Zaczynamy od filmiku z pojedynku Nia’i Jax i Bayley, w którym Jax kontuzjowała byłą NXT Women’s Champion i wykluczyła ją z akcji na kilka tygodni. Bayley później ogłosiła, że dzisiaj powraca do ringu.

Pierwsza walka z dzisiejszych odbędzie się pomiędzy powracającą Bayley, a również powracającą do NXT Deonną Purrazzo.

Kiedy obie panie są już gotowe wchodzą w zwarcie, z którego Deonna przechodzi do Headlocka. Zostaje popchnięta na liny, przeskakuje najpierw nad leżącą oponentką, a potem przebiega pod przeciwniczką. Obie panie próbują wykonać Hip Tossa, ale po, którymś czasie Bayley kontruje na Roll Up. 1..Kick Out! Panie wstają i Roll Up od Purrazzo. 1..Kick Out! Kolejne zapięcie i była mistrzyni wykręcą rękę przeciwniczki. Irish Whip, ale kontra. Bayley wskakuje na drugą linę i wykonuje Springboard Arm Drag, a następnie Hip Toss. 1..Kick Out! Deonna przechodzi na krawędź ringu skąd otrzymuje Stunner nad drugą liną. Deonna przechodzi do narożnika, gdzie Bayley wbija bark w jej brzuch, a następnie atakuje łokciem. Deonna jednak odsuwa się i powala przeciwniczkę Clotheslinem 1..Kick Out! Bayley próbuje walczyć i odbija się od lin. Deonna jednak kopię ją w brzuch po czym odbija się od lin, uderza ją kolanem w szczękę i dokłada Russian Leg Sweep. 1..2..Kick Out! Cios w tył głowy od Deonny, która dokłada Snapmare’a i kopnięcie z rozbiegu w głowę. 1..2..Kick Out! Bayley zostaje wbita w narożnik, ale ją to tylko motywuje do walki. Kopnięcie dla Deonny, a następnie Springboard Back Elbow. Panie wstają i Purrazzo otrzymuje Belly To Bayley! 1..2..3!

Po tym jak pokazano świętowanie Bayley, kamera przeszła za kulisy, gdzie Carmella udzielała wywiadu. Została zapytana czy jej zwycięstwo z zeszłego tygodnia przybliżyło ją do mistrzostwa kobiet. Carmella mówi, że to bardzo ekscytujący czas w NXT między innymi dlatego, że dziewczyny świetnie sobie radzą, a ona chcę być twarzą tej dywizji i chcę być następną NXT Women’s Champion. Rozśmieszyło to stojącą niedaleko Alexe Bliss, która mówi jej, że bez Enzo i Cassa, nikt nie wie kim Carmella jest oraz nikogo to nie obchodzi. Carmella uważa, że Alexa jest zazdrosna ponieważ jej chłopacy są żałosnymi świniami podczas gdy Enzo i Cass robią ogromne rzeczy na głównym rosterze. Alexa uważa to za wredne, że Carmella je w ogóle porównuje. Przypomina, że to ona zostawiła Blake’a i Murphy’ego gdyż to ona była gwiazdą. To ona ich stworzyła, a Carmella była tylko dodatkiem to swoich chłopców. Alexa mówi, że właśnie dlatego będzie następną mistrzynią gdyż na to zasługuje. Nie wie czy pamięć Carmelli szwankuje po tym jak Nia pokonała ją w Triple Threat Matchu, ale zapomina o tym, że jej nigdy nie przypięto. Carmella zgadza się, że Alexa była gwiazdą swojej grupy jednak jeśli chodzi o NXT Women’s Title to będzie należało do niej i jeśli Carmella ma z tym problem to niech coś z tym zrobi gdyż ona nie pozwoli by Bliss weszła jej w drogę. Alexa odeszła.

Pokazano potem promo pojedynku Nia’i Jax i Asuki z NXT TakeOver: The End. Od razu o tym na arenie pojawiła się Nia, a po reklamie przyszła jej przeciwniczka Liv Morgan.

Jax postanowiła rozpocząć pojedynek kiedy Liv nie była jeszcze do końca gotowa i ściągała swoją bluzę. Liv jednak szybko zareagowała i wykręciła rękę przeciwniczki po czym szybko przeszła do Headlocka. Jax jednak z łatwością podniosła ją kilka razy, a na koniec upuściła twarzą w matę. Kilka Elbow Dropów w plecy Morgan, która następnie zostaje wrzucona na liny i uderzona od razu w plecy. Liv próbuje walczyć, ale zostaje zdominowana. Znowu zostaje wrzucona na liny, lecz tym razem próbuje jej się wyprowadzić kilka uderzeń. Jednak Jax powala ją kolanem w brzuch po czym zapina dźwignię na środku ringu. Morgan wydostaje się po kilku uderzeniach z łokcia. Jax podnosi rywalkę na bark, ale ta upada na stopy i dostaje z łokcia w szczękę. Liv jest w narożniku, z którego wybiega i wykonuje Headscissors Takedown przez co Jax zostaje wbita głową w narożnik. Próba Monkey Flipu od Liv, ale Jax umieszcza ją na szczycie narożnika. Kopniak od blondynki, która następnie przeskakuje nad rywalkę i wyprowadza kilka Dropkicków dopóki Nia nie miażdży jej przy linach. Na koniec Powerbomb! 1..2..3!

https://dailymotion.com/video/x4hw7hi

Reklamy