Natalya i Becky Lynch pojawiły się jako pierwsze w wywiadzie z Renee Young. Panie w niedziele zmierzą się z Daną Brooke i Charlotte na Money In The Bank, ale dzisiaj Natalya po raz kolejny zmierzy się z Charlotte. Nattie cieszy się, że ma Becky po swojej stronie bo jest prawdziwym przyjacielem i jak ktoś rozumie jak to czuć się być wykorzystanym przez Charlotte to jest to Becky, która porównuje swój duet z Natalyą do drużyny z Archiwum X. Następnie mówi, że Charlotte nie potrafi zgarnąć wygranej bez pomocy innych. W dodatku nie umie nawet wygrać z pomocą Dany. Nattie zaczyna mówić jak próbowały uświadomić Danie całe zło, ale przerwała jej Charlotte (z Daną u boku), która twierdzi, że Dana widzi zło i dlatego się z nimi nie zadaje z kimś kto tylko może marzyć o byciu mistrzynią. Dana zgadza się i dodaje, że ich układ jest bardzo jasny więc proponuje Becky i Nattie, aby się odsunęły z ich dróg ponieważ Charlotte musi się przygotować do skopania tyłka dzisiaj Nattie. Dana na koniec mówi, że zabawa się skończyła po czym prawie zaczęła się bić z Becky, lecz Natalya i Charlotte je powstrzymały.

https://dailymotion.com/video/x4gvfis

Następnie na SmackDown pojawiła się The Ravishing Russian Lana, która stoi w ringu i poprosiła Amerykę, aby powstała oraz położyła swoją dłoń na serce, a co najwazniejsze przywitali ich bohatera, a zarazem najświetniejszego mistrza Stanów Zjednoczonych – Ruseva! Lana później obserwowała jak Rusev niszczy Kalisto jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem walki. Pomimo pomocy ze strony Sina Cary, Rusev i tak dominował dopóki nie pojawił się jego niedzielny rywal Titus O’Neil, który zemścił się na wydarzenia na Raw.

https://dailymotion.com/video/x4gviu0

Na koniec obie Becky Lynch i Natalya stały w kwadratowym pierścieniu do, którego wkrótce dołączyła obecna WWE Women’s Champion ze swoją pomocnicą Daną Brooke. Podczas ich wejścia pokazano powtórkę z ostatniego Raw, gdzie pomoc Dany obróciła się przeciwko niej.

Kiedy obie zawodniczki są już gotowe zaczynają od klasycznego zapięcia i próbują przejąć kontrolę. Nattie zaskoczyła rywalkę Roll Upem, gdy ta na chwilę straciła skupienie. Po tym jak Charlotte przypomniała wszystkim kto tu jest mistrzynią, wymierzyła kopnięcie, lecz Natalya złapała jej nogę i posłała ją twarzą prosto w ring. Mistrzyni została uwięziona w Romero Special, a następnie oberwała Low Dropkicka w twarz. Uciekła z ringu do Dany przez to, że Natalya próbowała zapiąć Sharpshootera. Charlotte oberwała Baseball Slide’a i została wrzucona z powrotem do ringu, z którego szybko uciekła i powaliła przeciwniczkę Big Bootem. Po powrocie do ringu mistrzyni nie śmieszyła się z atakiem. Zaczęła częstować oponentkę serią Chopów, ale ta odpowiedziała kilkoma ciosami i Russian Leg Sweepem. Charlotte została posłana do narożnika po czym otrzymała German Suplex. Charlotte uderzyła rywalkę kolanem w brzuch i wymierzyła kopnięcie, lecz Natalya skontrowała i wykonała Nattie By Nature. Była Divas Champion chciała atakować w narożniku, ale została powalona Chopem. Mistrzyni zaczęła się wspinać w zamiarze Moonsaultu, ale Królowa Hartów złapała ją i wykonała SitOut Powerbomb na środku ringu. Po nieudanej próbie wygranej Dana wygrzebała się na krawędź ringu i zaczęła krzyczeć do Nattie, że to Charlotte jest mistrzynią. Becky szybko do niej podbiegła i panie zaczęły się bić co skończyło się w ringu, gdzie sędzia chciał to skończyć. Kiedy Brooke i Lynch powoli opuszczały ring, Charlotte rzuciła swój pas, który znalazł się w ringu przez Danę pod stopy Nattie, a ta go podniosła. Sędzia szybko go jej odebrał. Kiedy Natalya chciała się mu wytłumaczyć to oberwała Chop Block w lewą nogę, a potem została umieszczona w Figure Eight co zapewniło mistrzyni wygraną.

Reklamy