Dzień po Money In The Bank Renee Young przeprowadza wywiad z Becky Lynch, od której po raz kolejny ktoś kogo uważała za przyjaciela się odwrócił. Becky zaczyna myśleć, że jest przeklęta bo pierwsza była Paige, potem Charlotte i teraz Natalya. Ona patrzy na to tak, że jeśli będzie ostatnią kobietą w WWE, która ma za grosz uczciwości i umie grać fair play to miewa się lepiej niż one wszystkie. Ma dosyć rozmyślania nad tym dlaczego one wszystkie robią to co robią i nie ma pojęcia dlaczego Natalya ją zaatakowała, ale ma dosyć wymówek. Wyjmie sobie nóż ze swoich pleców i nie będzie już przyjmowała przeprosin, nie będzie już dawała drugich szans. Jeden błąd i dość. Nagle Natalya zaatakowała Becky od tyłu po czym wbiła ją w skrzynię po czym powiedziała, że po raz pierwszy od wielu lat zacznie się troszczyć o samą siebie i ma nadzieje, że to odpowiedziało na pytanie Becky.

Po powtórce z zeszłego tygodnia jak Paige dzięki niewypalonej pomocy Dany Brooke pokonała Charlotte i tym samym zagwarantowała sobie dzisiaj walkę o WWE Women’s Championship. Renee Young przeprowadziła wywiad z Paige i spytała się jej dlaczego uważa, że odnosi taki sukces zwłaszcza z Charlotte. Paige przypomina, że nie są sobie obce z Charlotte. Były razem w Teamie PCB, a ostatnimi czasami czuła się trochę zagubiona. Paige chciała kontynuować, ale zauważyła, że Renee patrzy się na coś innego co ją denerwuje. Paige obróciła się i zobaczyła jak Charlotte i Dana bawią się telefonem mistrzyni. Panie podeszły do Paige, która nazwała sytuację typową Charlotte – nie pozwala nikomu innemu mieć trochę czasu antenowego. Charlotte mówi, że tydzień temu wygrana Paige to był przypadek bo to była wina Dany, która przyznaje się do porażki. Charlotte również przypomina, że gdy PCB się rozpadło to ona poszła na szczyt, a Paige poszła na dno jak Titanic. Paige zażartowała z Dany i ironiczne nazwała ją mądrą dziewczyną po tym jak zrobiła głupią uwagę. Paige przypomniała mistrzyni, że ring to jej dom, a to mistrzostwo będzie wyglądać wspaniale wokół jej talii podczas gdy Charlotte nie będzie miała kogo obwiniać o swoją porażkę. Nie jej starca, ani tej rzeczy, która nazywa się Dana Brooke. Charlotte potem się zaśmiała gdy Paige powiedziała, że dzisiaj wygra oraz, że to wszystko zawali się na nią. Anty Diva odeszła, a panie przypominały, że Dana to uczennica mistrzyni.

Od razu po przerwie gdy obie zawodniczki były już w kwadratowym pierścieniu rozpoczęły pojedynek o WWE Women’s Championship od typowe zapięcia, z którego mistrzyni szybko wyprowadziła Roll Up. 1..2..Kick Out! Po chwili kolejne zapięcia, z którego Paige przechodzi do Headlocka. Przypięcie od mistrzyni..1..Kick Out! Pretendentka wciąż utrzymuje Headlocka, ale zostaje popchnięta na liny i wykonuje Shoulder Block. Krzyczy, że to jej dom, lecz mistrzyni ma inne zdanie. Za bezczelne zachowanie Anty Diva wyprowadza kopnięcie i Dropkicka po czym ponownie krzyczy, że to jej dom i z rozbiegu wbija kolano w głowę rywalki. Kontynuuje atak kolanem w narożniku, ale dalszy atak przerywa Dana, która wyciąga swą mentorkę z ringu. Paige wychodzi z ringu i uderza ją, ale Charlotte odpowiada ciosem z własnej strony, który powala byłą mistrzynię. Po powrocie z reklamy Charlotte ma zapięta Figure Four Necklock i przerzuca rywalkę na matę. Jednak udało jej się wydostać oraz uniknąć Scoop Slama. Paige sprowadza przeciwniczkę na matę. 1..2..Kick Out! Back Slide od pretendentki. 1..2..Kick Out! Panie dalej są splecione rękami i wstają.

