu Bex-Plexem! Charlotte szybko powala Irlandkę Big Bootem po czym zadowolona rozpościera ręce w geście zwycięstwa. Jej moment dumy psuje pojawienie się Sashy Banks, która wchodzi do ringu. Panie powoli palą się do bójki ściągając niepotrzebne części ubrań. Kiedy Sasha w końcu rusza do bójki, Charlotte szybko wyślizguje się z ringu i śmieje się z Sashy. Do ringu wbiega Dana, która próbuje zaatakować Banks, ale ta powala ją uderzeniem i wykonuje Bank Statement na uczennicy podczas gdy jej mentorka przygląda się wszystkiemu.

https://dailymotion.com/video/x4i4015

Reklamy