– Jak wiadomo na Money In The Bank Natalya odwróciła się od swojej wieloletniej koleżanki Becky Lynch po tym jak obie przegrały pojedynek z Daną Brooke i jej mentorką Charlotte. Podobno oryginalne plany były takie, aby to Becky Lynch przeszła heel turn. Jak na razie nie wiadomo dlaczego plany się zmieniły.

– Pojawiły się również informacje, że Natalya może niedługo odejść z WWE gdyż jej kontrakt wygasa. Główny powód był taki, że jej mąż Tyson Kidd dalej podlega rehabilitacji po tym jak ponad rok temu doznał kontuzji. Wiele osób w WWE spodziewa się, że właśnie dlatego Natalya odejdzie. Jednak na Twitterze była Divas Champion skomentowała to mówiąc, że te informacje są nieprawdziwe.

– Była uczestniczka WWE Tough Enough Chelsea Green podpisała kontrakt z TNA co ogłosiła na swoim koncie na Instagramie. Od początku 2016 Green pojawiła się kilka razy na galach TNA. Między innymi wzięła udział w Gauntlet Matchu o miano pretendentki do Knockouts Title na gali One Night Only: Live! w styczniu oraz na gali Xplosion zmierzyła się z Jade. Na zeszłych nagraniach w Dark Matchu Green zawalczyła z byłą TNA Knockout Mickie Knuckles, znaną również jako Moose. Chelsea udzieliła również wywiadu, w którym skomentowała swoje przyszłe cele w TNA między innymi z chęcią ponownie zmierzyłaby się z Jade oraz sprzymierzyłaby się z Gail Kim ponieważ zawsze ją szanowała i zawsze była na szczycie. Green była trenowana przez Lance’a Storma i tłumaczy, że w ringu jest bardzo szybka co próbowała wgłębić do swojego stylu walki, który jak sama twierdzi pewnie się jeszcze zmieni kilka razy gdyż wciąż się uczy. Gratulacje dla Chelsea.

– TMZ podaje, że WWE Hall of Famer Tammy Sytch znana również jako Sunny jest trzeźwa od 90 dni i nie chcę kończyć rehabilitacji, którą zaczęła w marcu przy pomocy WWE. Sunny przyznała w rozmowie z TMZ, że była w złym stanie mentalnie i psychicznie oraz, że potrzebowała pomocy. Nazwała tę terapię najlepszą decyzją jaką podjęła. Kosztuje ona około 40 tysięcy dolarów miesięcznie i WWE zapłaciło za dwa ostatnie miesiące za co Sunny jest bardzo im wdzięczna. Dodała, że skończyła z alkoholem i dalej jest otwarta z firmą pornograficzną Vivid Adult Entertainment po tym jak skończy terapię.

– Filmik poniżej pokazuje jak zawodniczka WWE Paige zostaje aresztowana po niedzielnej gali WWE Money In The Bank w Las Vegas. Pojawiły się informacje, że zatrzymano ją przez sprzeczkę z jej chłopakiem Albertem Del Rio, którego zabrano do miejskiego szpitala po tym jak doznał kontuzji w Money In The Bank Ladder Matchu. Bardzo prawdopodobne było to, że wszystko było dla Total Divas od kontuzji po aresztowanie Paige, którą zaprowadzono do karetki. Mama Paige nawet napisała na Twitterze, że nic nie wie o całym wydarzeniu i, że jej córka będzie na Raw co zobaczyliśmy w walce z Charlotte. Mówi się, że WWE bada sprawę, a Las Vegas Metro Police Department potwierdziło, że był niepowiązany incydent późną niedzielą gdzie otrzymali telefon o pewnej kobiecie, która zachowuje się chaotycznie oraz, która zakłóca ruch drogowy. Gdy zbadali sprawę to zatrzymali kobietę i zaprowadzono ją do pobliskiej karetki, aby ją zbadać po czym ją puszczono. Policja w Vegas nie potwierdziła, że była to Paige ze względu na przepisy prawne oraz nie ma żadnego potwierdzenia, że Del Rio jest w jakich kłopotach. Paige była również na nagraniach SmackDown w Tucson.

Aktualizacja: Sam Alberto Del Rio powiedział, że jemu i Paige jakaś natrętna para zaczęła zadawać pytania i on wezwał ochronę, która szybko usunęła natrętów. Było to na Absinthe show, po którym para zaczekała na Paige i Del Rio i musiała zostać wezwana policja, która wszystkich uspokoiła. Paige została podobno wzięta do karetki, aby się upewnić, że nic jej się nie stało. Para potem poszła na Raw i powiadomili szefów o wszystkim co się stało, a oni powiedzieli, że postąpili słusznie.