W tym tygodniu na Women Of Honor Wednesday niepokonana Kelly Klein, która lubi się określać mianem Pretty Badass zmierzy się z byłą uczennicą Bookera T – Jessicą James. Kelly rzecz jasna u swojego boku będzie miała swojego mentora BJ Whitmer’a.

Gdy obie panie są już w ringu, Jessica chcę uścisnąć dłoń swojej rywalki dokładnie według Code of Honor, ale BJ krzyczy do Kelly by nie ścisnęła jej dłoni. Ta tak nie robi i zostaje zaskoczona Waist Lockiem, lecz szybko kontruje i odpycha przeciwniczkę. Panie zaczynają od klasycznego zapięcia po czym panie na przemian zapinają dźwignię na rękę rywalki. James próbuje przerzucić silniejszą oponentkę, ale zostaje odepchnięta. James odbija się od lin i próbuje akcji Wheelbarrow, lecz znowu zostaje odepchnięta na zadek. Próby James rozśmieszają Whitmera, ale po długiej wymianie spojrzeń i nadepnięciu na stopę rywalki, Jessica przejmuję kontrolę. Dwukrotne Arm Dragi oraz Wheelbarrow Bulldog dla Kelly, która po powrocie na nogi szybko wyprowadza mocne uderzenie w szczękę, a następnie Kleinline. Kelly sama przerwała przypięcie po czym zaczęła się bawić swoją rywalką. Wyprowadza kilka Backbreakerów po czym po nieudanej próbie wygranej zapina Chin Locka na środku kwadratowego pierścienia. James próbuje walczyć, ale zostaje powalona mocnym uderzeniem w szczękę. BJ znowu śmieje się z prób Jessicy, która otrzymuje Snapmare’a. Kelly popełniła jeden błąd i zamiast skupić się na ataku to zaczęła mówić do przeciwniczki, która to wykorzystała i kopnęła ją w twarz obiema stopami. James uniknęła kolejnego Kleinlinea’u, wykonuje Jawbreaker, kilka kopniaków, a na koniec Mini-Hurricanrana przez, którą Kelly uderza głową o matę. Kolejne nie udana próba wygranej po, której Jessica atakuje rywalkę w narożniku serią ciosów. Irish Whip do narożnika, z którego James wykonuje Tilt-A-Whrill DDT. James wkroczyła następnie na narożnik w próbie Diving CrossBody, lecz Kelly przechwyciła ją i wykonała Fallaway Slam. Pretty Badass próbuje Fisherman Suplex, ale James ląduje na nogach i obrywa z łokcia. Panie odbijają się od lin i Kelly zostaję uwięziona w The Octopus, z którego uwalnia się po wbicie rywalki do narożnika z rozkazu swego mentora. Kolejna próba CrossBody od James, ale Klein łapie ją i wykonuje Front Slam. Sfrustrowana Kelly wykonuje Snap Suplex i zapina swoją firmową dźwignię The End Of The Match. James prędko odklepuje.

Zanim BJ i Kelly mogli zacząć świętować to BJ kazał ring announcerce Scarlett Bordeaux wkroczyć do ringu i zrobić swoją robotę poprawnie zupełnie jak poprzednim razem. BJ mówi do Scarlett, że dzisiaj zapracuje na swoją wypłatę i chcę, aby ogłosiła Kelly jako najbardziej dominująca zawodniczkę w kobiecym wrestlingu. Po próbie ubłagania BJ’a, które nie wyszło przypięta do muru Scarlett zrobiła co BJ chciał po czym ten kazał jej usiąść z powrotem za stołem zostawiając zadowoloną Kelly i jeszcze bardziej dumnego z siebie BJ’a w ringu. Na koniec BJ jeszcze rzucił wyzwanie dla jakiejkolwiek kobiety, która uważa, że może poradzić sobie z Kelly Klein. Niech podpisze się na kontrakcie. Czyżby wyzwanie rzucone na galę Women Of Honor?

Reklamy