– W filmiku poniżej widać jak Candice LaRae informuje fanów, że skontaktowała się z Women of Honor w związku z Open Challange Kelly Klein i szefowie zgodzili się. 8 lipca w Baltimore Candice LaRae zmierzy się z niepokonaną Kelly Klein.

– Ogłoszono również, że kolejny odcinek ROH będzie poświęcony Women Of Honor

– W filmiku poniżej widać jak jedna z zawodniczek Women Of Honor Mandy Leon robi sobie zdjęcia z fanami dopóki nie zaatakowała jej od tyłu Taeler Hendrix, która następnie wrzuciła ją do ringu, do którego również wrzuciła krzesełko. Na koniec Poison Princess wykonała Snap DDT na krzesło po czym odeszła zostawiając obolałą Mandy pod opieką lekarzy. Za kulisami Taeler została zapytana w wywiadzie czy uważa, że to co zrobiła było uczciwe. Poison Princess twierdzi, że to co zrobiła była jak najbardziej uczciwe. Dała niewdzięcznej osobie pewną lekcję. Jej nikt nigdy nie popuszczał, a fani mają gdzieś ją czy ją lub kogokolwiek. Zawodnicy za kulisami mają to gdzieś tak samo jak fani. Zależy im tylko na ich ciałach, a jeśli Mandy chcę nazywać siebie królową Ring Of Honor to niech żyje królowa. To co zrobiła było bardzo uczciwe i karze Mandy się przygotować bo ona jest pozytywnie trująca. Ta dywizja powinna zostać zbudowana wokół niej ponieważ jej nigdy nikt nie popuszczał, sama musiała stworzyć dla siebie imię, ustawiać ringi, mieszkać w swoim aucie, pokonała raka i była bezdomna, a tylko dlatego, że Mandy chodzi do dojo Ring Of Honor to nazywa siebie Queen of Honor?  Ona uważa siebie za kobietą bez uczciwości i wszystko zrobiła dobrze. Zostały jej tylko głosy w głowie i potwory pod jej łóżkiem. Nikt nie zapłaci za nią rachunków i nikogo nie obchodzi gdy ona wchodzi do tego ringu, ale może gdyby wyglądała jak Mandy Leon to byłaby inspiracją dla innych. Taeler zastanawia się czego Mandy dokonała, że jest tak wielką inspiracją oraz zastanawia się co Mandy zrobi jej czego jej życie już na nią
nie zesłało. Taeler zaczęła wrzeszczeć na faceta, który przeprowadzał z nią wywiad i pytała się go co Mandy jej zrobi co jej życie jej jeszcze nie zrobiło. Na koniec rzuca wyzwanie, a jeśli Mandy chcę być królową to niech krzyczy „Niech żyje Hendrix“

– Jak wiadomo WWE Draft powraca 19 lipca kiedy to SmackDown będzie na żywo. Wcześniej pojawiły się informacje, że dywizja kobiet będzie wyłącznie na jednym show, Raw lub SmackDown. Wrestling Observer Newsletter podaje teraz, że panie nie będą tylko na jednym show i mają się pojawiać na Raw i SmackDown.

– 24 czerwca odbędzie się wielki weekend dla federacji SHIMMER, która będzie miała trzy gale zaczynając w piątek z galą SHIMMER 81. Ogłoszono kilka pojedynków. The Havok Death Machine Jessicka Havok zmierzy się z debiutującą Viper. Mistrzyni SHIMMER Madison Eagles, która zachowała swój tytuł po SHINE 35 postawi swój pas na szali w walce z Courtney Rush (Rosemary z TNA) natomiast Nicole Savoy postawi swoje mistrzostwo Heart of SHIMMER w pojedynku z Crazy Mary Dobson. SHIMMER Tag Team Champions Kimber Bombs (Cherry Bomb, czyli Allie z TNA i Kimber Lee) postawią swoje tytuły na szali w walce ze Slap Happy (Evie & Heidi Lovelace) W SHIMMER również zadebiutuje gwiazda z Walii Nixon Newell oraz prawdopodobnie powróci Ryo Mizunami.

– Była zawodniczka WWE Melina powraca do ringu 2 października w Sheffield na gali federacji Southside Wrestling w Queen of the Ring Tournament, którego zwyciężczyni dostanie Queen of the Southside Title. Ostatnim razem Melina walczyła w 2015 roku na World Wonder Ring Stardom podczas ich pierwszej trasy po Ameryce. Sprzymierzyła się ze Santaną Garrett w walce drużynowej przeciwko Thunder Rosie i Hudson Envy.

Reklamy