Seria kopnięć dla blondynki oraz ciosem kolanem w głowę. 1..2..Kick Out! Panie wstają i Charlotte udaje się wyprowadzić kilka Chopów. Udaje się do narożnika, gdzie wyprowadza kopnięcie dla byłej koleżanki. Następnie wyprowadza Big Boota, ale unik i kopniak w brzuch od Brytyjki. Fallaway Slam dla mistrzyni! Była Divas Champion umieszcza przeciwniczkę na szczycie narożnika i panie zaczynają się wymieniać ciosami. Pretendentka próbuje Superplex, ale Charlotte zrzuca ją twarzą na matę! Mistrzyni ustawia się i wykonuje Diving Moonsault! 1..2..Kick Out! Sfrustrowana Charlotte zostaje złapana w Crucifix Pin. 1..2..Kick Out! Kontra od Charlotte i Roll Up. 1..2..Kick Out! Panie wstają, ale Paige szybko zostaje powalona i kontruje próbuje Figure Eight na Roll Up. 1..2..Kick Out! Panie wstają i kopniak w głowę dla blondynki i od razu RamPaige! 1..2..Dana umieszcza nogę mentorki na linie! Paige atakuje ją za to, ale również przez całe zamieszanie z wyrzucaniem Dany otrzymuje Big Boota po czym Natural Selection! 1..2..3!

Panie nawet nie zaczynają dobrze świętować gdyż Charlotte karze uczennicy atakować Anty Divę, która na koniec otrzymuje Exploder Suplex od mistrzyni. Kiedy panie zaczęły dumnie pozować to usłyszały muzykę Sashy Banks, która zmierza w stronę ringu. Dana weszła jej na prowadzenie, ale Sasha powaliła ją mocnym uderzeniem. Sasha weszła do ringu, z którego Charlotte zaczęła się wycofywać jednak i tak otrzymała Backstabbera! Sasha wzniosła pas kobiet, ale Dana zaatakowała ją od tyłu. Do ringu szybko wbiegła Paige, która powaliła Brooke, a Banks z ringu pozbyła się mistrzyni. Na koniec The Boss wzniósł mistrzostwo kobiet do góry u boku Paige. Danie udało się odzyskać pas mentorki.

https://dailymotion.com/video/x3mxgfg

W ringu później zawitała Lana, która kazała publiczności powstać i położyć swą dłoń na serce, aby dumnie mogli przywitać najświetniejszego mistrza Stanów Zjednoczonych oraz jej narzeczonego – Ruseva! Lana potem obserwowała jak jej narzeczony wdał się w brutalną bijatykę z Titusem O’ Neilem.

Na Raw pokazano również filmik z udziałem The Miza i Maryse z planu filmowego The Marine 5: Battleground. Chcieli pokazać, że lubią jeść z resztą obsady, aby było widać, że są jedną wielką, szczęśliwą rodziną. Przyszedł jakiś facet z lunchem mistrza Interkontynentalnego, który ten mu wyrzucił. Maryse i The Miz zaczęła na niego krzyczeć ponieważ przyniósł mu coś innego co chciał. The Miz potem wykrzyczał czy ktokolwiek w tej obsadzie może poprawnie zrobić po czym kamera pokazała całą obsadę siedzącą przy stolikach. Maryse powiedziała do tego faceta, który przyniósł lunch, że jest zwolniony. The Miz dodał, że wszyscy odwalają świetną robotę. Na koniec powiedzieli, że oboje są…AWESOME!

https://dailymotion.com/video/x3mxgf8

 

Reklamy