Na początku gali Lexie Fyfe ogłosiła, że ma dla wszystkich niespodziankę. Mówi, że zadzwonił do niej ktoś komu była obiecana walka o pas, do której nie mogło dojść z powodu kontuzji. Teraz ta osoba jest gotowa do walki. Tą osobą jest Ivelisse.

Ivelisse def.Mia Yim, Santana, Nicole Matthews & Kellie Skater – Money In The Bank Elimination  Match
Pierwsza została wyeliminowana Mia Yim po tym jak zaatakowała jednego z komentatorów, a dokładniej Levę Bates, którą Yim wcześniej parodiowała oraz jej kontuzję. Następną wyeliminowaną była Skater, która oberwała Super Kicka i Handspring Moonsault od Santany. Szybko po eliminacji Santany, Nicole zaskoczyła ją Roll Upem i tym samym wyeliminowała ją. Kilka chwil później Ivelisse udało się wykonać DDT na Matthews i tym samym wygrać pojedynek.

Maria Maria & Luscious Latasha def. Rhia O’Reilly & Viper
Pojedynek zakończył się po tym jak Maria wykonała CrossBody na Viper, a Latasha położyła się na niej by zgarnąć wygraną.

Kellyanne def.Chelsea Green
Walka zakończyła się po tym jak Green otrzymała Running Backpack Stunner.

Shine Tag Team Champions Better Than You (Marti Belle & Jayme Jameson) def.Evie & Shazza McKenzie – Tag Team Championship Match
Better Than You obroniły swoje tytuły po tym jak Jameson wykonała Uranage.

Rachael Ellering def.Tessa Blanchard
Ellering wygrała po tym jak wykonała Speara, a następnie TKO.

Po pojedynku Su Yung zaatakowała Ellering. Tessa pomogła Su w ataku dopóki nie pojawiła się Kay Lee Ray, której dobrze szło dopóki Su nie uderzyła ją w tył głowy.

Su Yung def.Kay Lee Ray
Yung wygrała po wykonaniu Spinning Cradle Shock

Przed rozpoczęciem main eventu przybyła Ivelisse, która ogłosiła, że wykorzystuje swoją walizkę i dołącza do pojedynku.

Ivelisse def.TNA Knockouts Champion Sienna, Shimmer Champion Madison Eagles & Shine Champion Taylor Made – Title vs.Title vs.Title Match
Pod koniec pojedynku Sienna i Madison biły się poza ringiem podczas gdy wewnątrz kwadratowego pierścienia Taylor została umieszczona w Calf Killerze przez Ivelisse, która wygrała pojedynek i odebrała pas Taylor.

Całą galę możecie kupić pod tym linkiem.